.
Glary Registry Repair v5.0.1.130 + Portable رفع خطاهای رجیستری ویندوز

Glary Registry Repair یک ابزار آسان برای یافتن و رفع خطاها در رجیستری سیستم است. این برنامه رجیستری را برای خطاهای رایج مانند: مسیرها و انواع فایل های نادرست، کنترل های کاربر نادرست، ورودی های منسوخ، فونت های نامعتبر، آیتم های منوی شروع منسوخ، پسوند فایل های استفاده نشده، خطاهای راه اندازی برنامه و غیره اسکن می کند و لیستی از مشکلات پیدا شده را ارائه می دهد. .

رجیستری سیستم عامل شما ستون فقرات کل دستگاه شما است. این بدان معناست که اگر چیزی در این قسمت خراب، خراب یا آلوده شود، به احتمال زیاد با یک سیستم‌عامل معیوب مواجه خواهید شد و مأموریت دارید آن را دوباره بر روی رایانه خود نصب کنید.

با استفاده از Registry Repair، با حسن نیت دوستان در GlarySoft، ممکن است از این سرنوشت فرار کنید. اگر این برنامه برای شما آشنا به نظر می رسد، ممکن است به این دلیل باشد که بخشی از مجموعه برنامه Glary Utilities نیز می باشد.

ساده و کارآمد

اگر انتظار نوع پیچیده ای از برنامه با رابط پیچیده را داشتید، ناامید خواهید شد. به نظر می رسد این برنامه به یک سطح بسیار ساده از جزئیات نزدیک می شود. پنجره اصلی آن بین نواحی مختلف رجیستری دستگاه شما تقسیم شده است. که می توانید آزادانه آنها را برای روش اسکن زیر انتخاب یا حذف کنید. و بخش خطا، جایی که خطاهای کشف شده را پیدا خواهید کرد تا با توسعه فرآیند شناسایی فهرست شوند.

مناطق مختلفی که می توان اسکن کرد با یکپارچگی رجیستری، نرم افزار منسوخ، جاسوس افزار، حافظه پنهان، فونت ها و درایورها سروکار دارند. البته، این فقط یک لیست جزئی از بسیاری از مناطقی است که این برنامه می تواند مناطق را بررسی کند.

منصفانه است که بگوییم که به نظر می رسد تعمیر رجیستری به کاربران اجازه می دهد در صورت نیاز اسکن کاملی انجام دهند. می‌توان برخی از بخش‌ها را نادیده گرفت. خطاهایی را که ممکن است مثبت کاذب باشد را نادیده گرفت. و حتی اگر تعمیرات قبلی رایانه شما را خراب کرد، آن‌ها را بازیابی کرد.

در حال تعمیر رجیستری شما

اکنون، هنگامی که روش اسکن را راه اندازی کردید، به احتمال زیاد با لیستی از خطاها مواجه خواهید شد. وظیفه کاربر این است که همه اینها را غربال کند تا هرگونه تشخیص نادرست را از بین ببرد. بقیه خطاهای نمایش را می توان با یک کلیک در هنگام انتخاب تعمیر کرد. البته می توان همزمان بیش از یک خطا را انتخاب و تعمیر کرد. ناگفته نماند که ورودی های انتخاب نشده بنا به درخواست کاربر به تنهایی رها می شوند.

در نتیجه

Glary Registry Repair ابزاری است که نباید از کیت تعمیر و نگهداری رایانه شخصی هیچ کاربری غافل شود. این که آیا به سراغ این برنامه خاص بروید یا برنامه دیگری را از لیست طولانی محصولات رقیب انتخاب کنید، به شما بستگی دارد، فقط مطمئن شوید که رجیستری خود را سالم نگه دارید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 2 میانگین: 5]

Technical Details and System Requirements

  • Supported OS: Windows XP, Vista, 7, 8, 8.1, 10, 11 (32-bit, 64-bit)
  • RAM (Memory): 2 GB RAM (4 GB recommended)
  • Free Hard Disk Space: 200 MB or more
آموزش فعال سازی نرم افزار
  • فایل را از حالت فشرده خارج کنید.
  • نرم افزار را نصب و اجرا کنید.
  •  بوسیله سریال قرار داده شده داخل فایل Readme.txt نرم افزار را رجیستر کنید.

پسورد فایل فشرده : yekdown.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.