.
GiliSoft Image Watermark Master 9.6 + Portable حذف کننده واترمارک

نرم افزاری است که به شما کمک می کند اشیاء ناخواسته مانند آرم، متن، مهر داده ها، واترمارک ها، تصاویر، افراد … را به سرعت حذف کنید و فوراً تصاویر را بطور خودکار تصحیح کنید، گویی هرگز آنجا نبوده اند. تصاویر جادویی را به جای چند دقیقه در چند ثانیه انجام دهید. مردم در سراسر جهان هر روز از GiliSoft Image Watermark Master برای زیباسازی عکس های خود استفاده می کنند. هدف آن این است که یک برنامه شفابخش بصری ساده و در عین حال موثر برای همه کاربران باشد.

 لازم به ذکر است این نرم افزار قبلاٌ بنام Photo Stamp Remover نامیده می شد.

بدون زحمت اشیاء ناخواسته را از عکس ها حذف کنید

این یک نرم افزار ساده است که می تواند برای خلاص شدن از شر اشیاء عکس ناخواسته با حداقل تلاش مورد استفاده قرار گیرد. این ابزار که در یک رابط کاربر پسند پیچیده شده است، گزینه‌های بصری را برای همه انواع کاربران، حتی کسانی که تجربه قبلی در چنین برنامه‌هایی را ندارند، دارد.

رابط کاربری گرافیکی  GiliSoft Image Watermark Master مبتنی بر یک پنجره ساده و زیبا است که می توانید یک عکس را بکشید و رها کنید. هنگامی که تصمیم گرفتید چه شی یا اشیایی را از تصویر حذف کنید، می توانید حالت حذف را از پر کردن صاف، پر کردن لبه و تعمیر بافت انتخاب کنید. ما متوجه شده‌ایم که با استفاده از پر کردن صاف یا لبه، سپس ترمیم بافت برای لمس کردن ناحیه آسیب‌دیده و ترکیب آن با بقیه تصویر، می‌توان به نتایج عالی دست یافت.

حالت های مختلف حذف اشیا و گزینه های دیگر

علاوه بر این، می توانید از قلم مو، پاک کن، مستطیل، چند ضلعی، حالت تصویر آزاد یا متحرک استفاده کنید، عکس را بچرخانید یا برگردانید، یا بزرگنمایی و کوچکنمایی کنید. همچنین امکان برش تصویر، درج متن یا واترمارک تصویر و کشیدن اشکال مختلف با هر رنگ و ضخامتی وجود دارد. چندین فایل گرافیکی را می توان به طور همزمان باز کرد تا بتوانید به راحتی آنها را در پنجره اصلی پیمایش کنید.

در نتیجه

GiliSoft Image Watermark Master در تست های ما به خوبی کار کرد و کمترین تأثیر را بر استفاده از منابع سیستم داشت. با این حال، گاهی اوقات در دریافت دستورات و نمایش تاخیرها با مشکل مواجه می شد. با این وجود، این برنامه بسیار آسان برای استفاده است، ایده آل برای لمس سریع مجموعه عکس شما با حذف موارد ناخواسته.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 4 میانگین: 5]

Technical Details and System Requirements

  • Supported OS:Windows 7/10/11 (32 bits &64 bits)
  • RAM (Memory): 2 GB RAM (4 GB recommended)
  • Free Hard Disk Space: 200 MB or more
آموزش فعال سازی نرم افزار
  • فایل را از حالت فشرده خارج کنید.
  • نرم افزار را نصب ولی اجرا نکنید.
  • فایل داخل Crack را در مسیری که نرم افزار نصب شده است کپی کنید.
  • نرم افزار را اجراء کنید.

پسورد فایل فشرده : yekdown.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.