.
Ghosts of War v0.2.18 MOD + OBB بازی اندرویدی ارواح جنگ

Ghosts of War یک بازی اکشن پیوسته در ژانر FPS است که هدف آن ارائه با طراوت ترین تجربه ها از طریق میدان های جنگ با موضوع WW2 است. علاوه بر این، رویدادها و فعالیت‌های روزانه هر بازیکن چشمگیر است. زیرا دارای پاداش‌های فراوان و محتوای پررونق است. همچنین به طور مداوم هر بازیکنی را قادر می‌سازد تا میدان جنگ را از طریق اقدامات یا ترکیب‌های خود در کمپین‌های متعدد درک کند.

حالت های بازی عجیب و غریب

Ghosts of War حالت‌های بازی منحصربه‌فردی را به همه معرفی می‌کند که کاملاً با صحنه جنگ جهانی دوم همراه با بسیاری از سناریوها مطابقت دارد. همه حالت‌ها به‌طور چشمگیری گیم‌پلی و قوانین هر گروه را تغییر می‌دهند و نقشه را مقیاس می‌دهند تا فضاهای پر جنب و جوش بیشتری ایجاد کنند. به همین ترتیب، بازیکنان می توانند از بسیاری از ویژگی ها یا مکانیک های مورد نیاز برای تجربه نبرد نهایی در سلاح ها یا وسایل نقلیه مختلف از WW2 استفاده کنند.

گیم پلی و کنترل های FPS هیجان انگیز

Ghosts of War از سیستم گرافیک سه بعدی بهره می برد تا از میدان نبرد زنده از طریق چشم انداز اول شخص مملو از کنترل های بصری لذت ببرید. تعامل بازیکن با محیط متنوع است و به آنها اجازه می دهد تاکتیک ها را تغییر دهند یا ترفندهایی را برای از بین بردن حریفان انجام دهند. علاوه بر این، سیستم کنترل بسیاری از ویژگی‌های خودکار را ادغام می‌کند تا عملکرد رزمی همه را بدون توجه به سبکی که در بازی تجربه می‌کنند، به حداکثر برساند.

زرادخانه گسترده و وسایل نقلیه مسلح

سیستم های تسلیحاتی و وسایل نقلیه جنگی در Ghosts of War میدان نبرد را زنده تر و جذاب تر از همیشه می کنند. همه می توانند از بازی به طرق مختلف و منحصر به فرد لذت ببرند و در عین حال با هم تیمی های خود در استفاده از ابزارهای موثر برای نفوذ به دفاع حریف همکاری کنند. علاوه بر این، سیستم سفارشی سازی سلاح نیز سرشار از خلاقیت و عمق است تا افراد اغلب سبک مبارزه خود را تغییر دهند.

کمپین ها و چالش های تک نفره گسترده

اگر بازیکنان از اتمسفر یا حرکت از حالت‌های بازی چند نفره خسته شده‌اند، می‌توانند از طریق حالت‌های تک نفره استراحت کنند. سیستم کمپین شخصی بسیاری از ماموریت های معروفی را که در WW2 ظاهر شدند را به نمایش می گذارد. همچنین پیشرفت های منحصر به فردی برای بازیکنان وجود دارد تا از همه چیز نهایت لذت را ببرند. علاوه بر کمپین‌ها، چالش‌های فردی نیز مؤثر هستند و به همه پیشرفت‌های قابل توجهی در حرفه جنگی خود می‌دهند.

گرافیک سه بعدی مسحورکننده

جدا از پیچیدگی و عمق گیم پلی یا موارد دیگر، Ghosts of War دارای یک موتور گرافیکی سه بعدی پیشرفته است. همچنین دارای بهینه‌سازی‌های بی‌نقص زیادی برای بازیکنان است تا پایدارترین تجربه را حتی در میدان‌های جنگ بزرگ با هجوم شدید از جلوه‌های واقعی داشته باشند. علاوه بر این، عنصر آب و هوا نیز یک افزودنی عالی است و با گرافیک هماهنگ می شود تا واقعی ترین احساس میدان جنگ را در هر رویداد مختلف به بازیکنان بدهد.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]

Android 6.0 and up

پسورد فایل فشرده : yekdown.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.