.
Gesture Lock Screen v4.11 MOD (Premium Unlocked) قفل صفحه نمایش اندروید

Gesture Lock Screen به کاربران این امکان را می دهد که از حرکات متناسب با سلایق شخصی خود برای باز کردن قفل صفحه استفاده کنند. آنها می توانند رنگ آن را طوری تنظیم کنند که هیچ کس در هنگام نقاشی متوجه نشود. در عین حال، با باز کردن قفل، کاربران می توانند به طور متناوب از روش های باز کردن صفحه استفاده کنند. رمزهای عبور را فاش نکنند و اگر کسی بخواهد به دستگاه نفوذ کند، اعلان آن ارسال می شود.

از حرکات برای باز کردن قفل صفحه استفاده کنید

کاربران می توانند از قابلیت های Gesture Lock Screen برای باز کردن قفل صفحه به راحتی و بدون استفاده از هیچ دکمه دیگری در دستگاه استفاده کنند. به طور خاص، شما باید یک ژست روی صفحه بکشید و پس از شناسایی، برنامه ویژگی های خود را فعال کرده و به شما کمک می کند قفل را سریعتر باز کند. علاوه بر این، شما می‌توانید تنظیمات مربوط به ژست‌های حرکتی را تنظیم کنید و از روش‌های مختلفی برای باز کردن قفل صفحه استفاده کنید.

قفل صفحه را به روش های مختلف باز کنید

پس از اینکه برخی از عناصر را در صفحه قفل حرکتی نصب کردید، می توانید تجربه استفاده از گوشی هوشمند خود را شروع کنید. وقتی بسیاری از افراد نتوانند ببینند که چگونه می‌خواهید قفل آن را باز کنید، خیالتان راحت خواهد بود. زیرا دستگاه شما می‌تواند از پین، اثر انگشت در صورت پشتیبانی از آن و اشاره‌ها استفاده کند.

ویژگی های ژست را به راحتی تنظیم کنید

کاربران اغلب مایلند رنگ و ویژگی های ژست را پنهان کنند. بنابراین Gesture Lock Screen به شما امکان می دهد رنگ را همانطور که دوست دارید تنظیم کنید. به طور خاص، شما می‌توانید ژست‌های حرکتی را شفاف یا نامرئی کنید و با این دو عنصر، سایر کاربران آنچه را که انجام می‌دهید نبینند.

ژست مورد نظر خود را انتخاب کنید

هنگامی که از Gesture Lock Screen استفاده می کنید، می توانید حرکات مختلفی را برای تنظیم رمز عبور پیدا کنید. می توانید از ژست ها با یک یا چند ضربه مختلف استفاده کنید و هر چه تعداد ضربات بیشتر باشد، دقت ترسیم بهتر است. در عین حال، می توانید از یک عدد، یک نماد، یک امضا و بسیاری از عناصر دیگر به عنوان رمز عبور استفاده کنید. بنابراین کاربر در ترکیب با رنگ های دقیق، سطح امنیتی اپلیکیشن را افزایش می دهد.

رمز عبور خود را بازنشانی کنید

یکی از نکاتی که اغلب کاربران هنگام استفاده از رمز عبور با آن مواجه می شوند فراموشی آن است. در برخی موارد، شما می توانید فراموش کنید که چگونه ژست های پیچیده یا ژست هایی را که نیاز به دقت بالایی دارند ترسیم کنید. بنابراین لازم نیست نگران این باشید که چه زمانی می توانید رمز عبور بازیابی را پیدا کنید و باید این شماره را به خاطر بسپارید. همچنین باید ژست مناسب را انتخاب کنید و به طور مداوم از آن استفاده کنید تا فراموش نکنید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

Android 5.0 and up

پسورد فایل فشرده : yekdown.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.