.
FullReader – Ebook formats reader V4.3.5 کتابخوان چند منظوره اندروید

FullReader یک برنامه کتابخوان الکترونیکی چند منظوره است که به کاربران امکان خواندن فایل‌های PDF، فایل‌های DjVu، مجلات و کمیک‌ها را می‌دهد. حتی می توان از آن برای گوش دادن به صدا استفاده کرد. مطالعه یکی از سرگرمی های محبوب مردم است و بسیاری از افراد زمانی که اوقات فراغت دارند این کار را انجام می دهند. اما با شلوغ شدن زندگی مردم، همه زمان زیادی برای خواندن کتاب ندارند. آنها همچنین برای کسب درآمد و تامین هزینه های زندگی خود و خانواده خود باید کارهای زیادی انجام دهند. بنابراین شکل جدیدی از خواندن متولد شده است تا کاربران بتوانند کتاب‌ها را بسیار راحت‌تر مطالعه کنند.

 اکنون ما کتاب الکترونیکی داریم. که به مردم اجازه می دهد در هر زمان و هر مکان کتاب بخوانند. اما کاربر به برنامه ای نیاز دارد که FullReader است. برنامه ای برای تولید کتاب الکترونیکی. اگر می‌خواهید به کتاب‌های الکترونیکی دسترسی داشته باشید، این برنامه برای انجام آن ضروری است.

در هر زمان و هر مکان کتاب بخوانید

کاربرانی که می خواهند کتاب بخوانند، باید هر زمان که وقت آزاد دارند، کتابی برای مطالعه به همراه داشته باشند. اگر کاربران از کتاب‌های معمولی استفاده کنند، باید آن را همه جا با خود حمل کنند. اما با استفاده از FullReader ، کاربران فقط باید یک دستگاه تلفن همراه برای خواندن کتاب به همراه داشته باشند. بنابراین حمل تلفن همراه آسان تر از حمل کتاب است. با استفاده از این اپلیکیشن، کاربران می توانند در هر زمان و مکان بدون هیچ مشکلی کتاب بخوانند.

پشتیبانی از طیف گسترده ای از فرمت ها

FullReader تقریباً از همه انواع فرمت ها نیز پشتیبانی می کند. فرمت هایی که این برنامه از کاربران برای استفاده از آنها پشتیبانی می کند، مانند fb2، ePub، txt، PDF، doc و بسیاری موارد دیگر.

متن را با صدای بلند بخوانید

همه افراد وقت آزاد زیادی برای خواندن کتاب ندارند، بنابراین FullReader توانایی خواندن با صدای بلند را برای شما به ارمغان آورده است. کاربران فقط باید قسمتی را که می خواهند بخوانند برجسته کنند. برنامه به طور خودکار آن بخش را برای کاربران می خواند. شما فقط باید گوش کنید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]

پسورد فایل فشرده : yekdown.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.