.
Fort Firewall 3.9.6 تنظیمات بیشتر برای فایروال داخلی ویندوز

در حالی که تمام نسخه‌های ویندوز از زمان ویندوز XP (که ۲۲ سال پیش منتشر شد) با یک یا دیگر انواع نرم‌افزار فایروال عرضه می‌شوند، بسیاری از کاربران ویندوز همیشه از فایروال داخلی مایکروسافت ویندوز یا فایروال Defender تحت تأثیر قرار نمی‌گیرند. همیشه گزینه هایی برای نصب یک نرم افزار امنیتی شخص ثالث وجود دارد که علاوه بر یک آنتی ویروس خوب، فایروال هم دارد. اما اگر می‌خواهید فایروال Windows Defender را حفظ کنید، ممکن است بخواهید عملکرد آن را گسترش دهید یا از طریق یک نرم‌افزار منبع باز Fort Firewall آن را برای استفاده روزمره آسان کنید.

Fort Firewall خود یک فایروال کامل نیست. این فقط ویژگی های بیشتری را در بالای فایروال ویندوز موجود اضافه می کند. این برنامه روی تمام نسخه‌های ویندوز از ویندوز ۷ تا ویندوز ۱۱ کار می‌کند. Fort Firewall به شما امکان می‌دهد تغییرات مفیدی در تنظیمات فایروال خود ایجاد کنید. این امکان را به شما می دهد تا بر اساس آدرس شبکه یا برنامه فیلتر کنید، آمار ترافیک شبکه را ذخیره می کند، از حروف عامیانه در نام مسیر هر نرم افزار پشتیبانی می کند. خود را با Windows File Explorer ادغام می کند تا بتوانید روی هر EXE کلیک راست کرده و تنظیمات فایروال آن را پیکربندی کنید.

امنیت بیشتر یا به سادگی کنترل بیشتر

احتمالاً جالب‌ترین جنبه برای کاربران اصلی، امنیت اضافی است که می‌تواند برای رایانه شخصی شما فراهم کند. عملاً، با دادن فضای بیشتر برای کنترل و گزینه‌های بیشتر برای تنظیم استفاده از اینترنت به سلیقه‌ی افراد، ممکن است بتوانید امنیت رایانه شخصی خود را افزایش دهید، اما این به شما بستگی دارد. نترسید، اگر استثنائات خاصی وجود دارد، می توانید آنها را به یک لیست سفید اضافه کنید، بنابراین از دستگاه خود بیش از حد محافظت نمی کنید.

Fort Firewall اپلیکیشنی است که لزوماً چیز جدیدی را روی میز نمی آورد. برعکس، از یک فرمول کلاسیک استفاده می کند. با این حال، کنترل بیشتری بر اتصالات اینترنت رایانه شخصی شما، نحوه استفاده برخی از برنامه ها از پهنای باند شما و نحوه تعامل دستگاه شما با اینترنت برای دستیابی به وظایف مختلف ارائه می دهد. همه جنبه های این برنامه برای ساده کردن نحوه تعامل با سیستم امنیتی فایروال رایانه شخصی خود وجود دارد.

این برنامه چه کاری می تواند برای من انجام دهد؟

برای هر برنامه ای، ما می توانیم انتخاب کنیم که آیا باید مسدود شود یا اجازه دسترسی به اینترنت. ما همچنین می‌توانیم تصمیم بگیریم که آیا مجموعه قوانین یکسانی برای همه فرآیندهای فرزند اعمال شود یا خیر. جالب است که ما می توانیم انتخاب کنیم که قوانین در چه زمانی و برای چه مدت اعمال شوند. به عنوان مثال، شما می توانید یک مرورگر جدید را فقط برای یک روز مجاز کنید که پس از آن باید دوباره تصمیم بگیرید.

علاوه بر این، درایور مبتنی بر هسته خود را دارد که مبتنی بر پلتفرم فیلترینگ ویندوز (WFP) است. این درایو برای نظارت بر ترافیک شبکه بر روی سیستم نصب شده است. به دلیل این درایور، Fort Firewall قادر است پهنای باند هر شبکه متصل را با جزئیات زیاد به صورت گرافیکی نمایش دهد.

تمام تنظیمات Fort Firewall از نماد سینی سیستم قابل دسترسی هستند. ما می توانیم با استفاده از این منوی سینی سیستم، تمام ترافیک شبکه را مسدود کنیم، تمام ترافیک اینترنت را متوقف کنیم و به طور خودکار به همه برنامه های جدید اجازه دهیم.

در نتیجه

در مجموع، Fort Firewall استفاده آسانی را به فایروال بسیار کارآمدی که با سیستم عامل ویندوز ارائه می شود، اضافه می کند. دیگر لازم نیست از رابط پیچیده ای که برای فایروال ویندوز طراحی شده است استفاده کنید و می توانید هر برنامه ای را فقط با کلیک راست روی آن به سرعت مسدود کنید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]

Technical Details and System Requirements

  • Supported OS: 32/64-bit Windows 7, 8, 8.1, 10, 11
  • RAM (Memory): 2 GB RAM (4 GB recommended)
  • Free Hard Disk Space: 200 MB or more

پسورد فایل فشرده : yekdown.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.