.
ForceDelete 1.1 + Portable حل مشکل حذف نشدن فایل و پوشه در ویندوز

ForceDelete – همانطور که مطمئناً قبلاً می دانید، نمی توانید سندی را که در حال حاضر در یک برنامه باز است حذف کنید. این بدان معناست که اگر برنامه مذکور از کار افتاده است یا در حال حاضر پاسخگو نیست. تنها راه حل این است که منتظر بمانید تا بازیابی شود یا روند آن را از Task Manager حذف کنید، سپس فایل مورد نظر را پاک کنید.

از طرف دیگر، می توانید ForceDelete را امتحان کنید، ابزار کوچکی که دقیقاً برای این منظور طراحی شده است.

باز کننده فایل بدون دردسر

رابط کاربری گرافیکی مینیمالیستی و بسیار شهودی است. و فقط باید فایل‌هایی را که می‌خواهید از شر آنها خلاص شوید، بکشید و در پنجره اصلی رها کنید. نه تنها می‌توانید سند مورد نظر را به‌طور خودکار حذف کنید. بلکه می‌توانید ForceDelete را طوری تنظیم کنید که فرآیندی را که فایل را مسدود کرده است. در وهله اول ببندد (این می‌تواند مفید باشد، به‌ویژه اگر برای خاموش کردن برنامه درگیر مشکل دارید).

اگر می‌خواهید مطمئن شوید که هیچ‌کس نمی‌تواند مورد خاصی را بازیابی کند، می‌توانید چک باکس Shred Files را فعال کنید و می‌توانید مطمئن باشید که داده‌های شخصی شما بدون توجه به نرم‌افزاری که ممکن است استفاده می‌کنند در دسترس همه نباشد.

در context menus ادغام می شود

یکی دیگر از چیزهای عالی در مورد ForceDelete این است که به طور خودکار به منوی زمینه همه فایل های شما اضافه می شود. به عبارت دیگر، لازم نیست هر زمان که می‌خواهید قفل فایلی را باز کنید یا به سادگی پاک کنید، پنجره اصلی آن را به صورت دستی باز کنید – در عوض، فقط باید روی یک مورد کلیک راست کرده و ویژگی مورد نیاز خود را انتخاب کنید.

در نتیجه

 ForceDelete ممکن است رابط بصری جذابی نداشته باشد، اما می‌تواند توسط تازه‌کاران و متخصصان به طور یکسان مورد استفاده قرار گیرد، زیرا هیچ مهارت فنی لازم نیست. علاوه بر این، کاربران باتجربه می توانند از عملکردهای آن صرفاً با استفاده از نحو خط فرمان لذت ببرند، بنابراین روند باز کردن قفل و حذف یک یا چند سند را کاهش می دهد.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]

Technical Details and System Requirements

  • Supported OS: Windows 7 / Windows 8 / Windows 10 / Windows 11 or later & Server (64/32 bit)
  • RAM (Memory): 2 GB RAM (4 GB recommended)
  • Free Hard Disk Space: 200 MB or more

پسورد فایل فشرده : yekdown.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.