.
Fonts Aa v18.4.1 MOD (Premium Unlocked)

Fonts Aa برنامه‌ای است که می‌تواند ابزارهای ورودی منحصربه‌فردی را مستقیماً در دستگاه‌های تلفن همراه در اختیار کاربران خود قرار دهد. برای کاربران دستگاه های تلفن همراه که اطلاعات و داده ها را با حروف یا اعداد وارد کنند، صفحه کلید یکی از بهترین راه حل های انتخابی خواهد بود. با استفاده از این نرم افزار، انواع مختلفی از کیبوردها در اختیار کاربران قرار می گیرد. که به آنها امکان می دهد صفحه کلید مناسبی را برای خود انتخاب و سفارشی کنند.

فونت های شیک

برای جذاب کردن متنی که می خواهید به خواننده منتقل کنید، فونت نقش بسیار مهمی دارد. معمولاً یافتن فونت هایی که ظاهر خوبی دارند و در استفاده روزانه تغییر می کنند برای همه کاربران بسیار دشوار است. اما وقتی به Fonts Aa رسیدید، می‌توانید بهترین فونت‌های زیبا مانند Double-struck، Gothic، Cursive، Italic، Serif، Bubble، Black Box و بسیاری دیگر را تجربه کنید.

ایموجی ها

علاوه بر فونت های مختلف، صفحه کلید داخلی دستگاه ها نیز می توانند پیام های منحصر به فردی با استفاده از ایموجی ها ارسال کنند. ایموجی های مختلف ایجاد شده به کاربر کمک می کند تا احساسات شخصی را از طریق بسیاری از اشکال ارسال کنند. Fonts Aa کاربران خود را به یک فروشگاه بزرگ ایموجی با بیش از ۱۰۰ نماد و شکل متنوع برای تزئین متن خود مجهز کرده است.

پوست های مختلف اضافه شده است

Fonts Aa نه تنها از کاربران پشتیبانی می کند تا بتوانند متن های زیبا را برای سایر خوانندگان ارسال کنند، بلکه صفحه کلید تولید شده نیز منحصر به فرد خواهد بود. این اپلیکیشن برای کاربران خود پوسته های مختلف صفحه کلید طراحی کرده است تا بتوانند به راحتی مطابق با ترجیحات شخصی خود انتخاب کنند. علاوه بر این، گزینه ای که برای تزئین صفحه کلید از سوی اکثر کاربران محبوبیت پیدا کرده است.

توانایی تغییر سریع

در Fonts Aa بهترین تجربه را به کاربران خود ارائه می دهد.. هنگام ورود به برنامه، کاربران نه تنها انواع صفحه کلید مورد علاقه خود را انتخاب می کنند، بلکه می توانند آنها را به طور کامل تغییر دهند. شما می توانید خود را با صفحه کلیدهای مختلف با فونت ها و شکل های مختلف صفحه کلید تنظیم کنید و خیلی سریع بین آنها برای کارهای مختلف جابجا شوید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

Android 5.0 and up

پسورد فایل فشرده : yekdown.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.