.
Followers Assistant Pro v38.0 آنفالویاب و خدمات اینستاگرامی اندروید

اینستاگرام که به اختصار به آن IG نیز می گویند، یک شبکه اجتماعی معروف است و صدها میلیون کاربر در سراسر جهان از آن به طور گسترده استفاده می کنند. همچنین مکانی است که افراد در آن تبادل اطلاعات می کنند، به اشتراک می گذارند، دوستان جدید پیدا می کنند و از مطالب عالی افراد مشهور لذت می برند Followers Assistant ابزاری است که به راحتی به کاربران در مدیریت لیست فالوورهای خود کمک می کند. همه کاربران یک پروفایل مخصوص به خود دارند و از طریق آن، افراد دیگر می توانند بیشترین مطالب را در صفحه اصلی IG دنبال کرده و پیش بینی کنند.

نصب ساده 

Followers Assistant یک ابزار کوچک و نرم افزار کمکی است که فقط برای کمک به کاربران در پیگیری تمام فعالیت های خود در IG استفاده می شود. فرآیند نصب آن ساده و راحت است و حتی برنامه با بسیاری از ویژگی های خودکار ادغام می شود تا در زمان نصب صرفه جویی شود. این برنامه قابل اعتماد و مفید است. زیرا نیازی به ورود کاربر به سیستم یا تعامل با سایر عناصر ندارد. علاوه بر این، برنامه مزایای جالبی مانند مدیریت لیست فالوورها، تعامل با افراد و تعامل خودکار با همه پست های دوستان در لیست را به کاربران ارائه می دهد. همچنین، برنامه دارای ابزاری برای دنبال کردن همه مخاطبین است و به آنها کمک می کند تا در زمان تعیین شده تمام فعالیت های خود را ثبت کنند.

کسانی که شما را آنفالو می کنند بیابید

IG یک انجمن عمومی است که اقدامات همه کاربران از جمله فالو، لایک و سایر فعالیت ها در آن محرمانه است و هرگز به صورت دو طرفه افشا نمی شود. این امر باعث می شود که افراد بتوانند بدون اینکه دیگری متوجه شود یکدیگر را آنفالو کنند. اما برنامه Followers Assistant می تواند به کاربران اطلاع دهد که چه کسی آنها را آنفالو کرده است. این اقدام قبلاً مخفیانه انجام می شد اما اکنون یک لیست همه چیز را برای کاربر فاش می کند.

لیست فالوورهای خود را سازماندهی کنید

 لیست فالوورها یک ویژگی مفید برای کاربر است تا نام همه را بداند و آنها را سازماندهی کند. علاوه بر این، هر بار که کاربر فالوورهای جدیدی جذب میکند، IG به طور خودکار اعلام می کند. اما پیگیری لیست همه فالوورها دشوار و پیچیده است. بر همین اساس کاربران به Assistant Followers و قابلیت های فوق العاده آن احتیاج پیدا خواهند کرد. این برنامه به کاربران این اختیار را می دهد که لیست فالوور های خود را شخصی سازی کنند. علاوه بر این کاربران می توانند آزادانه هر کاربری را در لیست مسدود کنند. لیست فالوورها کاملترین و بزرگترین عاملی است که این ابزار به آن افتخار می کند و کاربران از طریق آن می توانند به راحتی با سایر فالوورها تعامل داشته باشند.

الگوهای HASHTAG و DESCRIPTION را ذخیره کنید

تقریباً همه کاربران IG با اصطلاح هشتگ آشنایی دارند. وقتی که افراد می خواهند هر چیزی را عمومی کنند، با درج هشتگ همه پست های مربوطه را در یک محل ذخیره می کنند. علاوه بر این هر هشتگ دارای یک کاربرد قدرتمند و گسترده است که مدیریت آنها همیشه موضوعی بوده که IG می خواهد با آن برخورد کند. بسیاری از مردم همیشه هشتگ ها را در پست ها و یا افکار خود در مورد هر چیزی قرار می دهند. کاربران می توانند همه هشتگ های خود را در هر زمان و هر مکان با یک کلیک به مطلب خود اضافه کنند.

رابط کاربری ساده برای تعامل آسان

 Followers Assistant ابزاری است که می تواند با IG ادغام شود، اما دارای رابط کاربری جداگانه ای است تا کاربران بتوانند چیزهای جدیدی تجربه کنند. البته باید اشاره کرد که طرح رابط کاربری IG بسیار ساده است تا بتواند تعامل راحت تری را برای آنها ایجاد کند. همه کاربران یک رابط کاربری آشنا را ترجیح می دهند که در گذشته تجربه کرده اند. لیست کاربران برای اکثر کاربران IG یک مسئله حائز اهمیت است. چرا که آنها می خواهند بدانند چه کسی اخیراً آنها را آنفالو  کرده است. اینجاست که Followers Assistant به یک ابزار موثر تبدیل می شود و دارای ویژگی های جذاب بسیاری است تا تعامل کاربران با لیست فالوورهای خود را آسان کند. اگر زیاد از اینستاگرام استفاده می کنید، Followers Assistant ارزش تجربه کردن را دارد.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

Android 5.0 and up

پسورد فایل فشرده : yekdown.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.