.
Fix Print Spooler v1.3 رفع مشکلات چاپ اسناد در پرینترها

اگر کار شما شامل چاپ اسناد متعدد است، احتمالاً با عدم پاسخگویی گاه به گاه چاپگر خود بدون هیچ دلیلی آشنا هستید. در شرایط فوق اکثر اوقات سرویس اسپولر چاپ خراب می شود و نیاز به راه اندازی مجدد دارد تا بتواند فعالیت خود را از سر بگیرد. اگرچه می‌توانید این کار را با استفاده از مؤلفه‌های اصلی ویندوز انجام دهید، اما با تکیه بر ابزارهای تخصصی مانند Fix Print Spooler می‌توانید نتایج سریع‌تر و کارآمدتری به‌دست آورید.

بدون نیاز به نصب

استقرار این برنامه بر روی رایانه شما نیازی به نصب آن ندارد. زیرا قابل حمل است و به سادگی باز کردن آرشیو آن و راه اندازی مؤلفه اجرایی آن به شما امکان می دهد تا از عملکردهای آن به طور کامل استفاده کنید.

علاوه بر این، هیچ یک از ورودی های رجیستری ویندوز شما را دستکاری نمی کند. و فایل ها یا پوشه های اضافی را روی سیستم شما ایجاد نمی کند. شما همچنین می توانید آن را از رسانه های ذخیره سازی قابل جابجایی مانند درایوهای فلش USB و هارد دیسک های خارجی اجرا کنید.

بسته بدون رابط

Fix Print Spooler بدون رابط کاربری واقعی ارائه می‌شود و برای استفاده از آن نیازی به پیکربندی اضافی ندارد. زیرا هدف آن بسیار ساده است: راه‌اندازی مجدد سرویس اسپولر چاپ در سریع‌ترین زمان ممکن و بی‌صدا.

علاوه بر این، هیچ سند کمکی ارائه نشده است، زیرا می‌تواند توسط طیف وسیعی از کاربران، صرف نظر از مهارت‌های رایانه شخصی یا تجربه قبلی آنها با ابزارهای نرم‌افزاری مشابه، کار کند.

سرویس اسپولر چاپ را مجدداً راه اندازی می کند

اگر به یک راه سریع برای راه اندازی مجدد سرویس اسپولر چاپ ویندوز بدون تلاش قابل توجه نیاز دارید. می توانید به این برنامه اعتماد کنید. شما فقط باید روی فایل اجرایی آن دوبار کلیک کنید و فرآیند به طور خودکار انجام می شود.

پس از راه اندازی مجدد سرویس، این برنامه یک اعلان کوچک بر روی صفحه نمایش شما نمایش می دهد که شما را از موفقیت فرآیند مطلع می کند.

ابزار راه اندازی مجدد سرویس اسپولر چاپ سبک

برای تکمیل آن، Fix Print Spooler یک برنامه ساده است که می تواند به شما کمک کند. سرویس اسپول چاپ را به سرعت و کارآمد بازنشانی کنید، بدون اینکه نیازی به احضار Task Manager باشد. این بدون رابط واقعی ارائه می شود، نیازی به پیکربندی ندارد، قابل حمل است و می تواند توسط طیف گسترده ای از کاربران کامپیوتر، تازه کارها و افراد پیشرفته تر به طور یکسان استفاده شود.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

Technical Details and System Requirements

  • Supported OS: Windows 11, Windows 10, Windows 8.1, Windows 7
  • RAM (Memory): 2 GB RAM (4 GB recommended)
  • Free Hard Disk Space: 200 MB or more

پسورد فایل فشرده : yekdown.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.