.
Fing v12.1.1 نمایش دستگاه های متصل به شبکه Wifi در اندروید

زندگی اکنون هزاران راه برای سرقت Wifi یا “نفوذ” Wifi به طور غیرقانونی دارد. اگر به این وضعیت مشکوک هستید، Fing را باز کنید تا فوراً بررسی کنید که آیا وایفای خانگی شما به صورت مخفیانه استفاده می شود یا خیر. استفاده از این برنامه بسیار ساده است. کافی است آخرین نسخه آن را دانلود و بر روی گوشی خود نصب کنید. سپس اپلیکیشن را باز کنید. برنامه به‌طور خودکار تمام دستگاه‌هایی را که به Wifi در خانه متصل هستند، در قالب یک گزارش ساده اسکن کرده و روی صفحه نمایش می‌دهد.

 عملکرد

به طور خاص، می‌توانید با ضربه زدن روی نام آن دستگاه، جزئیات دستگاه  را مشاهده کنید. پس از شناسایی، با ذخیره و به خاطر سپردن آدرس MAC دستگاه، به سرعت آن را مسدود می کند. سپس از مرورگر وب گوشی برای دسترسی به مودم Wifi با آدرس “۱۹۲.۱۶۸.۱.۱” استفاده کنید و وارد اطلاعات نام کاربری/رمز عبور شوید. سپس در رابط روتر، حالت Enable را انتخاب کنید تا مسدود کردن توسط آدرس MAC حفظ شده فعال شود. روی ذخیره و راه اندازی مجدد روتر کلیک کنید تا بررسی کنید که آیا فرآیند مسدود کردن کامل شده است یا خیر.

ویژگی های کلیدی

Fing یک برنامه مدیریت Wifi کاملا رایگان است. این نرم افزار  دارای بسیاری از عملکردهای راحت است تا بتوانید به راحتی دستگاه هایی را که به Wifi شما دسترسی دارند مدیریت کنید. رابط کاربری این نرم افزار به راحتی قابل درک است. فقط چند مرحله ساده شامل می شود. کافی است فقط یک بار بخوانید و به خاطر بسپارید. اگر تجربه ای در مسدود کردن این دستگاه ها و سایر دستگاه ها ندارید، می توانید از شخصی که از این برنامه استفاده کرده است سؤال کنید.

مدیریت زمان دسترسی فرزندان به اینترنت

شما همچنین می توانید از Fing برای کنترل و توقف دسترسی کودکان در خانواده استفاده کنید. اما توجه داشته باشید که لازم است در این مورد با فرزندان خود صحبت کنید. والدین و فرزندان در مورد زمان و میزان استفاده از اینترنت در طول روز توافق می کنند. سپس از این نرم افزار برای تنظیم خودکار یک تایمر برای قطع خودکار اینترنت استفاده می کنند.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]

Android 4.1 and up

پسورد فایل فشرده : yekdown.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.