فروش نهال بادام

Fast Video Cataloger ابزاری سبک وزن است که با ایجاد کاتالوگ از همه ویدیوهای شما به شما کمک می کند.و یک سیستم جستجوی پیشرفته را در خود جای داده است تا بتوانید آنچه را که به دنبال آن هستید سریع پیدا کنید.

از آنجایی که فیلمبرداری و دانلود فیلم از اینترنت راحت‌تر و در دسترس‌تر از همیشه است. بسیاری از ما دستگاه‌های تلفن همراه و رایانه‌های خود را با رسانه‌های دیجیتال شلوغ می‌کنیم. هر چه کلیپ های بیشتری در هارد دیسک های شما انباشته شود، کمتر وسوسه می شوید که آنها را مرتب کنید تا در صورت لزوم بتوانید آنها را پیدا کنید.

ویدئوها را در چهار مرحله ساده اضافه و فهرست بندی کنید

پس از یک راه اندازی سریع و بدون اتفاق، از شما خواسته می شود مجموعه رسانه های خود را از منابع مختلف مختلف وارد کنید. در حالی که می‌توانید ادامه دهید و کار خود را آسان‌تر کنید، می‌توانید کار را روی سازماندهی کلیپ‌های خود از ابتدا شروع کنید.

بنابراین، می توانید فایل ها یا پوشه های مورد نظر خود را در قسمت اختصاصی از تب Add Videos بکشید و در Fast Video Cataloger رها کنید. پس از آن، می توانید فاصله تولید ریز عکس ها را تنظیم کنید، ویژگی های مشترک را پر کنید و فایل ها را فهرست کنید.

کلیپ ها را از تصاویر کوچک در پخش کننده مورد علاقه خود پخش کنید

رابط کاربری کمی ناهموار است و از آنجایی که برگه‌ها در قسمت پایینی پانل شلوغ هستند. این احتمال وجود دارد که مدتی طول بکشد تا بتوانید به سیستم ناوبری عادت کنید. سپس دوباره، این ابزار دارای چندین عملکرد است که می تواند به شما در غلبه بر این شکست کمک کند.

به عنوان مثال، این برنامه با یک پخش کننده یکپارچه ارائه می شود که به شما امکان می دهد کلیپ های مربوط به زمان ثبت یک تصویر کوچک را پخش کنید. اگر از این پخش‌کننده راضی نیستید، می‌توانید ابزار را برای پخش ویدیوها از برنامه پیش‌فرض خود از پنجره Preferences پیکربندی کنید.

یک فهرست‌نویس ویدیویی که می‌تواند به شما کمک کند مجموعه‌تان را مرتب نگه دارید

علیرغم این واقعیت که جستجوگر نیست. فهرست‌نویس سریع ویدیو به شما امکان می‌دهد تا به سرعت مجموعه‌ای گسترده را به گونه‌ای مدیریت کنید که به شما امکان می‌دهد ویدیو یا فیلم مورد نظر خود را بدون دردسر زیاد پیدا کنید.

در صورت مشکل در نصب نرم‌افزار و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیبـانی 123456789 از سراسر کشور با تلفن ثابت تماس بگیرید.برای تماس با تلفن همراه و استفاده از تخفیف 40درصدی به سایت  سیب مراجعه نمایید

yekdown.com
آموزش تعمیر فایل دانلود شده از سایت
راهنمای استفاده از فایل‌های سایت
نحوه اجرای کرک , Patch , keygen

سوالی دارید؟ انجمن سایت سریع‌ترین راه حل شماست

1. پسورد فایل فشرده yekdown.com میباشد.
2. جهت مطرح کردن سوال و حل مشکلات خود به انجمن مراجعه کنید
3. نظرات به صورت فینگلیش تایید نخواهد شد.
4. درخواست قرار دادن فعال ساز جدا رسیدگی نخواهد شد و به انجمن مراجعه کنید

آموزش تعمیر فایل فشـرده ( ارور CRC یا پسورد یا damaged و یا The file is corrupt و No archives found )

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ارومیه سرور