.
Fast Screen Recorder 1.0.0.33 + Portable تصویر برداری سریع از دسکتاپ

ساختن ویدیوها برای دیدن جهان اکنون یک سرگرمی است که تقریباً برای همه قابل دسترسی است. آگاه کردن مردم از علاقه یا توصیه های شما آسان تر از همیشه است. اگر سخت افزار دارید، نرم افزار به راحتی قابل دسترسی است. Fast Screen Recorder یک برنامه ضبط صفحه است که می تواند به شما کمک کند هر چیزی را که روی دسکتاپ شما می رود، اعم از ویدیو و صدا، ضبط کنید.

شما می توانید آن را در کمترین زمان تنظیم کنید

ضبط کننده های صفحه نمایش در شکل ها و اندازه های مختلفی تولید می شوند. Fast Screen Recorder سریع را از نام خود حذف می کند و آن را برای نحوه عملکرد کل گروه به کار می برد. رابط کاربری فشرده است و مانعی ندارد.

از نوار ابزار برای پرش از حالت ویدیو به صدا یا اسکرین شات استفاده کنید. هر زمان که برای رول کردن آماده بودید، روی دکمه بزرگ REC کلیک کنید.

آماده سازی فیلمبرداری

البته اگر بدانید در حال انجام چه کاری هستید، برنامه ریزی یک فیلمبرداری بیشتر از چند دقیقه طول نمی کشد. اولین جنبه ای که باید مدیریت کرد، منطقه ضبط است. می‌توانید با تمام صفحه پیش

بروید، یا می‌توانید با تنظیم دستی اندازه آن یک جعبه سفارشی ایجاد کنید.

با حرکت رو به جلو، فقط باید مراقب سوئیچ ها باشید. اگر وب‌کمی دارید که می‌توانید در ترکیب قرار دهید، آن گزینه را روشن کنید. در مورد اسپیکر و میکروفون هم همینطور.

هنگام تفریح ​​نمی توان از از دست دادن زمان جلوگیری کرد. برای اطمینان از اینکه ضبط را زیاد طولانی نمی کنید، می توانید یک تایمر خودکار را فعال کنید. این کار پس از اتمام زمان تعیین شده، مطالب ضبط کننده را متوقف و ذخیره می کند.

برخورد با حالت ها

چیدمان صدا با طرح ویدیویی یکسان است، به جز اینکه کلیدهای بلندگو و میکروفون تنها عناصر فعال هستند. هر چند گرفتن اسکرین شات اینطور نیست. از آن منو، می‌توانید تصمیم بگیرید که انواع مختلفی از اسکرین‌شات‌ها مانند عکس‌برداری تمام‌صفحه با یا بدون نوار وظیفه، گرفتن پنجره‌ها و اسکرین‌شات ناحیه را بگیرید – که مستطیل انتخابی برای کار فراهم می‌کند.

در نتیجه

Fast Screen Recorder ممکن است نسبت به رقبا کمتر پر زرق و برق باشد، اما رابط کاربری منظم و عملکردهای ساده آن، آن را برای کاربران مبتدی و حرفه ای انتخاب خوبی می کند. همچنین، لازم به ذکر است که این برنامه هیچ ویژگی پخش جریانی ندارد، بنابراین اگر این چیزی است که به دنبال آن هستید، با آن زحمت ندهید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]

Technical Details and System Requirements

  • Supported OS: Windows 11, Windows 10, Windows 8.1, Windows 7
  • RAM (Memory): 2 GB RAM (4 GB recommended)
  • Free Hard Disk Space: 200 MB or more
آموزش فعال سازی نرم افزار
  • فایل را از حالت فشرده خارج کنید.
  • نرم افزار را نصب و اجرا کنید.

پسورد فایل فشرده : yekdown.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.