.
Fast File Encryptor 11.5.0 رمزگذاری و رمزگشایی فایل

در عصر سرقت هویت و کلاهبرداری رایانه ای، توانایی محافظت از اطلاعات حساس برای بسیاری از کاربران یک وظیفه حیاتی است. Fast File Encryptor یک برنامه همه کاره است که می تواند به سرعت تعداد زیادی فایل را به طور همزمان رمزگذاری کند. همراه با حالت رمزگشایی. این برنامه همچنین دارای یک فایل خردکن برای حذف دائمی فایل ها و همچنین گزینه Folder Drive برای ایجاد درایوهای مصنوعی بر اساس پوشه ها است.

مجموعه گسترده ای از ویژگی های رضایت بخش که راهی سریع برای ایمن سازی فایل ها ارائه می دهد.

کاربر معمولی ممکن است زمانی که با روش‌های مختلف رمزگذاری مواجه می‌شود احساس گم شدن کند. بنابراین این برنامه تمام تلاش خود را می‌کند تا آن را ساده کند. کاربران یک رمز عبور را انتخاب می کنند، یا یک رمز عبور سفارشی یا با استفاده از یک فایل به عنوان کلید، سپس یک روش رمزگذاری را انتخاب می کنند، سپس روی Encrypt کلیک می کنند. پس از آن، برنامه فایل را رمزگذاری می‌کند، زمانی که کاربران می‌خواهند رمزگشایی کنند، فرآیند معکوس می‌شود – یک فرآیند بسیار ساده. کاربران می توانند کل پوشه های فایل ها را تنها با چند کلیک رمزگذاری کنند. منوهای گیج کننده یا عبارات بیش از حد فنی از برنامه خارج می شوند.

این فرآیند بسیار ساده و کاربر پسند است و به وضوح برای افرادی که با نحوه کار رمزگذاری آشنا نیستند قابل دسترسی است. نقطه ضعف این سادگی عدم تنظیمات است، برنامه رمزگذاری را آنقدر سریع کرده است که سطح رمزگذاری را نمی توان به هیچ وجه تنظیم یا تغییر داد. اگر فایل‌ها به صورت انبوه رمزگذاری شوند، به همه آنها رمزگذاری یکسان داده می‌شود، که اگر ناموفق باشد، برای همه آنها با شکست مواجه می‌شود. متأسفانه رمزگذار انبوه امنیت را فدای سهولت استفاده می کند.

یک برنامه فوق العاده همه کاره، اما فاقد اسناد حیاتی است.

اگر کاربران بارگذاری رمز عبور از یک فایل را انتخاب کنند، کاربران ممکن است بپرسند که دقیقا چگونه کار می کند. این برنامه چیز زیادی توضیح نمی دهد و همین امر در مورد شماره روش نیز صادق است، کاربران ممکن است بپرسند که آیا اعداد بزرگتر موثرتر هستند یا خیر. اگر کاربران فراموش کنند که از کدام روش استفاده کرده اند، می توانند باز هم فایلی را رمزگشایی کنند؟ این برنامه راهی برای به خاطر سپردن شماره روشی که کاربران برای رمزگذاری گذشته انتخاب کرده اند ارائه نمی دهد و این ممکن است باعث تردید کاربران شود. با توجه به اینکه رمزگذاری تا چه حد می تواند پیچیده باشد، برنامه به شدت فاقد مستندات هم آفلاین و هم آنلاین است.

با این حال، Fast File Encryptor طیف خوبی از ویژگی‌ها را ارائه می‌کند، توانایی رمزگذاری کل فایل‌ها در یک پوشه یک ابزار بسیار کارآمد و مفید است. File Shredder ابزار مفید دیگری است، ممکن است همه کاربران از نحوه صحیح حذف اطلاعات حساس از سیستم خود آگاه نباشند. ماژول Folder Drive پتانسیل زیادی دارد و کاربران با تجربه تر می توانند فایل های خود را با امنیت بیشتری مدیریت کنند. این برنامه خیلی گران نیست، بنابراین کاربرانی که می خواهند به طیف گسترده ای از ویژگی های آن دسترسی داشته باشند، می توانند این کار را انجام دهند و هزینه زیادی نخواهند داشت.

برنامه ای که به دلیل چند میانبر قابل تعمیر، استثنایی نیست.

رمزگذار فایل سریع طیف خوبی از ویژگی ها را ارائه می دهد و به خوبی طراحی شده است، اما فاقد چند مورد ضروری است. کاربران به دلیل استفاده نادرست از برنامه در معرض خطر قفل شدن فایل های خود هستند و افزودن نکات ابزار یا اسناد کمکی قوی تر این مشکل را حل می کند. هنوز هم ارزش رمزگذاری را دارد، اما نه برای کاربرانی که در نحوه کار آنها بی تجربه هستند.

پس از باز شدن برنامه، با یک رابط کاربری ساده و قابل استفاده مواجه می شوید. همه چیز برای استقرار سریع و کارآمد هر عملیات انتخابی آشکار است. Fast File Encryptor دارای گزینه‌های زبانه‌بندی زیر می‌باشد. بسیاری از آنها خود توضیحی هستند، مانند Folder Drive، به عنوان مثال، طراحی شده است تا دسترسی به پوشه های پرکاربرد رایانه شما را آسان تر کند. برای ایجاد، ویرایش و حذف درایوهای مجازی رایانه شما استفاده می شود. درایوهای مجازی را از طریق پوشه های انتخاب شده ایجاد می کند. درایوهای فیزیکی بدون تغییر باقی می مانند و به پارتیشن های اضافی تقسیم نمی شوند.

Fast File Encryptor علاوه بر این دسترسی به دستورات رایج مایکروسافت از جمله MSInfo، MSConfig، MSDefrag، Regedit و غیره را فراهم می کند.

در نتیجه

در طول آزمایش Fast File Encryptor، هیچ نقص ظاهری مشاهده نشد و برنامه به سرعت و بدون تاخیر کار کرد. برای اهداف رمزگذاری، می‌توانید سطح امنیتی را از طریق نوار لغزنده شماره روش رمزگذاری با انواع ۰ تا ۲۵۵ افزایش دهید. همچنین در صورت تمایل به شما امکان می‌دهد رمز عبور را مستقیماً از فایل TXT بارگیری کنید. یک گزینه کوچک مفید اگر فراموشکار هستید. یکی از مواردی که می تواند مفید باشد، تفکیک دقیق (بر اساس نام) است که الگوریتم آن برای رمزگذاری و خرد کردن فایل استفاده می شود.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]

Technical Details and System Requirements

  • Supported OS: Windows 11, Windows 10, Windows 8.1, Windows 7
  • RAM (Memory): 2 GB RAM (4 GB recommended)
  • Free Hard Disk Space: 200 MB or more
آموزش فعال سازی نرم افزار
  • فایل را از حالت فشرده خارج کنید.
  • نرم افزار را نصب و اجرا کنید.
  • به پوشه " Keygen " بروید. موارد ذیل را انجام دهید:


-> Select Product : RAM Saver Professional
-> Click Generate ---> Copy serial key

  • نرم افزار "RAM Saver Professional" را رجیستر کنید.

-> Use serial key from keygen to activate.

پسورد فایل فشرده : yekdown.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.