.
Fancy Battery v4.8.12 MOD (Premium Unlocked) مدیریت باتری گوشی اندروید

Fancy Battery طیف وسیعی از مدرن ترین ویژگی های پاک سازی موجود را در اختیار شما قرار می دهد و شما می توانید از آن برای رفع نیازهای خود استفاده کنید. این برنامه پاک سازی به شما کمک می کند باتری دستگاه را ذخیره کرده و سرعت دستگاه را افزایش دهید. همچنین قابلیت های جدیدی نیز برای ایجاد ویژگی های جدید و جذاب برای این اپلیکیشن اضافه می شود.

کیفیت تلفن را بررسی کنید

ابتدا، Fancy Battery همراه با الزاماتی که شما تنظیم کرده اید و همراه با برنامه، نصب می شود. این موارد به شما کمک می کند کیفیت گوشی را بررسی کنید. در نتیجه مثلا  می توانید بفهمید چقدر فضای حافظه باقی مانده است و چگونه می توان بطور بهینه از آن استفاده کرد. به لطف آن بررسی ها، شما می توانید به راحتی و بدون نگرانی از سایر مشکلات مرتبط از دستگاه استفاده کنید.

معرفی ویژگی های مفید

این برنامه دارای بخشی است که ویژگی های مفیدی را معرفی می کند تا درک آن را برای شما آسان تر کند. این مقدمه به شما کمک می کند که دقیقاً چه ویژگی هایی برای اصلاح وضعیت دستگاه خود مورد نیاز است انتخاب کنید. علاوه بر این، این مقدمه نشان می دهد که اپلیکیشن بسیار به نیازهای شما علاقه مند است و تمام آنها را برآورده می کند.

کنترل خوب مصرف باتری

کنترل مصرف باتری در Fancy Battery بسیار متمرکز است و تمام نیازهای شما را برآورده می کند. در واقع کنترل به گونه ای است که شما می توانید جنبه مثبت برنامه را ببینید. علاوه بر این، می توانید دسترسی خود را به وب سایت های غیر ضروری محدود کنید. اپلیکیشن علاوه بر کنترل کیفیت باتری، در حین بازدید شما را نیز تحت نظر خواهد داشت. نتایج به صورت روزانه توسط اپلیکیشن در اختیار شما قرار می گیرد تا بتوانید دسترسی خود را به راحتی مقایسه و تنظیم کنید.

پاک سازی هوشمند

این برنامه دارای ویژگی پاک سازی هوشمند است و فایل های اضافی را به سرعت تشخیص می دهد. فایل ها و داده های خالی همگی در یک پوشه قرار می گیرند تا فشردگی دستگاه کم شود. این تجمیع پاکسازی سریع و بدون نفوذ فایل های ناخواسته را ممکن می سازد.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]

Android 5.0 and up

پسورد فایل فشرده : yekdown.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.