.
F1 Manager v20.01.17516 بازی مدیریت فرمول یک اندروید

F1 Manager مانند هیچ بازی مسابقه ای نیست که تا به حال بازی کرده اید. این بازی به طور مشترک توسط EA Sports و Hutch Games ساخته شده است و تضمین می دهد بهترین تجربه را برای بازیکنان به ارمغان بیاورد.

 معرفی

بازی های مسابقه ای کلاسیک، هیجان رانندگی با ماشین های گران قیمت، رانندگی در شهرهای معروف و احساس پشت سر گذاشتن دشمن را به بازیکنان می دهد. با این حال، در F1 Manager، شما مدیر یک تیم مسابقه فرمول یک هستید. این مثل بازی های آسفالت یا GRID Autosport نیست. حالا نقش شما خیلی بزرگتر است. ماشین‌های مسابقه خوب را استخدام کنید. ارتقا دهید و بهترین ماشین‌ها را پیدا کنید. اگر می خواهید برای تیم خود افتخار بیاورید کارهای زیادی باید انجام دهید.

گیم پلی

اگر Football Manager 2021 Mobile یک بازی مدیریت فوتبال است، F1 Manager بهترین بازی مدیریت مسابقه فرمول ۱ برای موبایل است. تکنیک های دریفت، استفاده از نیترو یا احساس نشستن در ماشین و سر خوردن مانند صاعقه را فراموش کنید. اکنون اگر می خواهید تیم خود قهرمان شود، باید موارد زیادی را در نظر بگیرید. نقش شما مانند یک مدیر، مربی تیم است. شما باید تاکتیک های مناسب برای مسابقه دهندگان و کیفیت ماشین هایی که دارید پیدا کنید.

شما مسئول امور اصلی کل تیم مسابقه ای مانند موارد مالی، مهندسی، فناوری، تیم های تعمیرات، ماشین های مسابقه ای هستید. تبلیغ تیم مسابقه ای خود به شما کمک می کند از حامیان مالی پول دریافت کنید. و البته، ماشین‌های مسابقه و کیفیت ماشین مسابقه دو مورد از مهم‌ترین چیزهایی هستند که باید به آنها اهمیت دهید. با مسابقه دهندگان جدید قرارداد ببندید. آنها را آموزش دهید و سپس در مسابقات F1 در سراسر جهان ثبت نام کنید. در مسابقات نمایشی مانند موناکو، مونترال یا باکو (آذربایجان) شرکت کنید.

گرافیک

F1 Manager چشم انداز کاملاً جدیدی را در اختیار شما قرار می دهد. شما دیگر پشت فرمان نیستید. حاکنون شما مدیر تیم هستید. با نمای بالا، می توانید کل مسابقه را به طور عینی، صادقانه و جامع پیگیری کنید. شما دیگر به راحتی می توانید نقاط قوت و ضعف هر حریف را تجزیه و تحلیل کنید و متناسب با آن، استراتژی مناسب برای مسابقه بعدی را پیدا خواهید کرد.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]
Android 6.0 and up

پسورد فایل فشرده : yekdown.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.