.
EZ Screen Recorder v10.1.1.63 ضبط صفحه نمایش در اندروید

اگر شما به طور تصادفی در یک برنامه به متنی تاثیرگذار یا تصویری خاص برخورد کنید، چه می کنید؟ اکنون می توانید با نرم افزار  EZ Screen Recorder فیلم یا تصویر مورد نظر خود را ذخیره کنید. با استفاده از این برنامه منحصر به فرد می توانید اقدام به ضبط صفحه نمایش یا گرفتن عکس از روی صفحه تلفن همراه هوشمند خود کنید. بدون هیچ تلاش یا صرف زمان زیاد ! انتخاب این برنامه کار بیهوده ای نیست زیرا همه ما لحظاتی را خواهیم داشت که به تکرار آن نیاز داریم.

بسیاری از ما در ضبط ویدئوی در حال پخش روی تلفن همراه خود مشکل داریم و ضبط صفحه نمایش یا گرفتن اسکرین شات واضح ترین گزینه ای است که هر کاربر به آن می رسد. بر همین اساس بود که Screen Recorder متولد شد و اثرات مثبت زیادی از خود بر جای گذاشت. نه تنها برای افراد ، بلکه تأثیرات مثبتی را برای جامعه به ارمغان آورد.

Screen Master v1.8.0.8 تهیه عکس از صفحه و ویرایشگر در اندروید

مزایا

وقتی می خواهید بطور همزمان هم فیلمبرداری کنید و هم عکس بگیرید ، استفاده از دوربین چهره واضح ترین انتخاب است. این کار زمانی که برای انجام آن صرف می شود را کوتاه می کند. همه چیز خیلی خوب پیش می رود بدون اینکه بر ویدیوی اصلی شما تأثیر بگذارد. وقتی در حین فیلمبرداری عکسی گرفته می شود ، تصویر دقیقا همانند ویدئوی اصلی باقی می ماند و هیچ اثری از فوکوس شکسته وجود ندارد.

ویدیو یا عکس می تواند در پوشه دلخواه ما یا در گالری نگهداری شود. همه چیز به طور مستقیم و بدون دخالت هیچ برنامه دیگری اتفاق می افتد. EZ Screen Recorder به شما امکان می دهد تا متنی بنویسید، یادداشت های مفید بردارید یا نشانگرهای سفارشی بگذارید در حالی که فیلم اصلی در حال پخش است. این قابلیت به ما کمک می کند تا برای ویرایش به ابزار دیگری نیاز نداشته باشیم و همچنین نشانگر سرعت و چابکی برنامه است.

ضبط صفحه نمایش به دو نوع صدادار و بدون صدا تقسیم می شود که بسته به نیاز ما دارد.  پس از ثبت نام در برنامه ، می توانید آن را مستقیماً و نه با استفاده از برنامه های دیگر با دیگران به اشتراک بگذارید که البته سرعت بسیار خوبی هم دارد. این برنامه همچنین شامل ابزارهایی برای نمایش و ویرایش است که بسته به نیاز ما متغیر می باشد.

مزایای چشمگیر

EZ Screen Recorder مزایای مثبت بسیاری را نه تنها برای اشخاص بلکه برای جامعه به همراه دارد.  این برنامه در جهت اهداف مختلف به ما کمک می کند تا حدودی فشار کار را کاهش داده و در زمان نیز صرفه جویی کنیم. از این برنامه می توان برای تشریح یک بازی یا مقاله خاص استفاده کرد. پیشنهاد ما این است از این برنامه برای ارائه یک نمایش یا یک دیدگاه متفاوت استفاده کنید.

در واقع  EZ Screen Recorder مزایای بسیاری را برای کاربران به ارمغان آورده است. این مزایا نه تنها کاربران را هیجان زده می کند بلکه توجهات بین المللی را نیز به خود جلب کرده است. بسیاری از ویژگی های منحصر به فرد این برنامه به طور مداوم برای رفع نیازهای کاربران بروز می شوند. این برنامه به شدت در حال رشد است و این وعده را می دهد که مزایای سودمندی را برای کاربران به ارمغان بیاورد. کافیست این برنامه جادویی را نصب کنید تا بتوانید به کار خود و همچنین رفع نیازهای خود کمک کنید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]

Android 4.1 and up

پسورد فایل فشرده : yekdown.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.