.
EximiousSoft Business Card Designer Pro 5.00 + Portable طراحی کارت ویزیت

برداشت های اولیه هنگام ملاقات با افراد جدید و شرکای تجاری بالقوه بسیار مهم است، و همانطور که کمد لباس شما می تواند نشان دهد که چه نوع فردی هستید، کارت ویزیت نیز می تواند به مردم بگوید که چقدر کار خود را جدی می گیرید. EximiousSoft Business Card Designer Pro برنامه ای است که به شما کمک می کند تا یک کارت ویزیت خوب طراحی کنید که اعتبار شما را در دنیای تجارت افزایش می دهد.

این نرم افزار قدرتمند اما آسان برای ایجاد کارت ویزیت حرفه ای است. با استفاده از آن، می توانید کارت های خود را همانطور که می خواهید طراحی کنید. از بین قالب های از پیش طراحی شده کارت ویزیت انتخاب کنید و با متون و نمادهای خود سفارشی کنید تا کارت های جذاب بسازید. این خیلی راحت و سریع اتفاق می افتد! EximiousSoft Business Card Designer نیز نرم افزار چاپ با کیفیت حرفه ای است. این پشتیبانی از صادرات کارت به فایل های تصویری با کیفیت بالا که برای چاپخانه چاپ می شوند. همچنین امکان چاپ کارت‌های ویزیت فوق‌العاده را بر روی چاپگر خود، روی کارت‌های Avery، Sigel، Herma، Formtec، DECAdry و غیره فراهم می‌کند. که کار هنری شما را بسیار ساده می کند.

رابط کاربری

رابط کاربری برنامه ساده است که به آن عادت کنید زیرا از چندین ابزار نرم افزاری مشابه دیگر مانند چندین برنامه از بسته Microsoft Office الگوبرداری شده است. با این وجود، ماهیت خود توضیحی منوهای EximiousSoft Business Card Designer Pro به کاربران بی‌تجربه نیز اجازه می‌دهد تا به سرعت بفهمند چیست. یکی از مواردی که قابل ذکر است این است که پالت رنگ کمی کم است زیرا فونت های مشکی که روی پس زمینه خاکستری همپوشانی دارند در برخی موقعیت ها کمی سخت به نظر می رسد.

EximiousSoft Business Card Designer Pro به ابزارهای طراحی قدرتمند برای ایجاد سریع و آسان کارت های ویزیت خیره کننده مجهز شده است.

این اپلیکیشن بیش از ۴۰۰ قالب کارت ویزیت با کیفیت بالا، بیش از ۵۰۰۰ شکل از پیش طراحی شده و بیش از ۵۰۰ کلیپ آرت جذاب را ارائه می دهد. می توانید از مواد ارائه شده برای شروع طرح بندی کارت خود استفاده کنید. فرآیند طراحی بر اساس درج عناصر آماده (مانند گرافیک، تصاویر و پس زمینه) قابل دسترسی در برنامه و جابجایی آزادانه آنها در پروژه آماده شده است. نسخه حرفه ای این برنامه می تواند کارت های یک طرفه یا دو طرفه، کارت های افقی یا عمودی ایجاد کند. از بیش از ۴۰۰ کاغذ کارت ویزیت برای چاپگرهای جوهرافشان و لیزری پشتیبانی می کند.

این برنامه دارای تعداد زیادی قالب کارت ویزیت زیبا است که همگی در فرمت برداری ساخته شده اند و در هر دو طرف قابل ویرایش هستند.

قبل از شروع به طراحی کارت ویزیت، می توانید نزدیکترین کارت ویزیت را از کتابخانه قالب به عنوان الگویی برای کارهای طراحی بعدی انتخاب کنید. تعداد زیادی قالب کارت ویزیت از پیش طراحی شده توسط طراحان متخصص ارائه شده است. از آن برای شروع سریع و آسان طراحی استفاده کنید. شما می توانید آنها را با تصاویر دلخواه، آرم ها، گرافیک ها و سایر عناصر موجود در طرح های کارت ویزیت خود شخصی سازی کنید.

برنامه Pro بیش از ۵۰۰۰ شکل از پیش طراحی شده و بیش از ۵۰۰ کلیپ آرت جذاب را ارائه می دهد.

فرآیند طراحی بر اساس درج عناصر آماده (مانند گرافیک، تصاویر و پس زمینه) قابل دسترسی در برنامه و جابجایی آزادانه آنها در پروژه آماده شده است. هزاران تصویر پس زمینه، آرم ها، اشکال، نمادها، سبک های گرادیان را ارائه می دهد. این کار هنری شما را بسیار آسان می کند. جدا از آن، می توانید عناصر طراحی خود را مانند سایه ها، متن، خطوط، منحنی ها و عکس های خود را به طرح اضافه کنید.

Business Card Designer Pro از بیش از ۴۰۰ کاغذ کارت ویزیت چاپگر لیزری و جوهرافشان از Avery، APLI، Hisago، Sigel، A-One، Printec و سایر تولیدکنندگان پشتیبانی می کند.

می توانید آنها را روی چاپگر خود چاپ کنید یا طرح را به صورت فایل pdf یا jpg صادر کنید و برای چاپ به یک چاپخانه حرفه ای ببرید. کارت‌های ویزیت خیره‌کننده را روی چاپگر خود، روی کارت‌هایی با وضوح بالا از Avery، Sigel، Herma، Formtec، DECAdry و غیره چاپ کنید. شما می توانید ۱ کارت یا ۵ کارت یا ۱۰۰ کارت را به دلخواه چاپ کنید. اکثر مردم حداقل یک کارت کامل (۸ یا ۱۰ کارت در یک برگه) را برای راحتی چاپ می کنند.

از ابزار Pencil برای ترسیم با دست آزاد با مسیرهای ساده و از ابزار Pen برای ایجاد منحنی ها و خطوط مستقیم Bezier استفاده کنید.

این برنامه ده ها ابزار ایجاد شکل را برای ایجاد مستطیل، بیضی، ستاره/چند ضلعی و موارد دیگر ارائه می دهد. برای مسیر، می توانید از Node Tool برای ویرایش آن استفاده کنید: گره ها و دسته های Bezier را جابجا کنید، تراز و توزیع گره ها و غیره. برای ایجاد، جابجایی، مقیاس، چرخش و برگرداندن اشکال یا متن فقط با کشیدن و کلیک کردن. ایجاد کارت هایی با ظاهر حرفه ای هرگز با این برنامه آسان نبوده است. از ابزار Custom Shape Tool برای ایجاد هر شکل گرافیکی که می خواهید استفاده کنید. برای جابجایی، حذف یا اضافه کردن یا حتی تغییر شکل لنگرها، فقط کلیک کنید یا بکشید. این واقعا آسان است.

تمام اشیاء برداری مانند اشکال، متن، مسیرها را می توان با رنگ های ثابت، گرادینت ها، الگوها و تصاویر پر یا نوازش کرد. علاوه بر آن، بیش از ۵۰ فیلتر از پیش طراحی شده هنگام کار بر روی تمام اشیاء فوق در دسترس هستند. این باعث می شود که طراحی از نظر بصری بسیار جذاب باشد. اشکال یا متن را می توان با یک رنگ ثابت، سبک گرادیان یا یک تصویر صاف پر کرد یا نوازش کرد. همچنین، شما می‌توانید سایه‌ها، بازتاب‌ها، درخشش‌ها، اریب‌های سه‌بعدی را به اشکال یا متن در طرح خود با تنظیمات سفارشی اضافه کنید.

برای وارد شدن به حالت ویرایش روی شی متن دوبار کلیک کنید.

مقداری متن را با کشیدن با ماوس انتخاب کنید، سپس فونت، اندازه فونت، ایتالیک، بولد، بالانویس، زیرنویس و سایر خصوصیات آن را تنظیم کنید. علاوه بر این، Business Card Designer Pro از قرار دادن اشیاء متنی در مسیرهای منحنی برای ایجاد منحنی متن در امتداد آن مسیر پشتیبانی می کند. این برنامه یک ابزار منحصر به فرد برای تحریف متن ارائه می دهد. با خطوط منحنی که در بالا و پایین متن قرار گرفته اند، شکل متن را کنترل یا تنظیم می کند. در میان آنها، مسیر منحنی را می توان در صورت نیاز ویرایش کرد. برای راحتی، این برنامه بیش از ۳۰ سبک تغییر شکل از پیش تعیین شده را برای انتخاب کاربران فراهم می کند.

مطالب طراحی را از فرمت های فایل برداری خالص (مانند SVG/SVGZ/PDF/AI/PS/EPS/WMF/EMF) یا فرمت های فایل تصویری شطرنجی (مانند GIF/PNG/JPG و غیره) بارگیری کنید. هر شیء برداری را می توان آزادانه هنگام وارد کردن ویرایش کرد. طرح ها را به صورت فایل PDF یا JPG صادر کنید و برای چاپ به یک چاپخانه حرفه ای ببرید.

کارت‌ها را با کیفیت بالا به‌عنوان فایل‌های تصویری PDF، JPG، GIF، PNG، BMP، PCX، TGA، TIFF و غیره برای استفاده در چاپخانه‌ها و برای چاپ کارت‌ها مستقیماً از چاپگر خود صادر کنید. به بارگیری فایل های تصویری از GIF، BMP، PCX، JPG، TIFF، PNG، TGA، PSD، ICO، CUR، ANI و غیره اجازه می دهد.

کارت ویزیت را آنگونه که می خواهید ایجاد کنید

لیستی از گزینه های سفارشی سازی که این برنامه در رابطه با طراحی کارت در اختیار شما قرار می دهد همچنان ادامه دارد زیرا هر زیر منو به جنبه های خاصی از طراحی کارت ویزیت اختصاص دارد و دارای ویژگی های کامل هستند.

به عنوان مثال، منوی فرعی “Object” مملو از گزینه هایی است که به شما امکان می دهد جزئیات جزئی کارت ویزیت خود را طراحی کنید، مانند متن، که می تواند تراز، پیچ خورده و چرخانده شود. با این حال، شما آن را می خواهید. پس از تکمیل کارت ویزیت کامل خود، می‌توانید آن را در یک فرمت فایل اختصاصی به نام BCDP (فایل‌های طراحی کارت ویزیت حرفه‌ای) ذخیره کنید که بعداً می‌تواند برای ویرایش بیشتر باز شود.

همچنین می‌توانید کارت‌های ویزیت را به‌عنوان تصاویر، فایل‌های گرافیکی یا فایل‌های PDF صادر کنید که می‌توانند به راحتی ایمیل شوند. علاوه بر این، این ابزار از چاپ نیز پشتیبانی می کند و به شما امکان می دهد به چندین گزینه چاپ از تعداد کارت در هر صفحه گرفته تا تراز یا صفحه آرایی دسترسی داشته باشید.

این نرم افزار قدرتمند و در عین حال ساده برای ایجاد کارت ویزیت با ظاهر حرفه ای است.

با استفاده از آن می توانید کارت های خود را با توجه به نیاز خود طراحی کنید. از بین الگوهای کارت ویزیت از پیش طراحی شده انتخاب کنید و با متن و نمادهای خود سفارشی کنید تا کارت ویزیت های خیره کننده بسازید. این خیلی راحت و سریع اتفاق می افتد! EximiousSoft Business Card Designer نیز نرم افزار چاپ با کیفیت حرفه ای است.

از صادرات کارت ها به فایل های تصویری با کیفیت بالا که برای استفاده در چاپخانه ها چاپ می شوند، پشتیبانی می کند. همچنین به شما امکان می‌دهد کارت‌های ویزیت خیره‌کننده را روی چاپگر خود، روی کارت‌های Avery، Sigel، Herma، Formtec، DECAdry و غیره چاپ کنید. طراح کارت ویزیت مجموعه بزرگی از تصاویر پس زمینه، آرم ها، اشکال، نمادها، سبک های گرادیان را ارائه می دهد. این کار هنری شما را بسیار آسان می کند.

 

در نتیجه

EximiousSoft Business Card Designer Pro یک ابزار نرم افزاری منظم است که به شما امکان می دهد کارت ویزیت عالی ایجاد کنید که طبق تعریف باید بازتابی از کسب و کار و شخصیت شما باشد.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]

Technical Details and System Requirements

  • Supported OS: Windows 11, Windows 10, Windows 8.1, Windows 7
  • RAM (Memory): 2 GB RAM (4 GB recommended)
  • Free Hard Disk Space: 200 MB or more
آموزش فعال سازی نرم افزار
  • فایل را از حالت فشرده خارج کنید.
  • نرم افزار را نصب کنید، اما اجرا نکنید.
  • فایل موجود در پوشه Crack را در مسیری که نرم افزار نصب شده کپی و  جایگزین فایل قبلی کنید.
  • نرم افزار را اجرا کنید.

پسورد فایل فشرده : yekdown.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.