جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

EssentialPIM Pro Business 11.7.4 + Portable مدیر اطلاعات شخصی قدرتمند

EssentialPIM Pro Business یک مدیر اطلاعات شخصی است که به شما امکان می دهد تمام اطلاعات خود را به صورت الکترونیکی نگه دارید. همه قرار ملاقات ها، وظایف، یادداشت ها، مخاطبین، ورودی های رمز عبور و پیام های ایمیل شما در یک رابط کاربری گرافیکی و به راحتی قابل دسترسی ذخیره می شوند. این نرم افزار مدیریت اطلاعات شخصی حرفه ای قابلیت حمل، سرعت، رابط بصری و توانایی همگام سازی تمام اطلاعات خود را با MS Outlook و عملاً هر سرویس آنلاین موجود (Google، iCloud، Toodledo، SyncML، CalDAV، و غیره) ارائه می دهد.

داده‌های EssentialPIM Pro Business در یک پایگاه داده ایمن، سریع و مقیاس‌پذیر ذخیره می‌شوند. داده‌های شما را می‌توان با استفاده از کلید 256 بیتی استاندارد صنعتی پیشرفته AES (Rijndael) رمزگذاری کرد، که راه‌حلی مدرن و ایمن است که توسط دولت‌ها و سازمان‌ها در سراسر جهان استفاده می‌شود. همگام سازی با خدمات ابری از طریق SSL محافظت می شود – همان فناوری که در بانکداری آنلاین شما استفاده می شود. داده ها در رایانه شما ایمن می شوند و هنگام خروج از رایانه، داده ها ایمن می شوند.

EssentialPIM چیزی بیش از مدیریت اطلاعات شماست. همچنین ابزارهای رایگانی را برای مراقبت از پایگاه داده شما ارائه می دهد: EPIM Synchronizer برای همگام سازی چندین پایگاه داده بین یکدیگر و EPIM Archiver/DupeRemover برای بایگانی موارد قدیمی و حذف ورودی های تکراری از پایگاه داده.

رابط کاربر پسند

چیزهای زیادی برای گفتن در مورد رابط کاربری وجود ندارد. اما، رابط کاربری بسیار آشنا به نظر می رسد. در دسکتاپ ویندوز، به نظر می رسد یک برنامه سرویس گیرنده ایمیل/تقویم است. در iOS و Android، به نظر ترکیبی از تقویم، یادآوری و برنامه تماس است. با این حال، در اندروید، رابط کاربری در مقایسه با نسخه iOS بهتر به نظر می رسد.

در ویندوز، این یک برنامه کلاسیک Win32 است. همین برنامه در فروشگاه مایکروسافت نیز موجود است اما در UWP موجود نیست. بنابراین، عناصر UI مانند سایر نرم افزارهای دسکتاپ Win32 هستند. بنابراین، به نظر می رسد مانند اکثر برنامه های Win32 دیگر و شما قبلاً با آن آشنا هستید. ظاهر کلی EssentialPIM Pro Business کاربر پسند است. برای استفاده از آن با مشکل مواجه نخواهید شد.

هم حالت تاریک و هم حالت روشن را پشتیبانی می کند. شما می توانید هر کدام را با توجه به اولویت خود انتخاب کنید.

مزایای EssentialPIM Pro Business
مزایای اصلی EssentialPIM این است که می‌توان از آن برای اهداف شخصی و تجاری استفاده کرد، قابلیت‌ها، رابط‌های کاربری و ابزارهایی را ارائه می‌دهد که کاربران Microsoft Outlook با آن‌ها آشنا هستند، بخش‌های مهم اطلاعات را در یک سیستم مبتنی بر ابر ادغام می‌کند و قابلیت استفاده مجدد اطلاعات از طریق بحث زیر دریابید که چگونه EssentialPIM می تواند زندگی شما را سازماندهی و سیستماتیک تر کند:
می توان برای اهداف شخصی یا تجاری استفاده کرد
چه کاربران با مسائل شخصی یا تجاری سروکار دارند، می توانند از EssentialPIM برای سازماندهی و منظم کردن زندگی خود استفاده کنند. آنها می توانند از این برنامه برای ذخیره، سازماندهی و مدیریت تمام اطلاعات مهمی که برای فعالیت های شخصی یا تجاری خود نیاز دارند استفاده کنند.
راحتی در استفاده
استفاده از EssentialPIM Pro Business بسیار آسان است. این به این دلیل است که طراحی و عملکرد آن مشابه Microsoft Outlook است، یک ابزار مدیریت اطلاعات شخصی پرکاربرد که جزئی از مجموعه برنامه‌های اداری مایکروسافت است. کاربران می‌توانند به قابلیت‌ها، رابط‌های کاربری و ابزارهایی دسترسی داشته باشند که برای آنها بسیار آشناست و به آنها اجازه می‌دهد تا به راحتی برنامه را اجرا کنند.
تمام اطلاعات ضروری را در یک محیط ابری ادغام کنید
یکی از قابلیت های بزرگ EssentialPIM این است که تمام اطلاعات مهم مورد نیاز کاربران را در یک محیط مبتنی بر ابر یکپارچه می کند. بنابراین اگر می خواهند به اطلاعات مربوط به رویدادها و فعالیت های برنامه ریزی شده، وظایف پروژه، مشتریان، مشتریان احتمالی و سایر مخاطبین یا یادداشت های مهم دسترسی پیدا کنند و بازیابی کنند. آنها می توانند این کار را از داخل برنامه مبتنی بر ابر انجام دهند.
نحوه استفاده مجدد از اطلاعات را بهبود بخشید
EssentialPIM قابلیت استفاده مجدد اطلاعات را افزایش می دهد. کاربران فقط باید یک بار اطلاعات را وارد کنند و چندین بار برای هر هدفی از آنها استفاده کنند، در نتیجه نیازی به وارد کردن مکرر اطلاعات را از بین می برند. به عنوان مثال، اگر آنها در حال انجام تنظیماتی در برنامه‌هایی هستند که قبلاً آماده کرده‌اند، به سادگی باید اطلاعات و جزئیات برنامه را در یک رابط کاربری بصری بکشند و رها کنند.
افزایش حفاظت از داده ها
EssentialPIM Pro Business برخی از ویژگی‌های امنیتی پیشرفته را ارائه می‌کند که بیشتر به محافظت از تمام داده‌های شخصی و حرفه‌ای مشتریانش در برابر نقض‌های امنیتی در اینترنت کمک می‌کند. داده‌ها در دستگاه‌ها ذخیره می‌شوند و با سایر سرویس‌های ابری همگام‌سازی نمی‌شوند، مگر اینکه کاربر ویژگی همگام‌سازی داده‌ها را فعال کند. علاوه بر این، نرم افزار از تمام دستگاه ها با یک کلید رمزگذاری 256 بیتی AES محافظت می کند. در همگام سازی داده های آنلاین، تمام داده های منتقل شده با استفاده از استراتژی های رمزگذاری SSL ایمن نگه داشته می شوند.
اطلاعات شخصی را ایمن ذخیره و سازماندهی کنید

هدف اصلی EssentialPIM کمک به شما در ذخیره و سازماندهی داده های شخصی است. این شامل یادداشت های شخصی، رمز عبور، ایمیل ها، وظایف، مخاطبین، قرار ملاقات ها و غیره است.

هنگام افزودن اطلاعات خود، می توانید برچسب ها و برچسب ها را اضافه کنید. این اطلاعات شما را کاملاً سازماندهی می کند. و همچنین، یافتن سریع انواع خاصی از چیزها را آسان می کند.

به جای اینکه یک ابزار خسته کننده باشد، EssentialPIM Pro Business یک تجربه بسیار پویا به شما می دهد. این نه تنها وظایف، قرار ملاقات ها، رویدادهای تقویم را ذخیره می کند. همچنین به شما اطلاع رسانی/یادآوری می دهد. نه تنها این، EssentialPIM به شما امکان می دهد یادآور/اعلان را سفارشی کنید. بنابراین، شما به راحتی می توانید برخی چیزها را مانند سایر برنامه های یادآوری/کارها/تقویم محبوب تغییر دهید.

در نتیجه، به عنوان یک برنامه To-do نیز کار می کند. این آن را به ابزاری بسیار مؤثر برای مدیریت اطلاعات شخصی یا تجاری شما تبدیل می کند.

همگام سازی با Google، iCloud، Outlook، و غیره.

به جای وارد کردن دستی تمام داده های شما، قطعاً راه خودکار را انتخاب می کنم. EssentialPIM با ارائه تقویم‌های همگام‌سازی، مخاطبین، کارهای انجام شده و غیره با iCloud، Google، Microsoft Outlook و غیره کار را آسان‌تر کرده است. بنابراین، می‌توانید به راحتی تاریخ خود را همگام‌سازی/وارد کنید و آنها را از یک مکان مدیریت کنید.

ایمیل را تنظیم کنید

EssentialPIM Pro Business همچنین می تواند به عنوان یک سرویس گیرنده ایمیل استفاده شود. می‌توانید Gmail، iCloud، Outlook یا هر نوع حساب ایمیل خود را با EssentialPIM تنظیم کنید. در نتیجه، می‌توانید مانند سایر کلاینت‌های ایمیل، ایمیل‌ها را بخوانید/ارسال/دریافت کنید.

مانند سایر ورودی های EssentialPIM، شما همچنین می توانید ایمیل های خود را برچسب گذاری کنید. این امکان را به شما می دهد تا ایمیل های خاصی را با سایر داده های مرتبط سازماندهی کنید.

پیمایش راحت‌تر این نوع داده‌ها را آسان‌تر می‌کند. به طور موثر به فعالیت های شخصی و تجاری شما کمک می کند.

تولید کننده رمز عبور
EssentialPIM Pro Business دارای ذخیره سازی رمز عبور داخلی همراه با سایر ویژگی های مفید است. شما می توانید اطلاعات کاربری خود را به صورت ایمن ذخیره کنید. اما، یک تولید کننده رمز عبور آن را بهتر کرده است. البته، بسیاری از تولید کننده رمز عبور آنلاین رایگان وجود دارد. اما، به دست آوردن بسیاری از چیزهای دیگر در یک مکان واحد یک افزونه عالی است.
همگام سازی و پشتیبان گیری ابری
هنگام استفاده از یک مدیر اطلاعات شخصی مانند EssentialPIM، مهمترین ویژگی همگام سازی است. با حساب ابری EPIM، می توانید به راحتی داده های خود را بین دستگاه ها همگام سازی کنید. همچنین، می‌توانید با استفاده از ابر به داده‌های خود بدون برنامه دسکتاپ/موبایل EssentialPIM دسترسی پیدا کنید. زیرا وقتی آن را فعال می کنید، تمام داده های شما به عنوان پشتیبان در فضای ابری ذخیره می شود. همگام سازی از طریق WiFi/شبکه محلی نکته جالب دیگر همگام سازی شبکه محلی است. اگر دوست ندارید از یک حساب ابری برای همگام سازی داده های خود از طریق اینترنت استفاده کنید، این یک گزینه عالی است. رایانه شخصی و تلفن همراه شما باید به یک شبکه WiFi/Location متصل شوند. این به شما امکان می دهد داده های خود را از طریق شبکه به صورت محلی همگام سازی کنید.
امنیت و رمزگذاری
EssentialPIM Pro Business از رمزگذاری 256 بیتی AES (Rijndael) برای محافظت از داده های شما استفاده می کند. همگام سازی با ابر مانند بانکداری آنلاین محافظت می شود. بنابراین، داده های شما متعلق به شما و امن است. شما می توانید با خیال راحت از هر جایی به داده های خود همگام سازی، پشتیبان گیری و دسترسی داشته باشید. همچنین، اطلاعات شما همیشه در دستگاه شما باقی می‌ماند، مگر اینکه تصمیم بگیرید از ویژگی‌های پشتیبان‌گیری یا همگام‌سازی ابری استفاده کنید.
در نتیجه
در مجموع، EssentialPIM Pro Business یک مدیر اطلاعات شخصی قدرتمند با ویژگی های جامع است. کنترل و ردیابی جلسات، مخاطبین، وظایف و ایمیل های خود را به شیوه ای ایمن و شهودی آسان می کند. همچنین یک نسخه قابل حمل وجود دارد و این برنامه با تعداد زیادی دستگاه و سرویس های آنلاین مانند Google، iCloud، Toodledo، CalDAV و SyncML همگام می شود.

EssentialPIM طیف گسترده ای از مشکلات را در زندگی روزمره کاربران خود از بین می برد. این به حل مشکلات زیر کمک می کند:
 • به عنوان یک مخزن مرکزی برای ذخیره فعالیت های روزمره مانند وظایف تقویم، مخاطبین ضروری و غیره عمل می کند.
 • این کمک می کند تا وظایف مختلفی را به سایر اعضای تیم اختصاص دهید و به افراد امکان می دهد پیشرفت آنها را ردیابی کنند.
 • با اجازه دادن به کاربران برای محدود کردن داده هایی که باید در پایگاه داده همگام شوند، داده های تجاری را از داده های شخصی جدا نگه می دارد.
 

محل تبلیغ متنی شما

yekdown.com
آموزش تعمیر فایل دانلود شده از سایت
راهنمای استفاده از فایل‌های سایت
نحوه اجرای کرک , Patch , keygen

محتوای زبانه

سوالی دارید؟ درج نظر در هر بخش، سریع‌ترین راه حل شماست

1. پسورد فایل فشرده yekdown.com میباشد.
2. جهت مطرح کردن سوال و حل مشکلات خود در بخش نظرات ارسال کنید.
3. نظرات به صورت فینگلیش تایید نخواهد شد.
4. درخواست قرار دادن فعال ساز جدا رسیدگی نخواهد شد.

آموزش تعمیر فایل فشـرده ( ارور CRC یا پسورد یا damaged و یا The file is corrupt و No archives found )

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عضویت در سایت
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟

به yekdown خوش آمدید، مقصد نهایی شما برای دانلود نرم افزار با کیفیت بالا. ما به ارائه یک پلتفرم جامع که طیف وسیعی از نرم افزارهای کاربردی را برای پاسخگویی به نیازهای متنوع کاربرانمان ارائه می دهد، اختصاص داده ایم.

ماموریت ما:

هدف ما در yekdown ساده کردن یافتن و دسترسی به نرم افزارهای ضروری است. ما درک می کنیم که جستجو برای نرم افزار قابل اعتماد می تواند زمان بر و چالش برانگیز باشد. به همین دلیل است که ما یک پلتفرم کاربرپسند ایجاد کرده‌ایم که مجموعه گسترده‌ای از نرم‌افزارها را در دسته‌های مختلف ترکیب می‌کند و کشف و دانلود ابزارهای مناسب برای نیازهای شما را آسان‌تر می‌کند.

پایگاه داده نرم افزاری گسترده:

وب سایت ما دارای یک پایگاه داده نرم افزاری گسترده و دائما در حال گسترش است که عناوین محبوب، برنامه های کاربردی تخصصی، ابزارهای کمکی، بازی ها و موارد دیگر را در بر می گیرد. ما در تلاش هستیم تا دسته‌های مختلفی از جمله بهره‌وری، چند رسانه‌ای، امنیت، توسعه و غیره را پوشش دهیم. با انتخاب متنوع خود، هدف ما برآوردن نیازهای حرفه‌ای، علاقه‌مندان و کاربران معمولی است.

دانلودهای تایید شده و ایمن:

ما کیفیت و امنیت نرم افزار موجود در پلتفرم خود را در اولویت قرار می دهیم. تیم ما به طور کامل هر نرم افزار را قبل از فهرست کردن در وب سایت خود ارزیابی می کند تا مطمئن شود که استانداردهای کیفیت ما را برآورده می کند. ما در تلاش هستیم تا دانلودهای تأیید شده، تمیز و بدون بدافزار را ارائه دهیم و از تجربه ایمن و قابل اعتماد کاربران خود اطمینان حاصل کنیم.

تجربه کاربر محور:

در yekdown، کاربران ما در مرکز هر کاری که انجام می‌دهیم قرار دارند. ما به طور مداوم برای بهبود تجربه کاربر کار می کنیم و پیمایش در پلت فرم خود را یکپارچه و شهودی می کنیم. عملکرد جستجوی ما به شما امکان می‌دهد تا نرم‌افزار مورد نیاز خود را به سرعت پیدا کنید، و توضیحات دقیق، اسکرین‌شات‌ها و نظرات کاربران، بینش‌های ارزشمندی را ارائه می‌دهند تا به شما در تصمیم‌گیری آگاهانه کمک کنند.

تعامل جامعه:

ما به قدرت یک جامعه پر رونق اعتقاد داریم و مشارکت فعال کاربران را تشویق می کنیم. می‌توانید با گذاشتن نظرات، رتبه‌بندی نرم‌افزارها و به اشتراک گذاشتن تجربیات خود با دیگران، به FileCR کمک کنید. بازخورد شما به ما کمک می‌کند تا جامعه‌ای پر جنب و جوش و مفید داشته باشیم که در آن کاربران می‌توانند دانش، توصیه‌ها و اطلاعات بینش را تبادل کنند.

همکاری توسعه دهنده:

ما از توسعه دهندگان استقبال می کنیم تا نرم افزار خود را در yekdown به نمایش بگذارند. پلتفرم ما فرصت ارزشمندی را برای توسعه دهندگان فراهم می کند تا به مخاطبان بیشتری دست یابند و با کاربرانی که فعالانه به دنبال راه حل های نرم افزاری هستند ارتباط برقرار کنند. فرآیند ارسال ساده ما تضمین می کند که توسعه دهندگان می توانند به راحتی آثار خود را با جامعه ما به اشتراک بگذارند.

ما متعهد هستیم که به طور مداوم در حال تکامل و افزایش yekdown باشیم تا نیازهای نرم افزاری شما را بهتر برآورده کنیم. رضایت و اعتماد شما برای ما بسیار مهم است و ما به ارائه تجربه دانلود نرم افزار قابل اعتماد و لذت بخشی متعهد هستیم.

از اینکه yekdown را به عنوان منبع مورد اعتماد خود برای دانلود نرم افزار انتخاب کردید متشکریم. ما خوشحالیم که شما را در سفر نرم افزاری خود همراهی می کنیم و به شما کمک می کنیم ابزارهایی را که دنیای دیجیتال شما را قدرتمند می کنند کشف کنید.

اگر سؤال یا پیشنهادی دارید یا نیاز به کمک دارید، لطفاً با تیم پشتیبانی ما تماس بگیرید. ما برای کمک اینجا هستیم!

 
تیم yekdown
 • برای راحتی در دانلود فایل ها و دانلود با سرعت بالا ، از نرم افزار های مدیریت دانلود مانند FDM یا IDM استفاده کنید.
 • جهت قطع موقت دسترسی به اینترنت میتوانید از نرم افزار InternetOff استفاده کنید.
 • برای استفاده از کرک ، باید فایل‌های موجود در فولدر Crack را در مسیری که نرم افزار نصب شده است قرار داده و جایگزین فایل قبلی کنید.
 • برای استفاده از Patch ، باید فایل Patch را در مسیری که نرم افزار نصب شده است قرار داده و به روی فایل Patch  کلیک راست کرده و روی گزینه Run as administrator کلیک کنید و سپس به روی دکمه Patch کلیک کنید.
 • برای استفاده از Loader باید فایل Loader را در مسیری که نرم افزار نصب شده است قرار بدید و برای هر بار استفاده از نرم‌افزار باید فایل Loader را اجرا کنید.
 • برای استفاده از Keygen باید نرم‌افزار را اجرا کنید ، سپس به پنجره فعال سازی نرم‌افزار واردشوید ، فایل Keygen را اجرا کنید و سریال تولید شده را در پنجره فعال سازی نرم افزار و قسمت مربوطه وارد نماید و در صورت درخواست نام و ایمیل ، قسمت های مورد نظر را به دلخواه تکمیل کنید.
 
 

سایت و سرور دانلود این سایت در داخل کشور و در دیتاسنتر آسیاتک میزبانی می شود و در سامانه ثبت دامنه های اینترنتی با میزبانی داخلی ثبت و تایید شده است. ( در قسمت نشانی وب سایت،  yekdown را جستجو کنید ) جهت اطلاع از نیم بها بودن ترافیک دانلودی از یکداون با شرکتی که اشتراک اینترنت تهیه کرده‌اید تماس بگیرید و در صورت نیم بها نبودن در سامانه https://195.cra.ir شکایت خود را ثبت کنید.

نوع شکایت : مشکلات مالی و تعرفه
موضوع شکایت : عدم رعایت تعرفه ترافیک داخل و بین المللی

محل نصب نرم‌افزار کجاست ؟

 • فولدری است که در درایوی که ویندوز را نصب کردید و داخل فولدر Program Files قرار دارد.

محل نصب نرم‌افزار در ویندوز 7 و 8.1 و 10 و 11 کجاست ؟

 • به روی آیکون نرم‌افزار در دسکتاپ یا در منوی استارت کلیک راست کرده و روی گزینه Open File Location کلیک کنید.

محل نصب نرم‌افزار در ویندوز XP کجاست ؟

 • به روی آیکون نرم‌افزار در دسکتاپ یا در منوی استارت کلیک راست کرده و روی گزینه Properties و سپس گزینه Find Target کلیک کنید.
 • جهت قطع موقت دسترسی به اینترنت میتوانید از نرم افزار InternetOff استفاده کنید.
 • برای استفاده از کرک ، باید فایل‌های موجود در فولدر Crack را در مسیری که نرم افزار نصب شده است قرار داده و جایگزین فایل های قبلی کنید.
 • برای استفاده از Patch ، باید فایل Patch را در مسیری که نرم افزار نصب شده است قرار داده و به روی فایل Patch  کلیک راست کرده و روی گزینه Run as administrator کلیک کنید و سپس بر روی دکمه Patch کلیک کنید.
 • برای استفاده از Loader باید فایل Loader را در مسیری که نرم افزار نصب شده است قرار دهید و برای هر بار استفاده از نرم‌افزار باید فایل Loader را اجرا کنید.
 • برای استفاده از Keygen باید نرم‌افزار را اجرا کنید ، سپس به پنجره فعال سازی نرم‌افزار وارد شوید ، فایل Keygen را اجرا کنید و سریال تولید شده را در پنجره فعال سازی نرم افزار و قسمت مربوطه وارد نماید و در صورت درخواست نام و ایمیل ، قسمت های مورد نظر را به دلخواه تکمیل کنید.

فایل های که پسوند آنها rar یا zip یا 7z هست را چگونه باز کنم؟

 • توسط نرم افزار Winrar فایل را از حالت فشرده خارج کنید و بعد برای نصب اقدام کنید

نرم افزار هایی که روبروی آن ها نوشته شده 32 بیتی یا 64 بیتی چیست ؟

 • نرم افزارهایی هستند که فقط به روی سیستم عامل 32 بیتی یا 64 بیتی قابل اجرا هستند. ابتدا از نوع سیستم عامل خود مطلع شوید و سپس دانلود کنید.

نرم افزار هایی که روبروی آنها Portable نوشته شده چیست؟

 • نرم افزارهایی هستند که  نیاز به نصب ندارند و از قبل رجیستر شده اند و حتی با انتقال آنها به روی حافظه USB ، امکان استفاده از آن در سایر سیستم ها وجود دارد.

فایل هایی که بصورت چند Part قرار داده شده چیست؟

 • برخی نرم افزار ها که حجم آنها زیاد میباشد جهت سهولت در دانلود به صورت Part های چند گیگابایتی در سایت قرار داده شده است و باید همه Part ها را دانلود کنید و بعد از دانلود به روی Part 1 کلیک راست کنید و Extract Here را بزنید تا نرم افزار به صورت خودکار تمام پارت ها را به یکدیگر متصل کند.

نرم افزارها را چگونه فعال کنم؟

 • در سایت سعی شده نرم افزارهایی که نحوه فعال سازی پیچیده ای دارند به همراه آموزش فعال سازی قرار داده شوند. در مورد نوع نحوه فعال سازی به گزینه نحوه استفاده از کرک ، Patch , keygen مراجعه کنید.

فایل فشرده ای را دانلود کردم اما بعد از دانلود باز نشد ، چکار باید کرد ؟

 • به آموزش تعمیر فایل فشرده مراجعه کنید و در صورت رفع نشدن مشکل از طریق تلگرام در ارتباط باشد

در صورت مشاهده ارور فایل های MSVCP120.dll و MSVCP140.dll چه کار باید کرد ؟

 • باید نرم افزار Microsoft Visual C نسخه ای که شامل تمام ورژن ها میشود را دانلود و نصب کنید

نکته : تمام فایل‌های قرار داده شده به روی سایت سالم هستند و این مشکل یا از طرف ISP شما ( بعلت کش کردن فایل ها ) یا آنتی ویروس و بیشتر مواقع زمانی بوجود میاد که شما از دانلود منیجر کرک شده استفاده کردید ، آخرین نسخه IDM را از سایت دانلود کنید.

اگر فایلی را از سایت ما دانلود کردید و با مشکل اکسترکت مواجه شدید ( ارور CRC یا پسورد یا damaged و یا The file is corrupt ) :

1- ابتدا آخرین نسخه Winrar موجود در سایت را دانلود و نصب کنید و مجدد فایل را تست کنید.
 
2-  در صورت مشاهده پیام No archives found از نرم افزار 7zip استفاده کنید
 
3-  در فایل‌هایی که بصورت چند پارت قرار داده شده ، دقت کنید ورژن نرم افزار در فایل‌ها یکی باشد و شماره پارت‌ها به ترتیب باشد. انتهای فایل 1_ یا (1) نباشد، در غیر اینصورت ارور Next volume is required دریافت خواهید کرد.
 
اگر مشکل حل نشد ، نرم‌افزار Winrar را اجرا نموده ، به محلی که فایل‌های فشرده را دانلود کرده اید مراجعه کنید ، و تمامی پارت‌ها را انتخاب کرده و گزینه Repair که در قسمت بالایی نرم‌افزار موجود هست را بزنید. سپس محلی مناسب برای ذخیره سازی آن‌ها انتخاب کنید. پس از اتمام کار ، به محلی که برای ذخیره سازی انتخاب کردید مراجعه نموده و فایل‌های جدید را Extract کنید..

– اگر در هنگام ریکاوری پیام sector recovered نمایش داده شد ، یعنی فایل به درستی تعمیر شده است.
– اگر پیام recover failed نمایش داده شد ؛ یعنی امکان ریکاور کردن وجود ندارد! پس باید فایل را دوباره دانلود کنید.
 
 
 • دانلود فایل ها تنها با آی پی ایران امکانپذیر است .
 • ( جهت اطلاع از فعال بودن پروکسی به این سایت مراجعه کنید ).
 • پسورد فایل های دانلود شده از سایت این  میباشد
 • برای دانلود در تلفن همراه ، روی لینک دانلود نگه دارید و در منو باز شده save link یا download link را انتخاب کنید
 • در صورت مشاهده پیغام خطا یا پسورد هنگام اکسترکت کردن فایل فشرده، به گزینه تعمیر فایل فشرده مراجعه کنید
 • در صورت مشکل در خرابی فایل و لینک دانلود از طریق  تلگرام یا سامانه آنلاین گفتگو و یا تکمیل فرم زیر در ارتباط باشید