.
Enpass Password Manager v6.8.5.758 MOD مدیریت پسورد در اندروید

Enpass Password Manager برنامه‌ای است که به شما کمک می‌کند رمزهای عبور آفلاین را با ایمن‌ترین و کارآمدترین حالت مدیریت کنید و تمام نیازهای کاربر را به زیبایی برآورده می‌کند.

معرفی

با استفاده از این برنامه، شما این آزادی را خواهید داشت که حساس ترین اطلاعات خود را با آرامش بیشتری نسبت به قبل کنترل کنید. تمام اطلاعات خصوصی شما محفوظ می ماند و به بیرون درز نمی کند. اکثر مردم از این برنامه رضایت دارند و از آن قدردانی می کنند. کافی است آن را دانلود کرده و از آن لذت ببرید.

همه چیز را به ایمن ترین و مطمئن ترین راه ذخیره کنید

با Enpass Password Manager، کاربران قادر هستند همه چیز را به طور ایمن و موثر ذخیره کنند. شما می توانید بدون نگرانی از لو رفتن اطلاعات خود، از هوش این نرم افزار برای ورود به حساب های بانکی، گواهینامه رانندگی و غیره خود استفاده کنید. این برنامه به ایمن سازی ۱۰۰% داده ها کمک می کند. و آنها به صورت مخفیانه رمزگذاری می شوند و اعتماد کاربر را جلب می کنند. بسیاری از کاربران از کیفیت خدمات دقیق در اینجا رضایت دارند و بسیاری از آنها هم از تولیدکنندگان برنامه قدردانی کرده اند. هنگامی که مشکل وجود داشته باشد، برنامه راه حل ها و مزایای معقولی برای همه کاربران ارائه می کند.

همه داده های خود را با سهولت همگام سازی کنید

Enpass Password Manager به شما کمک می کند تا تمام داده های تلفن خود را به کارآمدترین روش همگام سازی کنید. شما می‌توانید از iCloud، google drive یا هر روش دیگری برای کپی کردن همه داده‌ها در سریع‌ترین مسیر استفاده کرده و از بیشترین صرفه‌جویی در زمان لذت ببرید. با این نرم افزار تصاویر، موسیقی و هر گونه اطلاعات با بیشترین ایمنی ذخیره می شوند. شما بابت از دست دادن آن اطلاعات ارزشمند ترسی نخواهید داشت. بلکه به روش‌های مختلف، کاربران می‌توانند آزادانه همه داده‌ها را به بهترین نحو مدیریت کنند.

دریافت اعلان تغییر رمز عبور هنگام نقض یک وب سایت

هنگام استفاده از Enpass Password Manager، کاربران این فرصت را خواهند داشت که اگر شخص دیگری در یک دستگاه جدید وارد حساب کاربری خود شود، به سرعت اعلان ها را دریافت کنند. در این مرحله، شما این حق را دارید که بسته به ترجیحات خود، رمز عبور خود را به یک رمز عبور جدید تبدیل کنید. علاوه بر این، شما همچنین حق دارید همه داده ها را در خزانه های مختلف جداسازی کنید. در حقیقت قادر هستید داده‌های شخصی، خانوادگی و کاری خود را برای مدیریت راحت‌تر به دسته‌های جداگانه تقسیم کرده و از سردرگمی در مورد این مسائل جلوگیری کنید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

Android 5.0 and up

پسورد فایل فشرده : yekdown.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.