.
English Vocabulary v155 MOD (Pro Unlocked)

English Vocabulary  نرم افزاری است که از طریق یک پلتفرم فناوری جدید به شما کمک می کند تا لغات و زبان انگلیسی را سریع یاد بگیرید. این نرم افزار یک نوت بوک الکترونیکی هوشمند در نظر گرفته می شود که تا ۹۰۰۰۰ کلمه انگلیسی را همراه با تصاویر ارائه می دهد که برای کسانی که تازه شروع به یادگیری کرده اند بسیار مناسب است. این اپلیکیشن به طور موثر بر اساس نیازهای شما کار می کند. شما می توانید در هر زمان و هر مکان با فقط ۵ دقیقه وقت آزاد در روز چند کلمه جدید انگلیسی مطالعه و یاد بگیرید.

  کتابخانه انگلیسی

English Vocabulary برای کسانی که تازه شروع به یادگیری زبان انگلیسی کرده اند و یا می خواهند سطح خود را ارتقا دهند، انتخابی عالی خواهد بود. یک فروشگاه بزرگ واژگان به همراه ۳۸ کتاب هوشمند الکترونیکی انگلیسی برای کمک به شما در یادگیری بهترین ها را فراهم می کند. واژگان با تصاویر همراه خواهند بود تا بتوانید به راحتی تجسم کنید و بهتر به خاطر بسپارید. علاوه بر این، این برنامه همچنین اجازه می دهد تا به طور خودکار سطح را از پایه به پیشرفته بسته به نیاز هر فرد تنظیم کنید.

پیشرفت یادگیری خود را دنبال کنید

شما در English Vocabulary قادر خواهید بود سطح و ژانری را که بیشتر به آن علاقه دارید انتخاب کنید و شروع به یادگیری کنید. دیگر واژگان انگلیسی مانند یک دوست صمیمی برای شما خواهند بود. پیشرفت یادگیری خود را زیر نظر داشته باشید تا به شما در تصحیح اشتباهات هنگام تلفظ آن کمک کند. این نرم افزار به طور قابل توجهی توانایی صحبت کردن شما را بهبود می بخشد. در این اپلیکیشن صداپیشگان حرفه ای با سطح بالای تلفظ دقیق به شما کمک می کنند تلفظ را بهتر یاد بگیرید. کلمات انگلیسی بر اساس سبک انگلیسی آمریکایی و از مکالمات افراد بومی برای تلفظ دقیق تلفظ می شوند.

تصاویر زنده

هر کلمه در English Vocabulary با تصاویر نشان داده می شود تا به شما کمک کند بهتر به خاطر بسپارید. عبارات رایج انگلیسی برای موقعیت‌های مختلف زندگی با معنی‌دارترین و واقعی‌ترین تصاویر به شما کمک می‌کند تا توانایی خود را برای حفظ کردن و جذب آسان‌تر به حداکثر برسانید. این برنامه به شما یادآوری نمی کند که یکباره بیش از حد مطالعه کنید، اما درس ها به درس های کوچک تقسیم می شوند تا بتوانید موضوع مورد علاقه خود را انتخاب کنید. این برنامه به شما کمک می کند مهارت های خود را بهبود بخشید و کلمات جدید را هر روز تقویت کنید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

Android 5.0 and up

پسورد فایل فشرده : yekdown.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.