.
Enfocus PitStop Server 2023 v23.0.1476293 Win/Mac + Pro بهترین ادیتور PDF

Enfocus PitStop مجموعه‌ای از ابزارهای کاربردی است که اصلاح و کنترل فایل‌های پی دی اف را امکان‌پذیر می‌کند. همان‌طور که می‌دانید فرمت خروجی فایل در صنعت چاپ فرمت پی دی اف است. امروزه همه نرم‌افزارهای حرفه‌ای طراحی از فرمت پی دی اف برای خروجی گرفتن و ارسال به لیتوگرافی استفاده می‌کنند. برای کنترل نهایی معمولاً از برنامه آکروبات استفاده می‌شود ولی این برنامه امکانات کاملی برای کنترل فایل و یا اصلاحات آن ندارد و فقط در حد کنترل کانال‌های رنگی و اصلاحات ساده را می‌توان در آن انجام داد.

گزینه پریفلایت Preflight

در Enfocus PitStop ابزارهای کنترلی و اصلاحی بسیار قدرتمند و پرکاربردی وجود دارد. یکی از قدرتمندترین قسمت‌های پیت‌ استاپ قسمت پریفلایت آن است که به‌راحتی می‌تواند در کل فایل شما جستجو کند و اشکالات آن را پیدا کند و در صورت موافقت شما آن‌ها را اصلاح کند. پیت‌ استاپ درنهایت یک گزارش چند صفحه‌ای از وضعیت اشکالات و محل اشکالات به شما می‌دهد که بتوانید برای رفع آن‌ها اقدام کنید.

پلاگین قدرتمند Adobe Acrobat

Enfocus PitStop به طور کامل در رابط Acrobat ادغام شده است تا بتواند ویژگی های اضافی مانند گزینه های استاندارد Acrobat را اجرا کند. این برنامه گزینه های قانع کننده ای را به عملکرد اصلی Acrobat اضافه می کند. در مواقعی که نیاز به ویرایش یک فایل PDF دارید، حتی زمانی که Adobe Acrobat اجازه آن را نمی دهد، مفید است. همچنین دسترسی به آن را در زمان معین بسیار آسان می کند.

این افزونه با یک مجموعه ابزار منحصر به فرد ارائه می شود که به شما امکان می دهد خطوط، متن یا تصاویر را ویرایش کنید، و همچنین ویژگی فونت های از دست رفته را حتی زمانی که دیگر فونت را ندارید، در دسترس قرار دهید.

دارای ابزارهای ویرایش

Enfocus PitStop مجموعه جامعی از ابزارهای ویرایش و تصحیح تعاملی را برای اسناد PDF فراهم می کند که به شما کنترل کامل بر متن، گرافیک، رنگ و موارد دیگر را می دهد. این برنامه می‌تواند تعداد زیادی عملیات مانند ویرایش متن در PDF، تغییر اندازه متن و تصاویر، تغییر فونت‌ها و جاسازی فونت‌های گمشده، تشخیص رنگ‌های نقطه‌ای در CMYK یا حذف تصاویر را انجام دهد.

همچنین می‌تواند علامت‌های چاپگر و شماره صفحه را اضافه کند، تصاویر RGB را به CMYK تبدیل کند یا در صورت نیاز، فضاهای رنگی تصویر را تبدیل کند.  PitStop Pro شامل یک ویرایشگر تغییرات جهانی است که به شما امکان می دهد رنگ ها را تبدیل کنید، صفحات را مجددا شماره گذاری کنید یا حتی صفحات جلد را در صورت نیاز وارد کنید.

در پیت‌ استاپ شما می‌توانید یک تغییر را از برنامه بخواهید که در کل صفحات ایجاد کند. به‌طور مثال شاید دیده باشید در یک فایل کتاب رنگ نوشته‌ها درصد اشتباهی دارد. در پیت‌ استاپ به‌راحتی می‌توانید این رنگ را انتخاب کنید و در کل صفحات به رنگ جدید تغییر دهید.

در نتیجه

آیا تا به حال هزاران نسخه از یک PDF معیوب را چاپ کرده اید؟  یا به امید اینکه فایلی که می خواهید چاپ کنید مشکلی نداشته باشد، انگشتان خود را روی هم بگذارید؟ آیا ساعت ها صرف بررسی فایل های PDF مشتریان برای وجود خطا می کنید؟ Enfocus PitStop راه حل شما برای این مشکلات است. این با سرعت و دقت زیاد می‌تواند جلوی بسیاری از اشتباهات و خسارات طراحی را بگیرد.

سوالات متداول:
پریفلایت Preflight چیست ؟

پریفلایت یعنی کنترل کردن فایل قبل از ارسال به خروجی. عمل پریفلایت از صنعت هواپیمایی به صنعت پیش از چاپ آمده است. معمولاً خلبان‌ها فهرستی دارند که باید قبل از پرواز آن‌ها را کنترل کنند تا در حین پرواز به مشکلی نخورند. در صنعت چاپ نیز قبل از اینکه فایل را برای چاپخانه بفرستیم و خروجی آن را تهیه کنیم باید موارد مهمی که می‌تواند باعث خسارت مالی شود را کنترل مجدد بکنیم. این عمل در مرحله طراحی و یا در لیتوگرافی یا کلیشه سازی و یا سیلندر سازی انجام می‌شود.

Enfocus PitStop Server چه امکاناتی دارد؟

در نسخه Enfocus PitStop Server می‌توانید یک فولدر مشخص کنید و فایل‌ها در آن کپی کنید و با چک فهرستی که مشخص کردید آن‌ها را پریفلایت می‌کند.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]
ویندوز

Technical Details and System Requirements

 • OS:Windows 10/11
  RAM:2 GB/8 GB
  Screen:1024 x 768/ 1920 x 1080
  Comparability :Adobe Acrobat DC Standard or Pro 2021 updates 64-bit on Windows
مک

Technical Details and System Requirements

 • OS: macOS 10.15 (Catalina)/macOS 11 (Big Sur) (natively on both Intel and Apple Silicon)/macOS 12 (Monterey) (natively on both Intel and Apple Silicon)
 • RAM: 2 GB/8 GB
 • Screen: 1024 x 768/ 1920 x 1080
 
آموزش فعال سازی نرم افزار نسخه 2023
 • فایل را از حالت فشرده خارج کنید.
 • برنامه را نصب کنید، اما اجرا نکنید.
 • فایل های موجود در پوشه Crack را در مسیر زیر کپی کنید.

C:Program FilesEnfocusEnfocus PitStop Server 23

 • نرم افزار را اجرا کنید.

 

 •  فایل PitStop Pro.dll موجود در پوشه Crack را در مسیر زیر کپی و جایگزین فایل قبلی کنید:

  C:Program FilesAdobeAcrobat DCAcrobatplug_insEnfocusPitStop Pro Resources
 •  Esko Network License Manager 22.07.exe را اجرا کنید. درباره آپدیت NLM گزینه No را کلیک کنید. اگر نسخه نسخه قدیمی‌تری دارید، ابتدا PitStopWorkgroupManager.exe را اجرا کنید و به اینترنت دسترسی پیدا کنید.
 • فایل Licenses_e.dat در موجود در پوشه Crack را در مسیر زیر کپی و جایگزین فایل قبلی کنید:
 
آموزش فعال سازی نرم افزار نسخه 2022
 • فایل را از حالت فشرده خارج کنید.
 • Enfocus_PP_22_64bit.exe را اجرا کنید.
 •  فایل PitStop Pro.dll موجود در پوشه Crack را در مسیر زیر کپی و جایگزین فایل قبلی کنید:

  C:Program FilesAdobeAcrobat DCAcrobatplug_insEnfocusPitStop Pro Resources
 •  Esko Network License Manager 22.07.exe را اجرا کنید. درباره آپدیت NLM گزینه No را کلیک کنید. اگر نسخه نسخه قدیمی‌تری دارید، ابتدا PitStopWorkgroupManager.exe را اجرا کنید و به اینترنت دسترسی پیدا کنید.
 • فایل Licenses_e.dat در موجود در پوشه Crack را در مسیر زیر کپی و جایگزین فایل قبلی کنید:
C:Eskobg_prog_system_v010bin_ix86
 • به مسیر زیر مراجعه کنید و فایل flexnet_cl_config.exe را اجرا کنید.در پنجره باز شده برای قسمت Computer name of the License Server نام کامپیوتر خود را وارد کنید. سپس بر روی "Apply" و "Exit" کلیک کنید.
C:Eskobg_prog_system_v010bin_ix86
 • Task Manager ویندوز را اجرا کنید و از طریق تب Services سرویس FlexNet Licensing Service را متوقف کنید.
 • مجدداٌ به مسیر زیر مراجعه کنید. فایل flexnet_lm_admin.exe را اجرا کرده و در پنجره باز شده گزینه FLEXnet LS sservices را انتخاب کنید بر روی Execute کلیک کنید.
C:Eskobg_prog_system_v010bin_ix86
 • در تب Handle license files گزینه Load a new license file را انتخاب کنید بر روی Execute کلیک کنید. فایل licenses_e.dat موجود در مسیر زیر را آدرس دهی و انتخاب کنید.
C:Eskobg_data_system_v010licenses_e.dat
 • Task Manager ویندوز را اجرا کنید و از طریق تب Services سرویس FlexNet Licensing Service را اجرا کنید.
 • برنامه Adobe Acrobat DC را اجرا کنید.
 • در پنجره باز شده از منوی سمت چپی گزینه Licensing را انتخاب کنید. سپس در سمت راست بر روی Select Server کلیک نموده و مقدار پیش فرضی که نمای داده می شود را انتخاب نموده و بر روی ok --> ok کلیک کنید

پسورد فایل فشرده : yekdown.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.