.
EMCO UnLock IT 7.0.0.1035 قفل گشائی فایل‌ و فولدرهای غیرقابل حذف یا تغییر

EMCO UnLock IT یک برنامه نرم افزاری است که ابزار ساده ای را برای باز کردن قفل فایل ها و پوشه هایی که توسط فرآیندهای در حال اجرا قفل می شوند در اختیار کاربران قرار می دهد.

راه اندازی بدون دردسر و رابط تمیز

فرآیند نصبی که باید طی کنید، دانلود هیچ نوع محصولی را که واقعاً برای عملکرد صحیح برنامه حیاتی نیست، ارائه نمی دهد و در یک لحظه تمام می شود. هنگامی که آن را نصب می کنید، با یک رابط کاربری ساده و منظم روبرو می شوید، زیرا شامل یک نوار ابزار دسترسی سریع، یک نوار، چند دکمه و یک صفحه است که در آن فرآیند قفل نمایش داده می شود. این به همه انواع کاربران اختصاص داده شده است، از جمله کسانی که تجربه قبلی کمی با رایانه دارند یا اصلاً تجربه ندارند.

اطلاعات مربوط به یک فرآیند را مشاهده کنید و آن را بکشید

EMCO UnLock IT به شما امکان می دهد آیتمی را انتخاب کنید که می دانید فقط با کمک مرورگر فایل قفل شده است. زیرا ویژگی “کشیدن و رها کردن” پشتیبانی نمی شود. فرآیندی که یک آیتم را قفل نگه می دارد به همراه اطلاعاتی مانند نام، توضیحات، شناسه فرآیند و مسیر اجرایی در پنجره اصلی نمایش داده می شود.

می‌توانید ویژگی‌های بیشتر (مالک DIS، مجموعه کاری، کل زمان پردازنده، کلاس اولویت و غیره) را با یک کلیک روی دکمه بیاورید. علاوه بر آن، می‌توانید دسته‌های فایل را ببندید تا قفل آیتم را باز کنید و همچنین فرآیند را از بین ببرید. شما می توانید عناصر پردازش شده اخیر را مشاهده کنید، و همچنین پوسته را از یک لیست داخلی تغییر دهید.

نتیجه

به طور خلاصه، EMCO UnLock IT یک نرم افزار بسیار کارآمد و قابل اعتماد برای باز کردن قفل فایل ها و دایرکتوری های خاص است. عملکرد رایانه را مختل نمی کند، زمان پاسخگویی خوب است. جزئیات کافی وجود دارد که می توان آنها را مطرح کرد و آزمایشات ما هیچ خطا یا خرابی را ثبت نکردند.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]

Technical Details and System Requirements

  • Supported OS:Windows 11, 10, 8.1/8,7, Vista, and XP
  • RAM (Memory): 2 GB RAM (4 GB recommended)
  • Free Hard Disk Space: 200 MB or more

پسورد فایل فشرده : yekdown.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.