فروش نهال بادام

EasyUEFI ابزاری مفید است که به شما امکان می دهد تنظیمات EFI/UEFI و پارتیشن های سیستم EFI رایانه شخصی خود را بدون راه اندازی مجدد در بایوس مدیریت کنید.

EasyUEFI یک نرم افزار است که توسط Hasleo Software توسعه یافته است. این نرم افزار برای مدیریت گزینه بوت EFI/UEFI برای رایانه ها طراحی شده است. کاربران می توانند وضعیت هارد دیسک و سیستم عامل خود را بررسی کنند.

EFI/UEFI Boot Options Manager

EasyUEFI همه ابزارهای لازم برای هر کسی که با یک یا چند کامپیوتر سر و کار دارد را دارد. این امکان مدیریت گزینه بوت EFI/UEFI و همچنین پارتیشن های سیستم EFI را فراهم می کند. کاربران همچنین می توانند هر گونه مشکلی را که ممکن است از بوت EFI/UEFI ظاهر شود را برطرف کنند.

این نرم افزار قادر به ایجاد، حذف، ویرایش و جابجایی گزینه های بوت EFI/UEFI به همراه تغییر توالی بوت می باشد. هر یک بار ورود بوت را می توان با توجه به تنظیمات رایانه پیکربندی کرد. این یک رابط کاربری آسان دارد به طوری که بوت EFI/UEFI بلافاصله رفع می شود. کاربران مبتدی و متخصص می توانند کارهای مربوط به بوت EFI/UEFI را انجام دهند. حتی تنظیمات سفت‌افزار UEFI را می‌توان از طریق ویندوز برطرف کرد. برای تغییر ترتیب بوت نیازی به استفاده از تنظیمات BIOS نیست. مدیریت بیش از یک کامپیوتر دشوار است. مواردی وجود دارد که پارتیشن سیستم EFI (ESP) باید نجات یابد.

این نرم افزار امکان تهیه نسخه پشتیبان، بازیابی و بازسازی ESP و انتقال ESP به هر درایو خارجی را فراهم می کند. کاربران همچنین می توانند دیسک اضطراری قابل بوت ویندوز PE را بسازند. هر فایل تصویری تولید شده را می توان در درایوهای USB یا دیسک برای استفاده بعدی ذخیره کرد. برای انتقال فایل ها به دیسک های فیزیکی با نرم افزار رایتر CD/DVD کار می کند.

این نرم افزار با پشتیبانی بهبود یافته از Command Prompt ارائه می شود. هر کسی می تواند دستورات را به راحتی اجرا کند. این نرم افزار همچنین با ویندوز مبتنی بر EFI کار می کند. نسخه حرفه ای آن از ویندوز ویستا، 7، 8، 10 و ویندوز 11 پشتیبانی می کند در حالی که نسخه Enterprise از ویندوز سرور 2008، 2016 و 2012 نیز پشتیبانی می کند.

ابزاری قدرتمند برای نگهداری کامپیوترها
EasyUEFI یک نرم افزار ضروری برای موسسات کوچک تا بزرگ است. این می تواند فایل های مهم و تنظیمات کامپیوتر را به طور موثر محافظت کند. کپی های قابل بوت آن در درایو USB و دیسک ها برای ایمن کردن تنظیمات بوت EFI/UEFI بسیار مفید هستند.
هنگام راه اندازی، برنامه دو دکمه گرافیکی را نمایش می دهد

 یکی برای هر یک از عملکردهای اصلی آن: “Manage EFI Boot Option” و “Manage EFI System Partition”.

ماژول “Boot Option” پارتیشن های سیستم شما و لیست ورودی های بوت را نمایش می دهد. شما می‌توانید ورودی‌های جدید ایجاد کنید، گزینه‌های موجود را حذف، غیرفعال یا ویرایش کنید، ترتیب راه‌اندازی را تغییر دهید، و از فهرست ورودی بوت خود نسخه پشتیبان تهیه یا بازیابی کنید.

گزینه “System Partition” ابزارهایی برای پشتیبان گیری، بازیابی یا بازسازی پارتیشن سیستم EFI شما ارائه می دهد.

چرا نرم افزار EasyUEFI را انتخاب کنید:

نرم افزار EasyUEFI برای ارائه یک رابط بصری طراحی شده است که به شما کمک می کند تا به راحتی در میان ویژگی های اساسی حرکت کنید. همچنین یک برنامه کاملاً تمیز و ایمن است که دارای 0 پرچم در VirusTotal است. اگر به دنبال نرم افزار مقرون به صرفه با ویژگی های حرفه ای مانند مدیریت EFI Boot Option و پارتیشن EFI، ویرایش منوی بوت EFI، بازیابی و رفع خطاهای پارتیشن EFI/UEFI هستید، EasyUEFI بهترین نرم افزار پول است.

در نتیجه

به طور کلی، EasyUEFI یک برنامه مفید برای سیستم های مبتنی بر UEFI است که نیاز به ویرایش گزینه های بوت خود دارند.

UEFI چیست
UEFI مخفف (Unified Extensible Firmware Interface) یک رابط سفت‌افزار استاندارد برای رایانه‌های شخصی است که برای جایگزینی بایوس قدیمی (سیستم ورودی/خروجی اولیه) طراحی شده است. بسیاری از کامپیوترهای جدید به جای بایوس استاندارد با سیستم عامل UEFI عرضه می شوند. اکثر رایانه‌های مبتنی بر UEFI دارای UEFI 64 بیتی هستند، اما برخی تبلت‌های ویندوز نیز وجود دارند که از UEFI 32 بیتی استفاده می‌کنند. با این حال، محدودیتی برای نصب ویندوز بر روی دستگاه های دارای سیستم عامل UEFI وجود دارد. برای نصب یک سیستم عامل 32 بیتی باید از یک هسته سیستم عامل UEFI 32 بیتی و برای سیستم عامل 64 بیتی UEFI 64 بیتی استفاده شود. امکان پشتیبانی از UEFI 32 بیتی و 64 بیتی در یک بایوس وجود دارد، اما به کار اضافی و فضای ROM نیاز دارد، بنابراین ممکن است این مورد معمولاً اجرا نشود.
چگونه بفهمیم کامپیوتر شما از UEFI پشتیبانی می کند یا خیر
یکی از بزرگترین تغییرات اساسی در ویندوز 8 به بعد، تغییر مدت طولانی از BIOS به UEFI است. Secure Boot یکی از ویژگی های جدیدی است که توسط UEFI معرفی شده است و بیشترین توجه را به خود جلب کرده است، زیرا از نصب توزیع های لینوکس بر روی دستگاه های ویندوز 8 جلوگیری می کند. در این مقاله قصد داریم چند روش را به شما بگوییم تا بدانید آیا رایانه شما از UEFI پشتیبانی می کند یا خیر.
روش اول
راه ساده برای تشخیص اینکه آیا حالت بوت UEFI دارید یا خیر، تماشای راه اندازی ویندوز است. اگر لوگوی ویندوز را هنگام بوت شدن می بینید، در حالت بوت بایوس قدیمی هستید. با این حال، اگر مشاهده کردید که سازنده یا لوگوی سفارشی BIOS شما در هنگام شروع ویندوز باقی مانده است، در حالت UEFI هستید!
روش دوم
روش دیگر استفاده از دستور MSInfo است. کلیدهای ترکیبی Windows + R را فشار دهید تا کادر Run در ویندوز 8 ظاهر شود. دستور “MSInfo” را تایپ کرده و Enter را فشار دهید. تمام اطلاعات سیستم و پیکربندی سخت افزار شما را با جزئیات نمایش می دهد. از پنجره اطلاعات سیستم، اگر رایانه شما از UEFI پشتیبانی می کند، حالت BIOS را به عنوان UEFI فهرست می کنید.
روش سوم
اگر هنوز مطمئن نیستید که رایانه شما دارای بایوس UEFI است، می‌توانید با بوت کردن رایانه خود در بایوس، گزینه Secure Boot را بررسی کنید. سعی کنید تمام تنظیمات بایوس خود را مرور کنید تا به دنبال گزینه ای مانند “Secure Boot”، “Secure Boot Control”، “Attempt Secure Boot” و غیره بگردید. اگر می توانید آن گزینه را پیدا کنید، رایانه شما از آخرین بایوس UEFI استفاده می کند.    
چگونه بفهمیم UEFI شما 32 بیتی است یا 64 بیتی؟
اگر رایانه UEFI شما دارای ویندوز 64 بیتی از پیش نصب شده باشد، از سیستم عامل UEFI 64 بیتی استفاده می کند. اگر رایانه UEFI شما دارای ویندوز  32 بیتی از پیش نصب شده باشد، از سیستم عامل UEFI 32 بیتی استفاده می کند. در حالت UEFI، نسخه ویندوز باید با معماری رایانه شخصی مطابقت داشته باشد. یک کامپیوتر UEFI 64 بیتی فقط می تواند نسخه های 64 بیتی ویندوز را بوت کند. یک کامپیوتر 32 بیتی فقط می تواند نسخه های 32 بیتی ویندوز را بوت کند. اگر می خواهید یک ویندوز 32 بیتی را روی رایانه شخصی UEFI 64 بیتی اجرا کنید، باید حالت بوت را از UEFI به Legacy/CSM تغییر دهید و گزینه Secure Boot را در بایوس غیرفعال کنید. با این حال، همه رایانه‌های UEFI ماژول پشتیبانی سازگاری (CSM) را ارائه نمی‌کنند که سیستم عامل UEFI را قادر می‌سازد تا یک بایوس قدیمی را شبیه‌سازی کند.
نحوه بازیابی بوت لودر EFI با EasyUEFI
پس از باز کردن Live-disk، اول از همه به کمک برنامه EasyUEFI متوسل می شویم.  این برنامه می‌تواند از محتویات پارتیشن EFI با داده‌های بوت‌لودر پشتیبان‌گیری و بازیابی کند، و همچنین  اگر قبلاً پشتیبان‌گیری نشده است، چگونه آن را دوباره ایجاد کند. EasyUEFI را شروع می کنیم.
 • در پنجره برنامه، مدیریت پارتیشن EFI را انتخاب کنید.
 • در مرحله بعد، عملکرد بازسازی پارتیشن EFI را اجرا می کنیم.
 • در بالا، هارد دیسکی را که می خواهید بوت لودر EFI را بازیابی کنید، انتخاب کنید. در مرکز پنجره، چک باکس های پارتیشن های سیستم را در جدول بصری آنها علامت بزنید. ابتدا تیک درایو C و دومی تیک پارتیشن EFI را می زنیم. سپس روی “Rebuild” کلیک کنید.
پس از اتمام عملیات، برنامه را ببندید، از Live-disk خارج شوید و سعی کنید ویندوز را بارگذاری کنید.

هنگام آزمایش EasyUEFI، همیشه امکان ایجاد مجدد بوت لودر وجود نداشت، اما برنامه به طور پایدار فایل های ذخیره سازی خود را بازیابی کرد. اگر سیستم به دلیل عدم وجود یا آسیب دیدن برخی از داده ها در حافظه راه اندازی نشد، پس از دستکاری EasyUEFI، مشکل باید حل شود. اگر این دلیل نیست و ویندوز هنوز بوت نمی شود، می توانید سعی کنید بوت لودر EFI را با استفاده از سایر ابزارهای دیسک زنده ایجاد کنید.

   

در صورت مشکل در نصب نرم‌افزار و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیبـانی 123456789 از سراسر کشور با تلفن ثابت تماس بگیرید.برای تماس با تلفن همراه و استفاده از تخفیف 40درصدی به سایت  سیب مراجعه نمایید

yekdown.com
آموزش تعمیر فایل دانلود شده از سایت
راهنمای استفاده از فایل‌های سایت
نحوه اجرای کرک , Patch , keygen

سوالی دارید؟ انجمن سایت سریع‌ترین راه حل شماست

1. پسورد فایل فشرده yekdown.com میباشد.
2. جهت مطرح کردن سوال و حل مشکلات خود به انجمن مراجعه کنید
3. نظرات به صورت فینگلیش تایید نخواهد شد.
4. درخواست قرار دادن فعال ساز جدا رسیدگی نخواهد شد و به انجمن مراجعه کنید

آموزش تعمیر فایل فشـرده ( ارور CRC یا پسورد یا damaged و یا The file is corrupt و No archives found )

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ارومیه سرور

عضویت در سایت
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟

برای راحتی در دانلود فایل ها و دانلود با سرعت بالا ، از نرم افزار های مدیریت دانلود مانند FDM یا IDM استفاده کنید.

 • جهت قطع موقت دسترسی به اینترنت میتوانید از نرم افزار InternetOff استفاده کنید.
 • برای استفاده از کرک ، باید فایل‌های موجود در فولدر Crack را در مسیری که نرم افزار نصب شده است قرار داده و جایگزین فایل قبلی کنید.
 • برای استفاده از Patch ، باید فایل Patch را در مسیری که نرم افزار نصب شده است قرار داده و به روی فایل Patch  کلیک راست کرده و روی گزینه Run as administrator کلیک کنید و سپس به روی دکمه Patch کلیک کنید.
 • برای استفاده از Loader باید فایل Loader را در مسیری که نرم افزار نصب شده است قرار بدید و برای هر بار استفاده از نرم‌افزار باید فایل Loader را اجرا کنید.
 • برای استفاده از KeyGen باید نرم‌افزار را اجرا کنید ، سپس به پنجره فعال سازی نرم‌افزار واردشوید ، فایل Keygen را اجرا میکنید و سریال تولید شده را در پنجره فعال سازی نرم افزار و قسمت مربوطه وارد نماید و در صورت درخواست نام و ایمیل ، قسمت های مورد نظر را به دلخواه تکمیل کنید.

سایت و سرور دانلود این سایت در داخل کشور و در دیتاسنتر آسیاتک میزبانی می شود و در سامانه ثبت دامنه های اینترنتی با میزبانی داخلی ثبت و تایید شده است. ( در قسمت نشانی وب سایت،  Yekdown را جستجو کنید ) جهت اطلاع از نیم بها بودن ترافیک دانلودی از یک داون با شرکتی که اشتراک اینترنت تهیه کرده‌اید تماس بگیرید و در صورت نیم بها نبودن در سامانه https://195.cra.ir شکایت خود را ثبت کنید.


نوع شکایت : مشکلات مالی و تعرفه
موضوع شکایت : عدم رعایت تعرفه ترافیک داخل و بین المللی

 • دانلود فایل ها تنها با آی پی ایران امکانپذیر است .
 • ( جهت اطلاع از فعال بودن پروکسی به این سایت مراجعه کنید ).
 • پسورد فایل های دانلود شده از سایت این  میباشد
 • برای دانلود در تلفن همراه ، روی لینک دانلود نگه دارید و در منو باز شده save link یا download link را انتخاب کنید
 • در صورت مشاهده پیغام خطا یا پسورد هنگام اکسترکت کردن فایل فشرده، به گزینه تعمیر فایل فشرده مراجعه کنید
 • در صورت مشکل در خرابی فایل و لینک دانلود از طریق  تلگرام یا سامانه آنلاین گفتگو و یا تکمیل فرم زیر در ارتباط باشید

محل نصب نرم‌افزار کجاست ؟

 • فولدری است که در درایوی که ویندوز را نصب کردید و داخل فولدر Program Files قرار دارد.

محل نصب نرم‌افزار در ویندوز 7 و 8.1 و 10 و 11 کجاست ؟

 • به روی آیکون نرم‌افزار در دسکتاپ یا در منوی استارت کلیک راست کرده و روی گزینه Open File Location کلیک کنید.

محل نصب نرم‌افزار در ویندوز XP کجاست ؟

 • به روی آیکون نرم‌افزار در دسکتاپ یا در منوی استارت کلیک راست کرده و روی گزینه Properties و سپس گزینه Find Target کلیک کنید.
 • جهت قطع موقت دسترسی به اینترنت میتوانید از نرم افزار InternetOff استفاده کنید.
 • برای استفاده از کرک ، باید فایل‌های موجود در فولدر Crack را در مسیری که نرم افزار نصب شده است قرار داده و جایگزین فایل قبلی کنید.
 • برای استفاده از Patch ، باید فایل Patch را در مسیری که نرم افزار نصب شده است قرار داده و به روی فایل Patch  کلیک راست کرده و روی گزینه Run as administrator کلیک کنید و سپس به روی دکمه Patch کلیک کنید.
 • برای استفاده از Loader باید فایل Loader را در مسیری که نرم افزار نصب شده است قرار بدید و برای هر بار استفاده از نرم‌افزار باید فایل Loader را اجرا کنید.
 • برای استفاده از KeyGen باید نرم‌افزار را اجرا کنید ، سپس به پنجره فعال سازی نرم‌افزار واردشوید ، فایل Keygen را اجرا میکنید و سریال تولید شده را در پنجره فعال سازی نرم افزار و قسمت مربوطه وارد نماید و در صورت درخواست نام و ایمیل ، قسمت های مورد نظر را به دلخواه تکمیل کنید.

فایل های که پسوند آنها rar یا zip یا 7z هست را چگونه باز کنم؟

 • توسط نرم افزار Winrar فایل را از حالت فشرده خارج کنید و بعد برای نصب اقدام کنید

نرم افزار هایی که روبروی آن ها نوشته شده 32 بیتی یا 64 بیتی چیست ؟

 • نرم افزارهایی هستند که فقط به روی سیستم عامل 32 بیتی یا 64 بیتی قابل اجرا هستند. ابتدا از نوع سیستم عامل خود مطلع شوید و سپس دانلود کنید.

نرم افزار هایی که روبروی آنها Portable نوشته شده چیست؟

 • نرم افزارهایی هستند که  نیاز به نصب ندارند و از قبل رجیستر شده اند و حتی با انتقال آنها به روی حافظه USB ، امکان استفاده از آن در سایر سیستم ها وجود دارد.

فایل هایی که بصورت چند Part قرار داده شده چیست؟

 • برخی نرم افزار ها که حجم آنها زیاد میباشد جهت سهولت در دانلود به صورت Part های چند گیگابایتی در سایت قرار داده شده است و باید همه Part ها را دانلود کنید و بعد از دانلود به روی Part 1 کلیک راست کنید و Extract Here را بزنید تا نرم افزار به صورت خودکار تمام پارت ها را به یکدیگر متصل کند.

نرم افزارها را چگونه فعال کنم؟

 • در سایت سعی شده نرم افزارهایی که نحوه فعال سازی پیچیده ای دارند به همراه آموزش فعال سازی قرار داده شوند. در مورد نوع نحوه فعال سازی به گزینه نحوه استفاده از کرک ، Patch , keygen مراجعه کنید.

فایل فشرده ای را دانلود کردم اما بعد از دانلود باز نشد ، چکار باید کرد ؟

 • به آموزش تعمیر فایل فشرده مراجعه کنید و در صورت رفع نشدن مشکل از طریق تلگرام در ارتباط باشد

در صورت مشاهده ارور فایل های MSVCP120.dll و MSVCP140.dll چه کار باید کرد ؟

 • باید نرم افزار Microsoft Visual C نسخه ای که شامل تمام ورژن ها میشود را دانلود و نصب کنید

نکته : تمام فایل‌های قرار داده شده به روی سایت سالم هستند و این مشکل یا از طرف ISP شما ( بعلت کش کردن فایل ها ) یا آنتی ویروس و بیشتر مواقع زمانی بوجود میاد که شما از دانلود منیجر کرک شده استفاده کردید ، آخرین نسخه IDM را از سایت دانلود کنید.

اگر فایلی را از سایت ما دانلود کردید و با مشکل اکسترکت مواجه شدید ( ارور CRC یا پسورد یا damaged و یا The file is corrupt ) :

1- ابتدا آخرین نسخه Winrar موجود در سایت را دانلود و نصب کنید و مجدد فایل را تست کنید.
 
2-  در صورت مشاهده پیام No archives found از نرم افزار 7zip استفاده کنید
 
3-  در فایل‌هایی که بصورت چند پارت قرار داده شده ، دقت کنید ورژن نرم افزار در فایل‌ها یکی باشد و شماره پارت‌ها به ترتیب باشد. انتهای فایل 1_ یا (1) نباشد، در غیر اینصورت ارور Next volume is required دریافت خواهید کرد.
 
اگر مشکل حل نشد ، نرم‌افزار Winrar را اجرا نموده ، به محلی که فایل‌های فشرده را دانلود کرده اید مراجعه کنید ، و تمامی پارت‌ها را انتخاب کرده و گزینه Repair که در قسمت بالایی نرم‌افزار موجود هست را بزنید. سپس محلی مناسب برای ذخیره سازی آن‌ها انتخاب کنید. پس از اتمام کار ، به محلی که برای ذخیره سازی انتخاب کردید مراجعه نموده و فایل‌های جدید را Extract کنید..

– اگر در هنگام ریکاوری پیام sector recovered نمایش داده شد ، یعنی فایل به درستی تعمیر شده است.
– اگر پیام recover failed نمایش داده شد ؛ یعنی امکان ریکاور کردن وجود ندارد! پس باید فایل را دوباره دانلود کنید.