جستجو

EaseUS Partition Master 18.8.0.20240605 All Editions + WinPE ISO مدیریت پارتیشن

EaseUS Partition Master یک هارد دیسک و مدیریت پارتیشن همه کاره است. همراه با تمام ابزارهای لازم برای مدیریت هارد دیسک ها و پارتیشن ها. این شما را قادر می سازد تا به طور موثری فرمت، کپی، تغییر اندازه، کلون، جابجایی، تراز، ادغام، مهاجرت، تبدیل و بررسی خطاهای پارتیشن دیسک را انجام دهید. از سیستم های دیسک MBR و GPT و RAID پشتیبانی می کند.

EaseUS Partition Master به شما امکان می دهد کل هارد دیسک خود را بدون نگرانی در مورد از دست دادن اطلاعات، نصب و فرمت مجدد سیستم عامل ویندوز مدیریت کنید. و این سیستم به شما امکان می دهد پارتیشن ها را کپی کنید و داده ها را از یک درایو به درایو دیگر منتقل کنید. از جمله انتقال کامل ویندوز از HDD به SSD. آن را با یک رابط ساده ارائه می شود. با بسیاری از ابزارها و عملکردهای قدرتمند.

عملیات کلیدی:
1. تغییر نام یک پارتیشن
– به نظر ما این ساده‌ترین کاری است که می‌توانید/ انجام دهید! از گزینه Change Label استفاده کنید تا به پارتیشن خود یک نام جدید بدهید و آن را ذخیره کنید – به همین سادگی!
2. ترکیب دو یا چند پارتیشن
– گاهی اوقات ممکن است بخواهید برنامه های خود را در ترکیب دو یا چند پارتیشن برای سهولت استفاده و اهداف ناوبری و همچنین سازماندهی مجدد کلی داده ها و ساختارهای آن تغییر دهید. این کار را می توان تنها با چند کلیک ساده با استفاده از گزینه Merge Partition انجام داد. با کلیک بر روی آن، پنجره ای ظاهر می شود که در آن می توانید دو یا چند پارتیشن را انتخاب کنید و سپس انتخاب کنید که کدام یک از پارتیشن هایی که بخشی از ادغام هستند، اصلی باشند، یعنی همه پارتیشن های باقی مانده باید در کدام پارتیشن ادغام شوند.
3. بررسی سلامت

  در حالی که هیچ مشکل آشکاری در مورد پارتیشن ها وجود ندارد، همیشه عاقلانه است که سلامت پارتیشن ها را بررسی کنید! این کار را می توان به راحتی با گزینه Check Partition انجام داد. فقط یک پارتیشن را انتخاب کنید و این دکمه را بزنید تا ابزار بررسی خصوصیات مختلف پارتیشن را انجام دهد، Checkdisk استاندارد (chkdks.exe) را از سیستم عامل فراخوانی کند تا در صورت یافتن هر گونه خطا برطرف شود و همچنین یک تست سطحی انجام دهد! همه اینها تنها با یک کلیک همچنین به شما این امکان را می دهد که انتخاب کنید از کدام یک از سه تست می خواهید پارتیشن را انجام دهید. از آنجایی که آزمایش سطح ممکن است زمان بیشتری طول بکشد، می‌توانید آن را با فرکانس بسیار کمتری انجام دهید، اگر کاهش سرعت سیستم یا مشکلی مشاهده نشدید.

4. تغییر اندازه پارتیشن ها

این دوباره به تصمیم تغییر اندازه پارتیشن برای سازماندهی مجدد داده ها و مواردی از این دست اشاره می کند. پارتیشن تغییر اندازه/انتقال را بزنید و یک صفحه ساده برای شما نمایش داده می شود که می توانید جزئیات تقسیم را وارد کنید. در صورتی که فضای سیستم یا درایو c شما تمام شود و بخواهید درایو را گسترش دهید، بسیار مفید است.

5. جابجایی سیستم عامل

– اغلب اوقات شما می خواهید سیستم عامل را به یک HDD یا یک SSD منتقل کنید. به همین سادگی است که روی گزینه Migrate OS to SSD/HDD کلیک کنید و درایو و Presto را انتخاب کنید!

6. کپی کردن

این یک گزینه بسیار مفید است که به شما امکان می دهد داده ها را از یک پارتیشن به پارتیشن دیگر کپی یا انتقال دهید. این کار مانند انجام آن در خارج از ابزار در Windows Explorer است، اما در اینجا فقط یک گزینه است.

7. یکپارچه سازی

در طی یک دوره زمانی سیستم کند می شود و یکی از دلایل اصلی آن تکه تکه شدن در پارتیشن ها است. یکپارچه سازی دوره ای برای اینکه کامپیوتر یا لپ تاپ شما با سرعت خوب کار کند بسیار حیاتی است. با کلیک بر روی گزینه Defragment اقدامات لازم انجام می شود و بعداً پس از اتمام نتایج به شما تأیید می دهد. بسته به اینکه چه مقدار یکپارچه سازی باید انجام شود تا اطمینان حاصل شود که فایل ها و پوشه ها یک فضای پیوسته واحد را اشغال می کنند که به پردازش سریع داده ها و اقدامات کمک می کند، مدتی تا ساعت های زیادی طول می کشد.

8. دیسک قابل بوت

  بسیاری از مواقع سیستم از کار می افتد و همیشه داشتن یک دیسک قابل بوت یا یک بوت اجباری خارجی مفید است. گزینه WinPE bootable disk به شما کمک می کند تا یکی را ایجاد کنید و حتی می توانید آن را روی یک CD یا DVD یا یک درایو فلش USB داشته باشید.

9. گزینه‌های دیگر

 بنابراین جدا از عملیات کلیدی که در بالا ذکر شده‌اند، گزینه‌هایی مانند Convert to Logical، Set Active، Explore و View وجود دارند که عملیات نسبتاً سریعی هستند یا چیزی که اطلاعات بیشتری را ارائه می‌دهد. استفاده از اینها دوباره آسان است و اصلاً نباید مشکلی داشته باشد.

در نتیجه

Partition Master یک مجموعه جامع مدیریت دیسک است که در طول سال‌ها به یک ابزار مدیریت دیسک و پارتیشن تبدیل شده است که در حال حاضر دارای ویژگی‌های غنی است و هنوز استفاده از آن بسیار آسان است.

سوالات متداول:
EaseUS Partition Master چیست؟

EaseUS Partition Master یک ابزار مدیریت دیسک است. این به شما کمک می کند تا با مدیریت پارتیشن های مختلف در هارد دیسک، فضایی را در دیسک رایانه شخصی خود آزاد کنید. اغلب اوقات، مدیریت فضای دیسک کامپیوتر شما ممکن است به عنوان یک کار خسته کننده به نظر برسد.

بنابراین با استفاده از ابزارهایی مانند EaseUS Partition Master می توان کار شما را سازماندهی کرد و به راحتی انجام داد.

می توانید پارتیشن های فرعی یا منطقی را در یک دیسک ایجاد کنید و آنها را بدون حذف هیچ گونه داده ای ادغام کنید. علاوه بر این، می‌توانید پارتیشن‌ها را به اشتراک بگذارید، قالب‌بندی کنید، بازیابی یا حتی کلون کنید. EaseUS Partition Master در هر نسخه ویندوز تا 11 موجود است.

EaseUS Partition Master چه کاری انجام می دهد؟

Partition Master یک ابزار تخصصی است که به کاربران رایانه‌های شخصی اجازه می‌دهد تا پارتیشن‌ها را روی هر دیسک متصل به رایانه شخصی خود تنظیم کنند، این شامل کارهای رایج پارتیشن‌بندی مانند تغییر اندازه، کوچک کردن، جابجایی و ادغام می‌شود. بسیاری از عملکردهای مفید دیگر نیز در Partition Master وجود دارد، از جمله توانایی پاک کردن ایمن دیسک ها و انتقال یک سیستم عامل فعال به سخت افزار جدید (از جمله درایوهای SSD) از جمله موارد دیگر.

آیا EaseUS قابل اعتماد است؟
وقتی با دستگاه‌های الکترونیکی مانند رایانه‌های شخصی کار می‌کنید، وظیفه مهم این است که همه داده‌های خود را ذخیره کنید. این کار به شما امکان می دهد از یک ابزار بازیابی اطلاعات برای دسترسی بهتر و راهی آسان برای مقابله با داده های خود استفاده کنید. و گزینه های زیادی برای انتخاب ابزار بازیابی اطلاعات در دسترس شماست. EaseUS در سال‌های گذشته به عنوان یکی از نرم‌افزارهای محبوبی که برای بازیابی اطلاعات استفاده می‌شود، نامی به دست آورده است. در حالی که بسیاری از مردم در مورد ابزارهای بازیابی اطلاعات و پشتیبان گیری آن ابراز خوشحالی می کنند، برخی از بررسی ها خلاف این را نشان می دهند. و به این ترتیب، این سوال پیش می آید.
آیا EaseUS ایمن است؟
جدا از عملکرد عالی، EaseUS ایمنی مناسبی را ارائه می دهد و به همین دلیل، EaseUS برای استفاده بی خطر است. EaseUS هنگامی که از آن برای اهداف بازیابی اطلاعات استفاده می کنید، رمزگذاری را به طور خودکار ارسال می کند و می توانید این فرآیند را هر طور که می خواهید سفارشی کنید. علاوه بر این، این شرکت این ابزار را با SSL 156 بیتی ارائه می دهد که یک استاندارد بسیار خوب برای بخش فنی است. نکته اصلی این است که ابزار EaseUS کاربر پسند و همچنین قابل اعتماد است. علاوه بر Partition Master Free و Partition Master Pro، EaseUS همچنین ابزارهایی برای پشتیبان گیری از داده ها مانند Todo Backup و ابزارهایی برای انتقال داده های شما مانند Todo PCTrans ارائه می دهد.
آیا EaseUS Partition Master یک بدافزار است؟

این شرکت ادعا کرده است که محصولش بدافزار نیست، توسط یک برنامه شناسایی بدافزار تست شده است و استفاده از آن بی خطر است. با این وجود، در حین تحقیق در مورد ابزار بازیابی دیسک، این شک در کاربران ایجاد می کند.

اشکال اصلی EaseUS Partition Master این است که نسخه رایگان تمام ویژگی های مورد نیاز برای کمک به عملکرد هارد دیسک شما را ارائه نمی دهد. بنابراین، تنها گزینه جایگزینی که می توانید امتحان کنید این است که ابتدا از نسخه رایگان استفاده کنید و اگر از رابط کاربری راضی هستید، سپس به سراغ برنامه های پولی بروید. همیشه قبل از استفاده از این نرم افزار، در صورت امکان، آزمایش اسکن ویروس یا تست تشخیص بدافزار را اجرا کنید.

بسیاری از کاربران شواهد و نتایج آزمایشی را ارائه کرده اند که نشان می دهد استفاده از EaseUS ایمن است. هنگامی که این نرم افزار را روی دستگاه خود نصب می کنید، برنامه های ناخواسته بالقوه می توانند داخل دستگاه شما نفوذ کنند. اما اینها بدافزار یا ویروس نیستند. شما باید آنها را حذف کنید و یک اسکن اجرا کنید.

به طور خلاصه، می توانید به محصولات EaseUS کاملاً اعتماد کنید و پارتیشن اصلی آن بدافزار نیست.

محل تبلیغ متنی شما

yekdown.com
آموزش تعمیر فایل دانلود شده از سایت
راهنمای استفاده از فایل‌های سایت
نحوه اجرای کرک , Patch , keygen

آموزش فعال سازی نرم افزار
 • اتصال با اینترنت را قطع کنید.
 • آنتی ویروس را بطور موقت غیرفعال کنید.
 • فایل را از حالت فشرده خارج کنید.
 • به پوشه “Activation” بروید. مورد ذیل را انجام دهید:
-> Run “EaseUS hosts blocker” as administrator
 • نرم افزار را ا نصب کنید اما اجرا نکنید.
 • به پوشه “Activation” بروید. موارد ذیل را انجام دهید:
->Copy “EPM Patch v1.8.exe” to directory “C:\Program Files\EaseUS\EaseUS Partition Master”
-> Run “EPM Patch v1.8.exe” as administrator
-> Click the “Patch” Button.
 • دوباره به پوشه “Activation” بروید. موارد ذیل را انجام دهید:
->Run the “EPM v14 Activator v1.1.exe” app
-> Select the product you want to activate
->Click the “Activate” button
->Choose “C:\Program Files\EaseUS\EaseUS Partition Master” path
-> Click the Select Folder button.
 • دسترسی نرم افزار را به اینترنت با اسفاده از فایروال ویندوز ویا آنتی ویروس مسدود کنید.

System Requirements
 • Windows 7/ 8/ 8.1/ 10 / 11 (32-bit or 64-bit – all editions)
 • 1 GHz processor
 • 1 GB RAM
 • 200 MB free disk space
 • 1024 x 768 display

محتوای زبانه

سوالی دارید؟ درج نظر در هر بخش، سریع‌ترین راه حل شماست

1. پسورد فایل فشرده yekdown.com میباشد.
2. جهت مطرح کردن سوال و حل مشکلات خود در بخش نظرات ارسال کنید.
3. نظرات به صورت فینگلیش تایید نخواهد شد.
4. درخواست قرار دادن فعال ساز جدا رسیدگی نخواهد شد.

آموزش تعمیر فایل فشـرده ( ارور CRC یا پسورد یا damaged و یا The file is corrupt و No archives found )

۷ پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عضویت در سایت
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟

به yekdown خوش آمدید، مقصد نهایی شما برای دانلود نرم افزار با کیفیت بالا. ما به ارائه یک پلتفرم جامع که طیف وسیعی از نرم افزارهای کاربردی را برای پاسخگویی به نیازهای متنوع کاربرانمان ارائه می دهد، اختصاص داده ایم.

ماموریت ما:

هدف ما در yekdown ساده کردن یافتن و دسترسی به نرم افزارهای ضروری است. ما درک می کنیم که جستجو برای نرم افزار قابل اعتماد می تواند زمان بر و چالش برانگیز باشد. به همین دلیل است که ما یک پلتفرم کاربرپسند ایجاد کرده‌ایم که مجموعه گسترده‌ای از نرم‌افزارها را در دسته‌های مختلف ترکیب می‌کند و کشف و دانلود ابزارهای مناسب برای نیازهای شما را آسان‌تر می‌کند.

پایگاه داده نرم افزاری گسترده:

وب سایت ما دارای یک پایگاه داده نرم افزاری گسترده و دائما در حال گسترش است که عناوین محبوب، برنامه های کاربردی تخصصی، ابزارهای کمکی، بازی ها و موارد دیگر را در بر می گیرد. ما در تلاش هستیم تا دسته‌های مختلفی از جمله بهره‌وری، چند رسانه‌ای، امنیت، توسعه و غیره را پوشش دهیم. با انتخاب متنوع خود، هدف ما برآوردن نیازهای حرفه‌ای، علاقه‌مندان و کاربران معمولی است.

دانلودهای تایید شده و ایمن:

ما کیفیت و امنیت نرم افزار موجود در پلتفرم خود را در اولویت قرار می دهیم. تیم ما به طور کامل هر نرم افزار را قبل از فهرست کردن در وب سایت خود ارزیابی می کند تا مطمئن شود که استانداردهای کیفیت ما را برآورده می کند. ما در تلاش هستیم تا دانلودهای تأیید شده، تمیز و بدون بدافزار را ارائه دهیم و از تجربه ایمن و قابل اعتماد کاربران خود اطمینان حاصل کنیم.

تجربه کاربر محور:

در yekdown، کاربران ما در مرکز هر کاری که انجام می‌دهیم قرار دارند. ما به طور مداوم برای بهبود تجربه کاربر کار می کنیم و پیمایش در پلت فرم خود را یکپارچه و شهودی می کنیم. عملکرد جستجوی ما به شما امکان می‌دهد تا نرم‌افزار مورد نیاز خود را به سرعت پیدا کنید، و توضیحات دقیق، اسکرین‌شات‌ها و نظرات کاربران، بینش‌های ارزشمندی را ارائه می‌دهند تا به شما در تصمیم‌گیری آگاهانه کمک کنند.

تعامل جامعه:

ما به قدرت یک جامعه پر رونق اعتقاد داریم و مشارکت فعال کاربران را تشویق می کنیم. می‌توانید با گذاشتن نظرات، رتبه‌بندی نرم‌افزارها و به اشتراک گذاشتن تجربیات خود با دیگران، به FileCR کمک کنید. بازخورد شما به ما کمک می‌کند تا جامعه‌ای پر جنب و جوش و مفید داشته باشیم که در آن کاربران می‌توانند دانش، توصیه‌ها و اطلاعات بینش را تبادل کنند.

همکاری توسعه دهنده:

ما از توسعه دهندگان استقبال می کنیم تا نرم افزار خود را در yekdown به نمایش بگذارند. پلتفرم ما فرصت ارزشمندی را برای توسعه دهندگان فراهم می کند تا به مخاطبان بیشتری دست یابند و با کاربرانی که فعالانه به دنبال راه حل های نرم افزاری هستند ارتباط برقرار کنند. فرآیند ارسال ساده ما تضمین می کند که توسعه دهندگان می توانند به راحتی آثار خود را با جامعه ما به اشتراک بگذارند.

ما متعهد هستیم که به طور مداوم در حال تکامل و افزایش yekdown باشیم تا نیازهای نرم افزاری شما را بهتر برآورده کنیم. رضایت و اعتماد شما برای ما بسیار مهم است و ما به ارائه تجربه دانلود نرم افزار قابل اعتماد و لذت بخشی متعهد هستیم.

از اینکه yekdown را به عنوان منبع مورد اعتماد خود برای دانلود نرم افزار انتخاب کردید متشکریم. ما خوشحالیم که شما را در سفر نرم افزاری خود همراهی می کنیم و به شما کمک می کنیم ابزارهایی را که دنیای دیجیتال شما را قدرتمند می کنند کشف کنید.

اگر سؤال یا پیشنهادی دارید یا نیاز به کمک دارید، لطفاً با تیم پشتیبانی ما تماس بگیرید. ما برای کمک اینجا هستیم!

 
تیم yekdown
 • برای راحتی در دانلود فایل ها و دانلود با سرعت بالا ، از نرم افزار های مدیریت دانلود مانند FDM یا IDM استفاده کنید.
 • جهت قطع موقت دسترسی به اینترنت میتوانید از نرم افزار InternetOff استفاده کنید.
 • برای استفاده از کرک ، باید فایل‌های موجود در فولدر Crack را در مسیری که نرم افزار نصب شده است قرار داده و جایگزین فایل قبلی کنید.
 • برای استفاده از Patch ، باید فایل Patch را در مسیری که نرم افزار نصب شده است قرار داده و به روی فایل Patch  کلیک راست کرده و روی گزینه Run as administrator کلیک کنید و سپس به روی دکمه Patch کلیک کنید.
 • برای استفاده از Loader باید فایل Loader را در مسیری که نرم افزار نصب شده است قرار بدید و برای هر بار استفاده از نرم‌افزار باید فایل Loader را اجرا کنید.
 • برای استفاده از Keygen باید نرم‌افزار را اجرا کنید ، سپس به پنجره فعال سازی نرم‌افزار واردشوید ، فایل Keygen را اجرا کنید و سریال تولید شده را در پنجره فعال سازی نرم افزار و قسمت مربوطه وارد نماید و در صورت درخواست نام و ایمیل ، قسمت های مورد نظر را به دلخواه تکمیل کنید.
 
 

سایت و سرور دانلود این سایت در داخل کشور و در دیتاسنتر آسیاتک میزبانی می شود و در سامانه ثبت دامنه های اینترنتی با میزبانی داخلی ثبت و تایید شده است. ( در قسمت نشانی وب سایت،  yekdown را جستجو کنید ) جهت اطلاع از نیم بها بودن ترافیک دانلودی از یکداون با شرکتی که اشتراک اینترنت تهیه کرده‌اید تماس بگیرید و در صورت نیم بها نبودن در سامانه https://195.cra.ir شکایت خود را ثبت کنید.

نوع شکایت : مشکلات مالی و تعرفه
موضوع شکایت : عدم رعایت تعرفه ترافیک داخل و بین المللی

محل نصب نرم‌افزار کجاست ؟

 • فولدری است که در درایوی که ویندوز را نصب کردید و داخل فولدر Program Files قرار دارد.

محل نصب نرم‌افزار در ویندوز 7 و 8.1 و 10 و 11 کجاست ؟

 • به روی آیکون نرم‌افزار در دسکتاپ یا در منوی استارت کلیک راست کرده و روی گزینه Open File Location کلیک کنید.

محل نصب نرم‌افزار در ویندوز XP کجاست ؟

 • به روی آیکون نرم‌افزار در دسکتاپ یا در منوی استارت کلیک راست کرده و روی گزینه Properties و سپس گزینه Find Target کلیک کنید.
 • جهت قطع موقت دسترسی به اینترنت میتوانید از نرم افزار InternetOff استفاده کنید.
 • برای استفاده از کرک ، باید فایل‌های موجود در فولدر Crack را در مسیری که نرم افزار نصب شده است قرار داده و جایگزین فایل های قبلی کنید.
 • برای استفاده از Patch ، باید فایل Patch را در مسیری که نرم افزار نصب شده است قرار داده و به روی فایل Patch  کلیک راست کرده و روی گزینه Run as administrator کلیک کنید و سپس بر روی دکمه Patch کلیک کنید.
 • برای استفاده از Loader باید فایل Loader را در مسیری که نرم افزار نصب شده است قرار دهید و برای هر بار استفاده از نرم‌افزار باید فایل Loader را اجرا کنید.
 • برای استفاده از Keygen باید نرم‌افزار را اجرا کنید ، سپس به پنجره فعال سازی نرم‌افزار وارد شوید ، فایل Keygen را اجرا کنید و سریال تولید شده را در پنجره فعال سازی نرم افزار و قسمت مربوطه وارد نماید و در صورت درخواست نام و ایمیل ، قسمت های مورد نظر را به دلخواه تکمیل کنید.

فایل های که پسوند آنها rar یا zip یا 7z هست را چگونه باز کنم؟

 • توسط نرم افزار Winrar فایل را از حالت فشرده خارج کنید و بعد برای نصب اقدام کنید

نرم افزار هایی که روبروی آن ها نوشته شده 32 بیتی یا 64 بیتی چیست ؟

 • نرم افزارهایی هستند که فقط به روی سیستم عامل 32 بیتی یا 64 بیتی قابل اجرا هستند. ابتدا از نوع سیستم عامل خود مطلع شوید و سپس دانلود کنید.

نرم افزار هایی که روبروی آنها Portable نوشته شده چیست؟

 • نرم افزارهایی هستند که  نیاز به نصب ندارند و از قبل رجیستر شده اند و حتی با انتقال آنها به روی حافظه USB ، امکان استفاده از آن در سایر سیستم ها وجود دارد.

فایل هایی که بصورت چند Part قرار داده شده چیست؟

 • برخی نرم افزار ها که حجم آنها زیاد میباشد جهت سهولت در دانلود به صورت Part های چند گیگابایتی در سایت قرار داده شده است و باید همه Part ها را دانلود کنید و بعد از دانلود به روی Part 1 کلیک راست کنید و Extract Here را بزنید تا نرم افزار به صورت خودکار تمام پارت ها را به یکدیگر متصل کند.

نرم افزارها را چگونه فعال کنم؟

 • در سایت سعی شده نرم افزارهایی که نحوه فعال سازی پیچیده ای دارند به همراه آموزش فعال سازی قرار داده شوند. در مورد نوع نحوه فعال سازی به گزینه نحوه استفاده از کرک ، Patch , keygen مراجعه کنید.

فایل فشرده ای را دانلود کردم اما بعد از دانلود باز نشد ، چکار باید کرد ؟

 • به آموزش تعمیر فایل فشرده مراجعه کنید و در صورت رفع نشدن مشکل از طریق تلگرام در ارتباط باشد

در صورت مشاهده ارور فایل های MSVCP120.dll و MSVCP140.dll چه کار باید کرد ؟

 • باید نرم افزار Microsoft Visual C نسخه ای که شامل تمام ورژن ها میشود را دانلود و نصب کنید

نکته : تمام فایل‌های قرار داده شده به روی سایت سالم هستند و این مشکل یا از طرف ISP شما ( بعلت کش کردن فایل ها ) یا آنتی ویروس و بیشتر مواقع زمانی بوجود میاد که شما از دانلود منیجر کرک شده استفاده کردید ، آخرین نسخه IDM را از سایت دانلود کنید.

اگر فایلی را از سایت ما دانلود کردید و با مشکل اکسترکت مواجه شدید ( ارور CRC یا پسورد یا damaged و یا The file is corrupt ) :

1- ابتدا آخرین نسخه Winrar موجود در سایت را دانلود و نصب کنید و مجدد فایل را تست کنید.
 
2-  در صورت مشاهده پیام No archives found از نرم افزار 7zip استفاده کنید
 
3-  در فایل‌هایی که بصورت چند پارت قرار داده شده ، دقت کنید ورژن نرم افزار در فایل‌ها یکی باشد و شماره پارت‌ها به ترتیب باشد. انتهای فایل 1_ یا (1) نباشد، در غیر اینصورت ارور Next volume is required دریافت خواهید کرد.
 
اگر مشکل حل نشد ، نرم‌افزار Winrar را اجرا نموده ، به محلی که فایل‌های فشرده را دانلود کرده اید مراجعه کنید ، و تمامی پارت‌ها را انتخاب کرده و گزینه Repair که در قسمت بالایی نرم‌افزار موجود هست را بزنید. سپس محلی مناسب برای ذخیره سازی آن‌ها انتخاب کنید. پس از اتمام کار ، به محلی که برای ذخیره سازی انتخاب کردید مراجعه نموده و فایل‌های جدید را Extract کنید..

– اگر در هنگام ریکاوری پیام sector recovered نمایش داده شد ، یعنی فایل به درستی تعمیر شده است.
– اگر پیام recover failed نمایش داده شد ؛ یعنی امکان ریکاور کردن وجود ندارد! پس باید فایل را دوباره دانلود کنید.
 
 
 • دانلود فایل ها تنها با آی پی ایران امکانپذیر است .
 • ( جهت اطلاع از فعال بودن پروکسی به این سایت مراجعه کنید ).
 • پسورد فایل های دانلود شده از سایت این  میباشد
 • برای دانلود در تلفن همراه ، روی لینک دانلود نگه دارید و در منو باز شده save link یا download link را انتخاب کنید
 • در صورت مشاهده پیغام خطا یا پسورد هنگام اکسترکت کردن فایل فشرده، به گزینه تعمیر فایل فشرده مراجعه کنید
 • در صورت مشکل در خرابی فایل و لینک دانلود از طریق  تلگرام یا سامانه آنلاین گفتگو و یا تکمیل فرم زیر در ارتباط باشید