.
Earthquake Network Pro v13.3.27 (Paid) اعلان هشدار زلزله در اندروید

Earthquake Network Pro  کامل ترین و جامع ترین برنامه اعلان زلزله با امکان دسترسی به همه مکان ها در سراسر جهان می باشد. این نرم افزار تمام اطلاعات مربوط به زلزله در منطقه شما را جستجو و دریافت می کند. سپس به سرعت یادآورها، توصیه ها و همچنین تمام داده های مربوطه را برای کاربران ارسال می کند. نه تنها این، بلکه شما این فرصت را دارید که مستقیماً با کارشناسان در یک اتاق بسته صحبت کنید.

امکانات

Earthquake Network Pro از شتاب سنج روی دستگاه تلفن همراه شما استفاده می کند. بنابراین وقتی کاربر از آن استفاده می کند و آن را فعال می کند، با حداکثر بهره وری شروع به کار می کند. این امر باعث می شود در زمان وقوع زلزله، آنها را بسیار کارآمد و دقیق تشخیص دهد. به خصوص اکنون که این اپلیکیشن تمام دنیا را پوشش داده است. مهم نیست کجا هستید، می توانید با ما در ارتباط باشید تا به شما کمک کنیم زلزله را در سریع ترین زمان ممکن شناسایی کنید.

جزئیات

Earthquake Network Pro وقوع زلزله را به کاربران گزارش می دهد و با جزیی ترین و خاص ترین پارامترها ارائه می شود. از جمله حداکثر و حداقل سرعت حرکت زلزله، جهت حرکت آن و غیره. همچنین هشدارهای سنگینی می دهد که به طور انحصاری اطلاعات انحصاری زیادی را اضافه می کند.

 به چت آنلاین بپیوندید

Earthquake Network Pro به شما امکان می دهد تا در چت زنده با کارشناسان برجسته در زمینه زلزله شرکت کنید. در اینجا، می توانید با آنها در مورد سؤالات صحبت کنید و همچنین اطلاعات بیشتری در مورد زلزله در حال انجام دریافت کنید. آنها هشدارها و توصیه های خاصی را برای هر مکان مختلف می دهند.

نسخه PRO چه عملکردی به شما می دهد؟

به طور کلی، با نسخه رایگان، اعلان های متنی و پیامی دریافت خواهید کرد. با این حال، وقتی نسخه حرفه ای را دارید، Earthquake Network Pro داده ها، هشدارها و توصیه ها را مستقیماً با صدا ارائه می دهد. کافی است فقط اعلان را روشن کنید.

مزایا

مزایای انحصاری نسخه Earthquake Network Pro به همین جا ختم نمی شود و مدرن بودن آن بی حد و حصر در نظر گرفته می شود. تصاویر واقعیت افزوده از زلزله پوشش داده شده و به واقعی ترین و واضح ترین شکل برای بیننده آورده می شود. از اینجا به راحتی می توانید سرعت، جهت حرکت و خطری که به همراه دارد را از طریق تصاویر واقعی تجسم و تصور کنید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]

Android 5.0 and up

پسورد فایل فشرده : yekdown.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.