.
Earth 3D World Atlas v8.1.0 اطلس سه بعدی جهان در اندروید

Earth 3D World Atlas یک اطلس سه بعدی مخصوص سیستم عامل اندروید می باشد که توسط Planesoft  توسعه و در گوگل پلی منتشر شده است. دنیایی که در آن زندگی می کنیم همیشه پر از جذابیت است. حقایق و نا شناخته هایی که درک و فهم شان ما را شگفت زنده می کنند و انگیزه ما را برای جهان گردی افزایش می دهد. شاید ما نتوانیم کشور های مختلف را به چشمان خود ببینیم. اما می توانیم از راه دور با فرهنگ ها و سبک زندگی شان آشنا شده و بدانیم که انسان های پیرامون ما به چه نوعی زندگی می کنند.

معرفی

خوشبختانه دنیای دیجیتال این فرصت را به ما می دهد. که با هزاران کیلومتر فاصله و تنها با لمس یک گزینه به اطلاعات دلخواه مان در ارتباط با کشور ها و یا هر موقعیت جغرافیایی خاصی برسیم. یکی از بهترین روش ها برای شناخت کره زمین استفاده از اطلس ها می باشد. اطلس هایی که تا چند سال گذشته برای خرید شان در نسخه های چاپی باید مبالغ زیادی را هزینه می کردیم. امروزه در قالب نرم افزار هایی با امکاناتی فوق العاده در اختیار ما قرار دارند. نرم افزار Earth 3D World Atlas یکی از بهترین اطلس هایی می باشد که علاقه مندان به جهان گردی و جغرافیا می توانند نیاز های خود را به وسیله آن برطرف کنند.

امکانات

 پس از نصب Earth 3D World Atlas شما با دنیایی جذاب رو به رو خواهید شد. دنیایی که خواهید توانست به هر قسمت آن به صورت مجازی سفر کرده و اطلاعات گوناگونی را به دست آورید. این مدل سه بعدی شرایطی را فراهم می سازد که کره زمین را در جهات مختلف چرخانده و با استفاده از زوم ۱۵ برابری هر چیزی را از فاصله نزدیک مشاهده کنید. نقشه جهان در این اطلس به دو صورت پلیتیکال و فیزیکال نمایش داده می شود. که در حالت پلیتیکال توصیفات سیاسی هر منطقه ای قابل رویت و مطالعه است. توسعه دهنده تلاش کرده است که چرخه شب و روز را به وسیله چراغ های هر شهر به خوبی نمایش دهد. بیش از ۲۶۰۰ هدف و گزینه جغرافیایی در اختیار تان قرار دارد که برای هر کدام شان توضیحاتی کامل در نظر گرفته شده است.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 2 میانگین: 5]

Android 4.3 and up

پسورد فایل فشرده : yekdown.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.