.
DxO ViewPoint 4.6.0.212 Win/Mac + Portable رفع عکس‌ مخدوش هندسی

DxO ViewPoint سهولت استفاده را با عملکرد حرفه‌ای و دقیق ترکیب می‌کند تا به شما کمک کند عکس‌های مخدوش هندسی را به راحتی برطرف کنید. این برنامه می‌تواند چندین تنظیمات را انجام دهد تا عناصر موجود در عکس شما به نسبت اولیه خود بازگردند. ابزار Loupe به شما این امکان را می دهد که نقاط لنگر را به طور دقیق برای حل مشکلات ذوزنقه و افق های شیبدار قرار دهید.

می تواند به عنوان یک افزونه یا برنامه مستقل استفاده شود

فرآیند نصب نسبتاً معمولی است و پس از تکمیل آن، با یک رابط کاربری مدرن و بصری روبرو می شوید. این بدان معناست که هم کاربران باتجربه و هم مبتدیان می توانند با آن کار کنند، بدون اینکه با مشکل مواجه شوند.

جدای از آن، از یک نوار منو، چند دکمه میانبر، یک نوار ابزار و یک پانل برای نمایش تصویر آپلود شده تشکیل شده است. این برنامه فقط می تواند موارد را با فرمت JPG یا TIFF باز و ذخیره کند. عدم پشتیبانی از انواع فایل های اضافی به عنوان یک شکست در نظر گرفته می شود.

چندین خطا در تصاویر خود را برطرف کنید

DxO ViewPoint یک ویژگی اعوجاج نوری تصحیح خودکار را ادغام می‌کند تا بتوانید تصاویر را با سهولت بیشتری تعمیر کنید. برای اینکه بتوانید از این گزینه بهره مند شوید، باید فایل تصویر اصلی را آپلود کنید زیرا این ابزار پارامترهای عکسبرداری را از داده های EXIF ​​استخراج می کند.

امکان معکوس کردن افکت چشم ماهی، اصلاح حجم و تغییر شکل پرسپکتیو و همچنین رفع مشکلات سطوح افقی و عمودی وجود دارد. علاوه بر آن، می‌توانید تصاویر را بچرخانید، بزرگ‌نمایی و کوچک‌نمایی کنید، اقدامات را لغو و دوباره انجام دهید، همپوشانی شبکه را نشان دهید و نمای را تغییر دهید، از کنار هم به پشت سر هم (تصاویر اصلی و ویرایش‌شده).

از پانل تنظیمات، زبان، رنگ پس‌زمینه و اندازه شبکه همپوشانی را می‌توان تغییر داد، می‌توانید وضوح تصویر را نشان داده یا پنهان کنید و هر ۲۴ ساعت به‌روزرسانی را بررسی کنید.

ساختمان ها را دوباره به شدت کاهش دهید

اشکال اصلی ساختمان ها را بازسازی کنید. خطوط عمودی و افقی همگرا دوباره موازی می شوند، ظاهر غیر طبیعی نماها ظاهر طبیعی خود را باز می گرداند. این ویژگی به شما این امکان را می دهد که ظاهر طبیعی مناظر، معماری و عکاسی شهری خود را بازیابی کنید.

بازیابی نسبت طبیعی اشیاء

بازیابی تناسب طبیعی افراد در لبه عکس ها با یک کلیک. DxO ViewPoint به‌طور خودکار صورت‌های بلند یا اشکال بدن را که ممکن است هنگام عکاسی با لنز واید رخ دهد (پدیده‌ای که به عنوان «آنامورفوز حجم» شناخته می‌شود، تصحیح می‌کند. این ویژگی، انحصاری برای آزمایشگاه های DxO و متناسب با نیازهای خاص، به ویژه برای عکاسی گروهی یا عروسی مفید است.

تصاویر شما با چند کلیک ثابت می شوند

ردیابی خطوطی که می خواهید اصلاح کنید: ابزار تصحیح Keystone به شما امکان می دهد عکس های خود را در چند ثانیه تعمیر کنید! به راحتی خطوط مستقیم را برای بازیابی شکل مناسب از پیچیده ترین اشکال تعریف کنید و با یک کلیک از نتایج بی سابقه ای برای کل عکس خود لذت ببرید. از ابزار ذره بین برای قرار دادن دقیق نقاط لنگر استفاده کنید: نوار لغزنده را در تمام سطوح بزرگنمایی به خوبی تنظیم کنید تا به شما در دستیابی به بهترین اصلاح ممکن کمک کند.

گزینه ای را انتخاب کنید که به بهترین وجه با نیازهای شما مطابقت دارد

از دیدگاه DxO 3 در ۱ لذت ببرید! می توانید از DxO ViewPoint به عنوان یک برنامه مستقل، به عنوان افزونه فتوشاپ، به عنوان پلاگین لایت روم و به عنوان پلاگین دیافراگم استفاده کنید. به طور مستقیم با استفاده از یک برنامه جداگانه اصلاحات را روی عکس خود اعمال کنید. برنامه را راه اندازی کنید، عکس هایی را که می خواهید ویرایش کنید باز کنید و ویرایش های خود را با چند کلیک انجام دهید!

سطح افق بدون توجه به شرایط تیراندازی

با صاف کردن یک افق کج ناخواسته تعادل و اعتبار را به عکس های خود بازگردانید. نشانه‌های بصری طبیعی دوباره در جای خود قرار می‌گیرند و چشمان شما می‌توانند بار دیگر از تصویر با یک خط افق کاملاً تراز شده لذت ببرند. برعکس، می‌توانید از این ابزار برای تغییر خلاقانه جهت افق برای یک اثر پویا یا آرام‌بخش، با توجه به سلیقه خود استفاده کنید.

موقعیت دوربین را دقیق تنظیم کنید

عملاً زاویه ای را که در آن عکس گرفته اید تغییر دهید. ابزار POV shift به شما این امکان را می دهد که زاویه عکسبرداری را تغییر دهید تا کاملاً با تصویری که می خواهید تولید کنید مطابقت داشته باشد. می توانید دوربین را به صورت عمودی و افقی حرکت دهید – یک امتیاز واقعی برای دستیابی به یک جلوه دقیق.

حداکثر میدان قابل مشاهده پس از اصلاح

بدون توجه به تنظیماتی که اعمال می کنید، حداکثر حاشیه قابل مشاهده را روی عکس خود نگه دارید. تصحیح Keystone، Straighten Horizon، Shift Point of View: عملکرد برش خودکار به طور سیستماتیک ناحیه قابل مشاهده را بهینه می کند. انحصاری آزمایشگاه DxO.

تصاویر بی عیب و نقص از مرکز تا لبه ها

در عکس های گروهی یا عروسی خود که با لنز واید گرفته شده اند، به سوژه ها تناسب هماهنگ بدهید. از ابزار ولوم Anamorphosis برای تصحیح خودکار اعوجاج در لبه های تصویر استفاده کنید. همه موارد در عکس های شما به درستی متعادل و باریک به نظر می رسند.

در نتیجه

جالب ترین بخش این است که به طور خودکار اعوجاج طرح ریزی را تصحیح می کند، که هنگام عکاسی با زاویه باز بسیار آزاردهنده است. به عنوان مثال، از یک سر تخم مرغی شکل که روی لبه قاب افتاده است، سر به یک سر معمولی تبدیل می شود، دیوارها از طرفین کشیده می شوند و پنجره ها نیز کوچک می شوند. این افزونه داده های اعوجاج را از EXIF ​​- فاصله کانونی و اپتیک استفاده شده – می گیرد. تنظیم دقیق را می توان به صورت دستی انجام داد. البته افق، انسداد خطوط و اعوجاج و سایر هندسه ها را اصلاح می کند

به طور خلاصه، DxO ViewPoint یک نرم افزار کارآمد برای رفع تغییر شکل های خاص در عکس های شما است. منابع رایانه شما را دستکاری نمی کند، رابط کاربر پسندی دارد و زمان پاسخگویی خوبی دارد.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 2 میانگین: 5]
ویندوز

Technical Details and System Requirements

 • Supported OS: Windows 8.1 (64-bit), Windows 10 (64-bit)
 • Processor: Intel Core 2 Duo, AMD Athlon 64 X2 or higher
 • RAM: 2 GB of RAM (4 GB recommended)
 • Free 400 MB or more of available hard-disk space

Compatible host applications:

 •  DxO PhotoLab
 • DxO OpticsPro 11
 • Adobe® Photoshop® CS3, CS4, CS5, CS6, CC, CC 2014, CC 2015, CC 2015.5 (64 bits), CC 2017, CC
  ۲۰۱۸, CC 2019
 • Adobe® Photoshop® Elements® ۹, ۱۰, ۱۱, ۱۲, ۱۳, ۱۴, ۱۵, ۲۰۱۸, ۲۰۱۹, ۲۰۲۰
 •  Adobe® Photoshop® Lightroom® ۳, ۴, ۵ & 6, Classis CC
مک

Technical Details and System Requirements

 • macOS 10.11 or later 64-bit

 

 

آموزش فعال سازی نرم افزار
 • فایل را از حالت فشرده خارج کنید.
 • نرم افزار را نصب کنید، اما اجرا نکنید.
 • فایل dvpv4.exe را در مسیر زیر کپی کنید.

c:Program FilesDxO LabsDxO ViewPoint 4

 • فایل DxOViewPointV4.lic را در مسیر زیر کپی کنید

c:ProgramDataDxO LabsLicenses

 • نرم افزار را اجرا کنید. 

پسورد فایل فشرده : yekdown.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.