.
  • ۱۰۷۵ بازدید
  • اردیبهشت ۳۰, ۱۴۰۲
DVDFab Video Enhancer AI 1.0.3.3 + Portable بهبود کیفیت ویدیو و ارتقاء وضوح تصویر

DVDFab Video Enhancer AI یک ابزار بهبود کیفیت ویدیویی و افزایش وضوح تصویر مبتنی بر هوش مصنوعی است. مدل هوش مصنوعی آموزش داده شده توسط شبکه عصبی و فناوری وضوح فوق العاده می تواند به طور خودکار فیلم ها یا فیلم ها را با کیفیت تصویر ضعیف و وضوح پایین بهبود بخشد. هنگام پخش این ویدیوها بر روی صفحه نمایش بزرگ، می توانید از تجربه تماشای بهتری لذت ببرید.
فناوری هوش مصنوعی برای بهبود کیفیت ویدیو و زوم بر روی ویدیوهای با وضوح پایین استفاده می شود.به دلیل محدودیت های دستگاه های عکاسی، کیفیت فیلم های گرفته شده در سال ها پیش به مراتب کمتر از فیلم های گرفته شده با دستگاه های مدرن است.

ممکن است فیلم‌ها یا فیلم‌های کلاسیک فیلم‌برداری شده روی DV قدیمی کیفیت پایین‌تری داشته باشند. با ترکیب فناوری هوش مصنوعی با قدرت محاسباتی قدرتمند کارت‌های گرافیک، اکنون می‌توانیم کیفیت ویدیوها و فیلم‌های قدیمی را بهبود بخشیم و حتی رزولوشن را در مدت زمان کوتاهی به ۴K برسانیم.

رابط کاربری ساده و زیبا

کار با DVDFab Video Enhancer AI اصلا سخت نیست. در واقع، رابط کاربری مدرن، دسترسی با یک کلیک به همه گزینه‌ها را بدون منوهای اضافی برای مرور فراهم می‌کند. می‌توانید هر تعداد ویدیو را که دوست دارید به فهرست ورودی اضافه کنید و برنامه آنها را به صورت دسته‌ای، یکی یکی پردازش می‌کند.

پنجره اصلی شامل یک منطقه پیش نمایش سخاوتمندانه است که به شما امکان می دهد ویدیو را پخش کنید و مطمئن شوید که موارد مناسب را دریافت کرده اید. لیست پردازش در زیر است و نام، فرمت، اندازه ویدیو را در کنار مقیاس خروجی نمایش می دهد. حذف یک ویدیو از لیست به آسانی ۱-۲-۳ است: فقط باید “X” را در کنار آن فشار دهید.

امکانات:
بهبود ویدیوهای قدیمی به کیفیت بهتر

آیا ویدیوهای با کیفیت پایینی دارید که با تلفن های همراه یا دوربین های قدیمی گرفته شده و نیاز به بهبود دارند؟ هوش مصنوعی DVDFab Video Enhancer می تواند به شما کمک کند زیرا به عنوان بهترین تقویت کننده ویدیو به صورت آنلاین عمل می کند.

با استفاده از هوش مصنوعی DVDFab Video Enhancer اشباع و روشنایی تصاویر را افزایش می‌دهد و رنگ را به‌طور خودکار تصحیح می‌کند. همچنین تاری و نویز را کاهش می‌دهد خطوط تار را واضح می‌کند، مصنوعات را حذف می‌کند و دوباره به ویدیوهای قدیمی شما جان می‌بخشد.

افزایش مقیاس ویدیوهای کم رزولوشن تا ۴K

هوش مصنوعی Video Enhancer در حالی که کیفیت ویدیو را افزایش می دهد، می تواند وضوح فیلم ها را نیز افزایش دهد. ما از فناوری وضوح فوق‌العاده برای پیش‌بینی پیکسل‌های از دست رفته از طریق یک شبکه عصبی استفاده می‌کنیم. به طوری که تصویر ویدیویی بدون تلفات افزایش می‌یابد. در نتیجه، کیفیت ویدیوی ارتقا یافته حتی واضح تر و بالاتر از ویدیوی اصلی است.

کیفیت تصویر بهتر

از طریق یادگیری ماشینی مبتنی بر GPU، یادگیری عمیق و بینایی رایانه، هوش مصنوعی تقویت کننده ویدیو می‌تواند کیفیت تصویر را افزایش دهد و در عین حال وفاداری تصویر بالاتر و راندمان کاری بالاتری را به دست آورد.

آموزش با شبکه های عصبی

مدل‌های هوش مصنوعی از طریق میلیون‌ها ویدیو، فیلم و برنامه تلویزیونی در همه ژانرها با استفاده از شبکه‌های عصبی آموزش داده شده‌اند تا کیفیت خروجی ویدیویی باورنکردنی را ارائه دهند. علاوه بر این، این موارد در طول استفاده روزانه به تکامل خود ادامه می دهند و ویدیوهای استثنایی را به شما ارائه می دهند که در طول زمان بهبود می یابند.

پردازش تمام اتوماتیک

Video Enhancer AI یک ابزار بهبود ویدئو مبتنی بر هوش مصنوعی است که از طریق اتوماسیون کامل تصویر را با استفاده از هوش مصنوعی بهبود می بخشد. نیازی به پیکربندی هیچ پارامتر یا تنظیماتی نیست. به سادگی ویدئو را انتخاب کنید و سپس اجازه دهید نرم افزار یک نتیجه پیشرفته را خروجی دهد.

در نتیجه

DVDFab Video Enhancer از فناوری هوش مصنوعی و قابلیت‌های GPU شما برای افزایش کیفیت یک یا چند ویدیو استفاده می‌کند. مهم نیست که با استفاده از تجهیزات قدیمی فیلم گرفته اید. زیرا هوش مصنوعی Video Enhancer راه حلی را برای فیلم های با کیفیت پایین ارائه می دهد .و کیفیت بهتری را بدون تنظیمات پیچیده یا مداخلات کاربر به دست می آورد.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]

Technical Details and System Requirements

  • Supported OS: Windows 11 / Windows 10
  • Processor: Multicore Intel Series or above, search Xeon or search AMD equivalent
  • RAM: 8GB (16GB or more recommended)
  • Free Hard Disk Space: 4GB or more recommended
آموزش فعال سازی نرم افزار
  • فایل را از حالت فشرده خارج کنید.
  • نرم افزار را نصب کنید، اما اجرا نکنید.
  • فایل های موجود در پوشه Crack را در مسیری که نرم افزار نصب شده کپی و جایگزین فایل های قبلی کنید.
  • نرم افزار ار اجرا کنید

پسورد فایل فشرده : yekdown.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.