جستجو

DraftSight Enterprise Plus 2024 SP3 + Portable ایجاد و ویرایش نقشه های فنی

DraftSight یک نرم افزار ی 2 بعدی و سه بعدی CAD حرفه ای است. ابزاری قدرتمند برای ایجاد و ویرایش نقشه های فنی، مانند نقشه های طبقه، شماتیک های الکتریکی، طرح های مکانیکی و غیره. با DraftSight می توانید به راحتی طرح های خود را با استفاده از ابزارهای مختلف طراحی و ویرایش ایجاد، اصلاح و بررسی کنید. این نرم افزار با طیف وسیعی از فرمت های فایل از جمله DWG، DXF و DGN سازگار است.

DraftSight با ویژگی های غنی برای معماران، مهندسان و ارائه دهندگان خدمات ساخت و ساز، و همچنین کاربران حرفه ای CAD، طراحان، مربیان و علاقمندان است. هر نوع فایل DWG دو بعدی و سه بعدی را با سهولت، سرعت و کارایی بیشتر ایجاد، ویرایش، مشاهده و نشانه گذاری کنید. با رابط کاربری و دستورات آشنا به راحتی از AutoCAD® یا برنامه های مشابه CAD جابه جا شوید.

سبک رابط کاربری و فضای کاری در DraftSight

با ترجیح قابلیت استفاده و زیبایی شناسی، DraftSight  با حالت تاریک به عنوان سبک رابط کاربری پیش فرض خود عرضه می شود. حالت تاریک محیطی راحت و دوستدار چشم را فراهم می کند و فشار چشم را کاهش می دهد و تمرکز را افزایش می دهد. با این حال، DraftSight سوئیچ به حالت نور را به عنوان یک گزینه حفظ کرده است. که راحتی کاربر را ارتقا می دهد و اطمینان می دهد که نرم افزار بسیار قابل تنظیم است.

با افزودن به سفارشی‌سازی، DraftSight دارای فضای کاری جدیدی است . CAD General. این فضای کاری اکنون در جعبه ترکیبی در گوشه سمت چپ بالا یافت می‌شود، که برای ارائه ظاهری بهتر به کاربران طراحی شده است. آیکون‌های بزرگ‌شده باعث افزایش دید برای چندین فرمان می‌شوند و امکان آشنایی بین کاربران جدید و فعلی را فراهم می‌کنند.

برای کاربرانی که با اجزای سه‌بعدی کار می‌کنند یا ترجیح می‌دهند نمای مدل خود را سریع تنظیم کنند. یک رهیاب نمای جدید امکان جابه‌جایی سریع و آسان بین جهت‌های نمای از پیش تنظیم شده مانند نمای پلان، ایزومتریک و موارد دیگر را فراهم می‌کند. جهت گیری های نمایش سفارشی خود را ایجاد کنید که می توانید به ترکیب اضافه کنید و تجربه پیش نویسی خود را در DraftSight 2024 واقعاً متعلق به خودتان کنید.

استفاده از سفارشی سازی پالت ابزار برای افزایش بهره وری

DraftSight به مجموعه‌ای از ویژگی‌های هیجان‌انگیز مجهز شده است که به ویژه شامل قابلیت‌های ناوبری پیشرفته و سفارشی‌سازی پالت‌های ابزار می‌شود. برای مدل‌سازی سه‌بعدی و هندسه دوبعدی، ناوبر View جدید به کاربران اجازه می‌دهد تا به سرعت بین نماهای مختلف حرکت کنند و تجربه مدل‌سازی خود را افزایش دهند.

پالت های ابزار در DraftSight  برای افزایش بهره وری طراحی شده اند. کاربران می‌توانند پالت‌های جدید را فقط با کشیدن و رها کردن، یا وارد کردن و صادر کردن پالت‌های از پیش موجود ایجاد شده در راه‌حل‌های 2 بعدی CAD به‌طور مؤثر ایجاد کنند.

سفارشی‌سازی به تنظیمات از پیش تعریف‌شده شامل لایه، رنگ، نوع خط، وزن خط، و بازده زمانی را در هنگام درج موجودیت‌ها گسترش می‌دهد. علاوه بر این، دسترسی به پالت ابزار نیز در فضای کاری جدید CAD General ساده شده است و گردش کار راحت را تضمین می کند.

مدیریت لایه های پیشرفته و ویژگی های لایه نوآورانه

مدیریت لایه در DraftSight شاهد پیشرفت‌های جامعی است. با ویژگی‌هایی که برای ارائه عملکردهای پیشرفته طراحی شده‌اند. این نرم افزار اکنون گزینه ای را برای باز کردن مدیر لایه ها به عنوان یک پالت فراهم می کند و مدیریت کار را ساده می کند. علاوه بر این، توانایی ادغام چندین لایه در یک لایه را معرفی می کند که سازماندهی نقشه ها را ساده می کند و در زمان قابل توجه کاربر صرفه جویی می کند.

قابلیت‌های انقلابی واردات، صادرات و پیوند در DraftSight

DraftSight  با گسترش بیشتر قابلیت‌های خود، به کاربران این امکان را می‌دهد تا نقشه‌های CATIA را مستقیماً وارد کرده و بدون نیاز به تبدیل آن‌ها را به عنوان فایل‌های DWG باز کنند. این ویژگی پیچیدگی‌هایی را که اغلب با تبدیل فایل مرتبط است از بین می‌برد و به متخصصان CAD اجازه می‌دهد تمرکز خود را صرفاً بر روی طراحی متمرکز کنند.

DraftSight  همچنین فرصتی را برای وارد کردن چندین فایل به طور همزمان به عنوان مرجع خارجی فراهم می کند و در نتیجه به عنوان یک صرفه جویی در زمان بسیار عمل می کند. وقتی فایل‌ها به این روش وارد می‌شوند، به بخشی دائمی از نقشه فعلی تبدیل نمی‌شوند. این ویژگی به حفظ حجم فایل کاهش یافته برای عملیات روان‌تر کمک می‌کند.

کاربرانی که جداول و داده‌ها را در اکسل مدیریت می‌کنند نیز برای استفاده از مدیر پیوند داده جدید هیجان‌زده خواهند شد. از توانایی وارد کردن و مدیریت جداول اکسل با ارتباط دو طرفه بین DraftSight 2024 و اکسل لذت ببرید. چه تغییراتی در DraftSight یا در صفحه گسترده شما ایجاد شود، اطمینان حاصل کنید که اطلاعات همیشه به‌روز و دقیق هستند.

مزایای متمایز کننده
 • سهولت استفاده: DraftSight دارای یک رابط کاربری بصری شبیه به اتوکد است که انتقال به DraftSight را برای کاربران اتوکد آسان می کند.
 • پشتیبانی از فایل های DWG و DXF : DraftSight از فایل های DWG و DXF بومی پشتیبانی می کند، به این معنی که می توانید فایل های اتوکد را بدون تبدیل آن ها باز، ویرایش و ذخیره کنید.
 • ابزارهای جامع طراحی دوبعدی: DraftSight دارای ابزارهای جامع طراحی دوبعدی است.
 • ابزارهای ویرایش قدرتمند: DraftSight دارای ابزارهای ویرایش قدرتمند است.
 • ابزار ابعاد جامع: DraftSight دارای ابزار ابعاد جامع است.
 • ابزارهای Layouts: DraftSight دارای ابزارهای Layouts است.
 • ابزارهای افزودنی: DraftSight دارای ابزارهای افزودنی است.
 • مدل سازی جامد سه بعدی : مدل سازی سه بعدی داخلی با اکسترود، چرخش و سایر ویژگی ها برای ایجاد طرح ها و نمونه های اولیه محصول پیچیده
 • سازگاری با استانداردهای صنعتی : پشتیبانی از dwg بومی به اضافه توانایی وارد کردن/صادرات dxf، dgn و سایر فرمت های اصلی cad برای همکاری یکپارچه
ویژگی های DS DraftSight Enterprise Plus
3D ContentCentral® in the Task Pane
فایل‌های دوبعدی DWG را مرور کنید و به سادگی آن‌ها را به‌صورت بلوک‌هایی مستقیماً از پنجره کار DraftSight در نقشه‌های خود بکشید و رها کنید.
خطوط توسعه ابعاد خودکار برش
کشیدن ابعاد به سایر نواحی هندسه دیگر نیازی به برش یا تنظیم دستی ندارد.
Auto Dimension و Auto Arrange Dimensions
به طور خودکار ابعاد را برای عناصر انتخاب شده ایجاد کنید، سپس پیش نمایش و به راحتی مکان های آنها را به دلخواه تنظیم کنید.
روبان پیشرفته
برگه‌های جدید Attach و Export به شما کمک می‌کنند سریع‌تر و آسان‌تر کار کنید، و سایر برگه‌ها برای دسترسی بیشتر تغییر نام داده‌اند.
طراحی و مستندسازی دو بعدی
نقشه های قدیمی را مشاهده، چاپ یا ویرایش کنید. طرح هایی با عناصر مختلف ایجاد کنید. حاشیه نویسی اضافه کنید و طراحی خود را با ابزارهای جدید تغییر دهید. روی پلاتر، چاپگر یا فایل چاپ کنید.
جعبه ابزار
درج سخت افزار از یک کتابخانه تعریف شده. استانداردها عبارتند از ANSI، Imperial، BSI، DIN، ISO و JIS. ایجاد سوراخ، صورتحساب مواد، جوشکاری و نمادهای پایان سطح و موارد دیگر.
چاپ دسته ای
مجموعه‌ای از نقشه‌ها و برگه‌ها را برای چاپگرها در کارهای دسته‌ای ارسال کنید و کارهای چاپ دسته‌ای را به عنوان فایل‌های فهرست چاپ دسته‌ای (*.bpl) برای استفاده بعدی ذخیره کنید.
مقایسه نقاشی
به صورت گرافیکی موجودیت ها را بین دو سند طراحی مقایسه کنید و تفاوت ها را بر اساس کدهای رنگ نمایش داده شده شناسایی کنید.
G-Code Generator
موجودیت های ترسیمی را به یک فایل G-Code (txt.) تبدیل کنید تا برای ساخت یا ساخت به دستگاه CNC ارسال شود.
واردات DGN
یک طراحی فرمت فایل DGN را برای ویرایش مستقیم به پروژه DraftSight وارد و تبدیل کنید.
ردیاب تصویر
تبدیل رستر به DWG. ردیابی تصاویر با فرمت bmp.، png.، یا jpg. به عنوان بردار. فایل ها را مستقیماً به دستگاه لیزر یا وینیل برش ذخیره کنید، به اشتراک بگذارید یا ارسال کنید.
استفاده از فرمول ها در سلول های جدول
از فرمول ها در سلول های دارای عملگرهای حسابی و جمع، میانگین و شمارش استفاده کنید.
پیرایش دریچه ها و شیب ها
دریچه ها و گرادیان ها را با دستورات Trim و PowerTrim برش دهید.
مدل سازی سه بعدی
از توابع برای ایجاد اشکال سه بعدی استفاده کنید. اشکال دوبعدی را به جامدات سه بعدی تبدیل کنید و به صورت .stl یا .sat دانلود کنید تا چاپ کنید یا در برنامه های سه بعدی استفاده کنید.
Drawing را ضمیمه کنید
یک مرجع خارجی به طراحی فعلی خود اضافه کنید.
ویرایش PolyLine
چند خطوط را با گزینه های بیشتری مانند مخروطی، ایجاد قوس و اضافه کردن راس در نقطه میانی ویرایش کنید.
پنهان کردن خودکار پالت ها
به طور خودکار پالت ها را با حرکات ماوس جمع کنید تا مساحت صفحه را به حداکثر برسانید.
برجسته سازی نهاد
به‌جای برجسته‌سازی قدیمی به سبک چین‌خورده، به‌آسانی موجودیت‌ها را با برجسته‌سازی رنگی مشاهده کنید. لایه دریچه در کادر محاوره ای مربوطه یک لایه برای دریچه ها و پرهای گرادیان تنظیم کنید.
دور انداختن موجودیت های تکراری
موجودیت‌های تکراری یا قسمت‌های همپوشانی موجودیت‌ها را از طراحی خود حذف کنید.
آیکون های مقیاس پذیر SVG
پشتیبانی از نمایشگرهای با وضوح بالا (4K).
گزینه Hairline برای چاپ
پهنای خط «خط مو» را در کادر محاوره‌ای چاپ که مخصوصاً برای خروجی برش لیزری استفاده می‌شود، تنظیم کنید.
در نتیجه

DraftSight برنامه خوبی است که هم برای معماران و هم برای مهندسان و یا افراد درگیر در ساخت و ساز ایجاد شده است.به طور کلی اگر می دانید طراحی CAD و 2D/3D چیست، این نرم افزار را امتحان کنید.  احتمالا شما را شگفت زده خواهد کرد. پشتیبانی از انتقال سریع هنگام طراحی از نمای دو بعدی به نمای سه بعدی و بالعکس. به علاوه، برنامه را می توان با غول هایی مانند Dassault Systèmes و SOLIDWORKS ادغام کرد، اکنون همه چیز در دستان شماست، از ایجاد یک پروژه قالب گرفته تا پیکربندی و تحویل کامل آن.

محل تبلیغ متنی شما

yekdown.com
آموزش تعمیر فایل دانلود شده از سایت
راهنمای استفاده از فایل‌های سایت
نحوه اجرای کرک , Patch , keygen

System Requirements

 • OS: Windows 10 / 11 (64-bit)
 • Processor: Intel Core 2 Duo (Windows/Mac)
 • RAM: 4GB (Windows), 4GB (Mac, 8GB recommended)
 • Disk Space: 2GB
 • Display: 1280×768
 • Graphics Card: OpenGL 1.4+ recommended
 • Mouse: Required
 • Full System Requirements

محتوای زبانه

سوالی دارید؟ درج نظر در هر بخش، سریع‌ترین راه حل شماست

1. پسورد فایل فشرده yekdown.com میباشد.
2. جهت مطرح کردن سوال و حل مشکلات خود در بخش نظرات ارسال کنید.
3. نظرات به صورت فینگلیش تایید نخواهد شد.
4. درخواست قرار دادن فعال ساز جدا رسیدگی نخواهد شد.

آموزش تعمیر فایل فشـرده ( ارور CRC یا پسورد یا damaged و یا The file is corrupt و No archives found )

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عضویت در سایت
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟

به yekdown خوش آمدید، مقصد نهایی شما برای دانلود نرم افزار با کیفیت بالا. ما به ارائه یک پلتفرم جامع که طیف وسیعی از نرم افزارهای کاربردی را برای پاسخگویی به نیازهای متنوع کاربرانمان ارائه می دهد، اختصاص داده ایم.

ماموریت ما:

هدف ما در yekdown ساده کردن یافتن و دسترسی به نرم افزارهای ضروری است. ما درک می کنیم که جستجو برای نرم افزار قابل اعتماد می تواند زمان بر و چالش برانگیز باشد. به همین دلیل است که ما یک پلتفرم کاربرپسند ایجاد کرده‌ایم که مجموعه گسترده‌ای از نرم‌افزارها را در دسته‌های مختلف ترکیب می‌کند و کشف و دانلود ابزارهای مناسب برای نیازهای شما را آسان‌تر می‌کند.

پایگاه داده نرم افزاری گسترده:

وب سایت ما دارای یک پایگاه داده نرم افزاری گسترده و دائما در حال گسترش است که عناوین محبوب، برنامه های کاربردی تخصصی، ابزارهای کمکی، بازی ها و موارد دیگر را در بر می گیرد. ما در تلاش هستیم تا دسته‌های مختلفی از جمله بهره‌وری، چند رسانه‌ای، امنیت، توسعه و غیره را پوشش دهیم. با انتخاب متنوع خود، هدف ما برآوردن نیازهای حرفه‌ای، علاقه‌مندان و کاربران معمولی است.

دانلودهای تایید شده و ایمن:

ما کیفیت و امنیت نرم افزار موجود در پلتفرم خود را در اولویت قرار می دهیم. تیم ما به طور کامل هر نرم افزار را قبل از فهرست کردن در وب سایت خود ارزیابی می کند تا مطمئن شود که استانداردهای کیفیت ما را برآورده می کند. ما در تلاش هستیم تا دانلودهای تأیید شده، تمیز و بدون بدافزار را ارائه دهیم و از تجربه ایمن و قابل اعتماد کاربران خود اطمینان حاصل کنیم.

تجربه کاربر محور:

در yekdown، کاربران ما در مرکز هر کاری که انجام می‌دهیم قرار دارند. ما به طور مداوم برای بهبود تجربه کاربر کار می کنیم و پیمایش در پلت فرم خود را یکپارچه و شهودی می کنیم. عملکرد جستجوی ما به شما امکان می‌دهد تا نرم‌افزار مورد نیاز خود را به سرعت پیدا کنید، و توضیحات دقیق، اسکرین‌شات‌ها و نظرات کاربران، بینش‌های ارزشمندی را ارائه می‌دهند تا به شما در تصمیم‌گیری آگاهانه کمک کنند.

تعامل جامعه:

ما به قدرت یک جامعه پر رونق اعتقاد داریم و مشارکت فعال کاربران را تشویق می کنیم. می‌توانید با گذاشتن نظرات، رتبه‌بندی نرم‌افزارها و به اشتراک گذاشتن تجربیات خود با دیگران، به FileCR کمک کنید. بازخورد شما به ما کمک می‌کند تا جامعه‌ای پر جنب و جوش و مفید داشته باشیم که در آن کاربران می‌توانند دانش، توصیه‌ها و اطلاعات بینش را تبادل کنند.

همکاری توسعه دهنده:

ما از توسعه دهندگان استقبال می کنیم تا نرم افزار خود را در yekdown به نمایش بگذارند. پلتفرم ما فرصت ارزشمندی را برای توسعه دهندگان فراهم می کند تا به مخاطبان بیشتری دست یابند و با کاربرانی که فعالانه به دنبال راه حل های نرم افزاری هستند ارتباط برقرار کنند. فرآیند ارسال ساده ما تضمین می کند که توسعه دهندگان می توانند به راحتی آثار خود را با جامعه ما به اشتراک بگذارند.

ما متعهد هستیم که به طور مداوم در حال تکامل و افزایش yekdown باشیم تا نیازهای نرم افزاری شما را بهتر برآورده کنیم. رضایت و اعتماد شما برای ما بسیار مهم است و ما به ارائه تجربه دانلود نرم افزار قابل اعتماد و لذت بخشی متعهد هستیم.

از اینکه yekdown را به عنوان منبع مورد اعتماد خود برای دانلود نرم افزار انتخاب کردید متشکریم. ما خوشحالیم که شما را در سفر نرم افزاری خود همراهی می کنیم و به شما کمک می کنیم ابزارهایی را که دنیای دیجیتال شما را قدرتمند می کنند کشف کنید.

اگر سؤال یا پیشنهادی دارید یا نیاز به کمک دارید، لطفاً با تیم پشتیبانی ما تماس بگیرید. ما برای کمک اینجا هستیم!

 
تیم yekdown
 • برای راحتی در دانلود فایل ها و دانلود با سرعت بالا ، از نرم افزار های مدیریت دانلود مانند FDM یا IDM استفاده کنید.
 • جهت قطع موقت دسترسی به اینترنت میتوانید از نرم افزار InternetOff استفاده کنید.
 • برای استفاده از کرک ، باید فایل‌های موجود در فولدر Crack را در مسیری که نرم افزار نصب شده است قرار داده و جایگزین فایل قبلی کنید.
 • برای استفاده از Patch ، باید فایل Patch را در مسیری که نرم افزار نصب شده است قرار داده و به روی فایل Patch  کلیک راست کرده و روی گزینه Run as administrator کلیک کنید و سپس به روی دکمه Patch کلیک کنید.
 • برای استفاده از Loader باید فایل Loader را در مسیری که نرم افزار نصب شده است قرار بدید و برای هر بار استفاده از نرم‌افزار باید فایل Loader را اجرا کنید.
 • برای استفاده از Keygen باید نرم‌افزار را اجرا کنید ، سپس به پنجره فعال سازی نرم‌افزار واردشوید ، فایل Keygen را اجرا کنید و سریال تولید شده را در پنجره فعال سازی نرم افزار و قسمت مربوطه وارد نماید و در صورت درخواست نام و ایمیل ، قسمت های مورد نظر را به دلخواه تکمیل کنید.
 
 

سایت و سرور دانلود این سایت در داخل کشور و در دیتاسنتر آسیاتک میزبانی می شود و در سامانه ثبت دامنه های اینترنتی با میزبانی داخلی ثبت و تایید شده است. ( در قسمت نشانی وب سایت،  yekdown را جستجو کنید ) جهت اطلاع از نیم بها بودن ترافیک دانلودی از یکداون با شرکتی که اشتراک اینترنت تهیه کرده‌اید تماس بگیرید و در صورت نیم بها نبودن در سامانه https://195.cra.ir شکایت خود را ثبت کنید.

نوع شکایت : مشکلات مالی و تعرفه
موضوع شکایت : عدم رعایت تعرفه ترافیک داخل و بین المللی

 • دانلود فایل ها تنها با آی پی ایران امکانپذیر است .
 • ( جهت اطلاع از فعال بودن پروکسی به این سایت مراجعه کنید ).
 • پسورد فایل های دانلود شده از سایت این  میباشد
 • برای دانلود در تلفن همراه ، روی لینک دانلود نگه دارید و در منو باز شده save link یا download link را انتخاب کنید
 • در صورت مشاهده پیغام خطا یا پسورد هنگام اکسترکت کردن فایل فشرده، به گزینه تعمیر فایل فشرده مراجعه کنید
 • در صورت مشکل در خرابی فایل و لینک دانلود از طریق  تلگرام یا سامانه آنلاین گفتگو و یا تکمیل فرم زیر در ارتباط باشید

محل نصب نرم‌افزار کجاست ؟

 • فولدری است که در درایوی که ویندوز را نصب کردید و داخل فولدر Program Files قرار دارد.

محل نصب نرم‌افزار در ویندوز 7 و 8.1 و 10 و 11 کجاست ؟

 • به روی آیکون نرم‌افزار در دسکتاپ یا در منوی استارت کلیک راست کرده و روی گزینه Open File Location کلیک کنید.

محل نصب نرم‌افزار در ویندوز XP کجاست ؟

 • به روی آیکون نرم‌افزار در دسکتاپ یا در منوی استارت کلیک راست کرده و روی گزینه Properties و سپس گزینه Find Target کلیک کنید.
 • جهت قطع موقت دسترسی به اینترنت میتوانید از نرم افزار InternetOff استفاده کنید.
 • برای استفاده از کرک ، باید فایل‌های موجود در فولدر Crack را در مسیری که نرم افزار نصب شده است قرار داده و جایگزین فایل های قبلی کنید.
 • برای استفاده از Patch ، باید فایل Patch را در مسیری که نرم افزار نصب شده است قرار داده و به روی فایل Patch  کلیک راست کرده و روی گزینه Run as administrator کلیک کنید و سپس بر روی دکمه Patch کلیک کنید.
 • برای استفاده از Loader باید فایل Loader را در مسیری که نرم افزار نصب شده است قرار دهید و برای هر بار استفاده از نرم‌افزار باید فایل Loader را اجرا کنید.
 • برای استفاده از Keygen باید نرم‌افزار را اجرا کنید ، سپس به پنجره فعال سازی نرم‌افزار وارد شوید ، فایل Keygen را اجرا کنید و سریال تولید شده را در پنجره فعال سازی نرم افزار و قسمت مربوطه وارد نماید و در صورت درخواست نام و ایمیل ، قسمت های مورد نظر را به دلخواه تکمیل کنید.

فایل های که پسوند آنها rar یا zip یا 7z هست را چگونه باز کنم؟

 • توسط نرم افزار Winrar فایل را از حالت فشرده خارج کنید و بعد برای نصب اقدام کنید

نرم افزار هایی که روبروی آن ها نوشته شده 32 بیتی یا 64 بیتی چیست ؟

 • نرم افزارهایی هستند که فقط به روی سیستم عامل 32 بیتی یا 64 بیتی قابل اجرا هستند. ابتدا از نوع سیستم عامل خود مطلع شوید و سپس دانلود کنید.

نرم افزار هایی که روبروی آنها Portable نوشته شده چیست؟

 • نرم افزارهایی هستند که  نیاز به نصب ندارند و از قبل رجیستر شده اند و حتی با انتقال آنها به روی حافظه USB ، امکان استفاده از آن در سایر سیستم ها وجود دارد.

فایل هایی که بصورت چند Part قرار داده شده چیست؟

 • برخی نرم افزار ها که حجم آنها زیاد میباشد جهت سهولت در دانلود به صورت Part های چند گیگابایتی در سایت قرار داده شده است و باید همه Part ها را دانلود کنید و بعد از دانلود به روی Part 1 کلیک راست کنید و Extract Here را بزنید تا نرم افزار به صورت خودکار تمام پارت ها را به یکدیگر متصل کند.

نرم افزارها را چگونه فعال کنم؟

 • در سایت سعی شده نرم افزارهایی که نحوه فعال سازی پیچیده ای دارند به همراه آموزش فعال سازی قرار داده شوند. در مورد نوع نحوه فعال سازی به گزینه نحوه استفاده از کرک ، Patch , keygen مراجعه کنید.

فایل فشرده ای را دانلود کردم اما بعد از دانلود باز نشد ، چکار باید کرد ؟

 • به آموزش تعمیر فایل فشرده مراجعه کنید و در صورت رفع نشدن مشکل از طریق تلگرام در ارتباط باشد

در صورت مشاهده ارور فایل های MSVCP120.dll و MSVCP140.dll چه کار باید کرد ؟

 • باید نرم افزار Microsoft Visual C نسخه ای که شامل تمام ورژن ها میشود را دانلود و نصب کنید

نکته : تمام فایل‌های قرار داده شده به روی سایت سالم هستند و این مشکل یا از طرف ISP شما ( بعلت کش کردن فایل ها ) یا آنتی ویروس و بیشتر مواقع زمانی بوجود میاد که شما از دانلود منیجر کرک شده استفاده کردید ، آخرین نسخه IDM را از سایت دانلود کنید.

اگر فایلی را از سایت ما دانلود کردید و با مشکل اکسترکت مواجه شدید ( ارور CRC یا پسورد یا damaged و یا The file is corrupt ) :

1- ابتدا آخرین نسخه Winrar موجود در سایت را دانلود و نصب کنید و مجدد فایل را تست کنید.
 
2-  در صورت مشاهده پیام No archives found از نرم افزار 7zip استفاده کنید
 
3-  در فایل‌هایی که بصورت چند پارت قرار داده شده ، دقت کنید ورژن نرم افزار در فایل‌ها یکی باشد و شماره پارت‌ها به ترتیب باشد. انتهای فایل 1_ یا (1) نباشد، در غیر اینصورت ارور Next volume is required دریافت خواهید کرد.
 
اگر مشکل حل نشد ، نرم‌افزار Winrar را اجرا نموده ، به محلی که فایل‌های فشرده را دانلود کرده اید مراجعه کنید ، و تمامی پارت‌ها را انتخاب کرده و گزینه Repair که در قسمت بالایی نرم‌افزار موجود هست را بزنید. سپس محلی مناسب برای ذخیره سازی آن‌ها انتخاب کنید. پس از اتمام کار ، به محلی که برای ذخیره سازی انتخاب کردید مراجعه نموده و فایل‌های جدید را Extract کنید..

– اگر در هنگام ریکاوری پیام sector recovered نمایش داده شد ، یعنی فایل به درستی تعمیر شده است.
– اگر پیام recover failed نمایش داده شد ؛ یعنی امکان ریکاور کردن وجود ندارد! پس باید فایل را دوباره دانلود کنید.