.
DocuFreezer 4.0.2208.9180 + Portable تبدیل فایل آفیس به فرمت PDF یا تصویر

DocuFreezer یک برنامه قابل اعتماد است که به شما کمک می کند فایل های مایکروسافت آفیس را به فرمت های PDF یا تصویر تبدیل کنید. در حالی که طرح آنها را حفظ کرده و آنها را فقط خواندنی می کند. این نرم افزار از اسناد ورد، صفحات گسترده اکسل و ارائه های پاورپوینت پشتیبانی می کند و قابلیت تبدیل دسته ای فایل های انتخابی را دارد.

طرح را منجمد کنید

نام برنامه از عملی که انجام می دهد الهام گرفته شده است. با تبدیل فایل‌های داده‌های قابل ویرایش به فرمت‌های فقط خواندنی، این نرم‌افزار فایل‌های PDF یا تصاویری را ایجاد می‌کند که نمی‌توان آن‌ها را مانند سند DOC، XLS یا PPT تغییر داد. بنابراین، این نرم افزار به شما کمک می کند تا محتوای فایل های اصلی خود را “فریز” کنید و از آنها در برابر تغییر محافظت کنید.

فایل‌های خروجی طرح‌بندی صفحه، فونت‌ها را حفظ می‌کنند و پیوندهای داخلی یا خارجی را حفظ می‌کنند.

تبدیل به فرمت PDF یا تصویر

این نرم افزار قادر است فایل های ورودی را به PDF یا به فرمت تصویری مانند JPG، PNG یا TIFF تبدیل کند. شما می توانید با تبدیل آن به یک سند رنگی، ویژگی های رنگ فایل را حفظ کنید. در غیر این صورت، می‌توانید داده‌های رنگی را دور بیندازید و آن‌ها را به عنوان یک تصویر در مقیاس خاکستری ذخیره کنید. بنابراین به سمت فشرده‌سازی بهتر و اندازه فایل راحت‌تر متمایل شوید.

بنابراین، اگر می خواهید اسناد خود را به صورت JPG ذخیره کنید. می توانید بین حالت های True Color یا Greyscale یکی را انتخاب کنید. در حالی که در مورد PNG و TIFF، می توانید حالت تک رنگ را نیز انتخاب کنید. این برنامه همچنین از فرمت های PDF-A و Regular PDF خروجی پشتیبانی می کند.

دسته ای یا فردی

DocuFreezer شما را قادر می سازد چندین فایل را به لیست انتظار اضافه کنید. و آنها را به صورت جداگانه پردازش کنید یا اجازه دهید نرم افزار دسته ای آنها را تبدیل کند. به سادگی پوشه خروجی و فرمت را از کادرهای اختصاصی انتخاب کنید و ببینید که DocuFreezer به طور خودکار لیست اسناد شما را تبدیل می کند.

در نتیجه

یک برنامه ساده و کاربرپسند، DocuFreezer می تواند به شما کمک کند زمانی که نیاز به تبدیل چندین سند آفیس به فرمت های فقط خواندنی دارید. این نرم افزار هم از نسخه های قدیمی تر اسناد و هم از نسخه های ایجاد شده با Office 2007 یا بالاتر پشتیبانی می کند. علاوه بر این، نرم افزار در محتوای فایل ها دستکاری نمی کند، اما طرح، قالب بندی متن، فونت ها و لینک های آنها را حفظ می کند.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

Technical Details and System Requirements

  • Supported OS: Windows 11, Windows 10, Windows 8.1, Windows 7
  • RAM (Memory): 2 GB RAM (4 GB recommended)
  • Free Hard Disk Space: 200 MB or more
آموزش فعال سازی نرم افزار
  • فایل را از حالت فشرده خارج کنید.
  • نرم افزار را نصب و اجرا کنید.

پسورد فایل فشرده : yekdown.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.