.
Do Your Data Recovery All Edition 7.8 Win/Mac + Portable بازیابی اطلاعات

Do Your Data Recovery یک ابزار سبک است که به شما امکان می‌دهد درایوهای محلی یا سایر دستگاه‌ها را اسکن کنید تا فایل‌هایی را که به‌طور تصادفی از طریق قالب‌بندی، خرابی، عملکرد نامناسب یا به دلایل دیگر پاک کرده‌اید، پیدا کرده و بازیابی کنید.

در صورت حذف یا از دست دادن فایل های مهم، توصیه می شود که استفاده از رایانه را متوقف کنید. زیرا هر بار که اقدام به انجام عملیاتی می کنید. اطلاعات جدیدی را روی هارد دیسک می نویسید. از آنجایی که این احتمال وجود دارد که فضایی را که اخیراً آزاد کرده اید بازنویسی کنید. به این معنی است که تلاش شما برای بازیابی فایل ها می تواند به میزان قابل توجهی کاهش یابد.

فایل های خود را در سه مرحله آسان بازیابی کنید

این برنامه دارای یک رابط کاربری گرافیکی تمیز و کاربر پسند است. که همچنین نماینده عملکرد ابزار بازیابی است. در واقع، بازیابی اطلاعاتی که به دلایل مختلف از دست داده اید، می تواند در سه مرحله ساده انجام شود.

دقیق تر، پس از انتخاب پارتیشن مورد نظر یا دستگاه خارجی که فایل ها را در آن دارید. می توانید انواع داده هایی را که می خواهید بازیابی کنید. مشخص کنید. این برنامه به طور خودکار مکان تعیین شده را اسکن می کند. و به شما امکان می دهد قبل از بازیابی اطلاعات، پیش نمایش آن ها را مشاهده کنید. در یک یادداشت جانبی، بسته به اندازه درایو یا پارتیشن، اسکن داده های از دست رفته می تواند یک فرآیند طولانی باشد.

همراه با دو حالت بازیابی

لازم به ذکر است که این ابزار دارای یک حالت بازیابی سریع است که می تواند به شما در بازیابی اطلاعاتی که اخیراً از دست داده اید کمک کند. در حالی که این گزینه داده ها را به صورت سطحی بررسی می کند، بهتر است ابتدا سعی کنید داده ها را با استفاده از این تابع بازیابی کنید.

اگر هنوز نتوانسته اید داده های مورد نظر خود را پیدا کنید. می توانید با استفاده از عملکرد بازیابی پیشرفته اسکن را دوباره انجام دهید. با توجه به اینکه این حالت مستلزم کاوش درایو به صورت بخش به بخش است. باید در نظر داشته باشید که زمان بیشتری طول خواهد کشید.

یک ابزار ساده برای بازیابی فایل

اگر اخیراً داده‌ها را از دست داده‌اید یا برخی از فایل‌های مهم را حذف کرده‌اید. استفاده از رایانه شخصی تا حد امکان و تلاش برای بازیابی داده‌ها با ابزارهایی مانند Do Your Data Recovery بسیار توصیه می‌شود.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 4 میانگین: 5]
ویندوز

System Requirements and Technical Details

  • Supported OS: Windows 11, 10, 8.1, 8, 7, Vista, XP, 2000 and Windows Server 2019, 2016, 2012, 2008, 2003
  • Processor: Pentium IV or higher
  • RAM: 1 GB RAM (2 GB recommended)
  • Free Hard Disk Space: 100 MB or more
مک

Technical Details and System Requirements

  • macOS 10.10 or later (Apple Silicon compatible)

آموزش  فعال سازی نرم افزار

  • فایل را از حالت فشرده خارج کنید.
  • نرم افزار را نصب کنید ، اما اجرا نکنید.
  • براساس انتخاب شما یکی از فایل موچود  در پوشه Technician ، Professional ، Enterprise و AdvancedPE  که در پوشه Crack UZ1 قرار دارد را در مسیری که نرم افزار نصب شده است کپی کنید و جایگزین فایل قبلی کنید.
  • نرم افزار را اجرا کنید.

پسورد فایل فشرده : yekdown.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.