.
Display Driver Uninstaller (DDU) 18.0.6.4 + Portable حذف کامل درایور کارت گرافیک

Display Driver Uninstaller (DDU) یک ابزار حذف درایور است که می تواند به شما کمک کند تا درایورهای گرافیکی AMD (ATI)، NVIDIA و Intel را به طور کامل از سیستم خود حذف کنید بدون اینکه چیزی باقی بماند (مانند کلیدهای رجیستری، پوشه ها، فایل ها، فروشگاه درایور). با گذشت زمان، این فایل های باقی مانده می توانند منجر به مشکلات سازگاری، عملکرد کند یا خرابی سیستم شوند. با استفاده از DDU، می توانید بقایای درایورهای قدیمی را حذف کرده و بسیاری از مشکلات رایج مربوط به درایورهای گرافیکی را حل کنید.

مدیریت درایورها چیزی است که در قلمرو استفاده از یک ماشین ویندوز به وجود می آید. بیشتر کارها به صورت خودکار انجام می شود. اما مواردی وجود دارد که یک درایور معیوب می تواند کل سیستم را به هم بزند. این مشکل به ویژه زمانی که درایورهای GPU درگیر هستند، وجود دارد. خلاص شدن از شر چنین مشکلی شامل مراحل متعددی است که بیشتر آنها مستلزم راه اندازی به حالت Safe Mode و غیره است.

اگر برنامه ای داشته باشید که در تعمیر درایورهای گرافیکی و صوتی به شما کمک کند؟ صرف نظر از اینکه می خواهید از نو شروع کنید یا به دنبال پاک کردن درایور معیوب هستید، Display Driver Uninstaller (DDU) ابزاری برای این کار است.

یک ابزار قابل اعتماد

از آنجایی که این یک ابزار قابل حمل است. برای راه اندازی و اجرای برنامه نیازی به تنظیم قبلی نیست. آن را استخراج کنید. سپس فایل اجرایی را اجرا کنید. پس از شروع برای اولین بار، پیامی برای ارائه یک نمای کلی در مورد برنامه به کاربران نمایش داده می شود. پس از آن، می‌توانید به طور کامل از نرم‌افزار استفاده کنید: امتیازات هر عملکرد به راحتی قابل درک است، برنامه حتی تا آنجا پیش می‌رود که موارد استفاده اولیه آنها را توضیح دهد.

به عنوان مثال، این ابزار ادعا می کند که هنگام نصب یک کارت گرافیک جدید از عملکرد Clean and Shutdown بهترین استفاده را می شود. در حالی که وقتی کاربران می خواهند درایور جدیدی را نصب کنند، Clean and Restart بیشتر توصیه می شود. شایان ذکر است که باید قبل از شروع فرآیند، برند GPU خود را انتخاب کنید. همچنین هنگام پاک کردن درایورهای صوتی.

بهینه سازی کامل

با دسترسی به منوی گزینه ها، کاربران می توانند برخی از عملکردهای ابزار را تغییر دهند. توصیه می‌شود ویژگی ایجاد نقطه بازیابی سیستم را تغییر دهید، و اگر می‌خواهید مقداری فضای ذخیره‌سازی ذخیره کنید، حذف پوشه‌های درایور به کاهش فضای تلف شده کمک می‌کند.

علاوه بر این، بسته به برند کارت گرافیک شما، می‌توان گزینه‌های مختلف دیگر مخصوص GPU را تغییر داد. این برنامه می‌تواند فایل‌های PhysX و GeForce Experience را از سیستم‌های مجهز به NVIDIA حذف کند و همچنین عملکردهای خاص AMD مانند Audio Bus، Crimson Shader Cache و غیره را حذف کند. علاوه بر این، حتی می‌توانید از تداخل Windows Update با به‌روزرسانی‌های GPU خود از طریق تنظیمات جلوگیری کنید.

در نتیجه

Display Driver Uninstaller (DDU) یک ابزار مفید برای استفاده در زمانی است که می خواهید درایورهای نمایشگر یا صوتی خود را به طور کامل حذف کنید، و رابط کاربری ساده آن را برای هر کسی آسان می کند تا از مزایای برنامه استفاده کند.

موارد توصیه شده:
 • باید اینترنت خود را قطع کنید یا هنگام اجرای DDU تا زمانی که درایورهای جدید خود را مجدداً نصب نکنید، Windows Update را کاملاً مسدود کنید.
 • هنگامی که مشکلی در حذف و یا نصب درایور دارید و همچنین هنگام تعویض مارک GPU باید از DDU استفاده شود.
 • هر بار که درایور جدیدی را نصب می کنید نباید از DDU استفاده کنید مگر اینکه بدانید چه کاری انجام می دهید.
 • DDU روی درایو شبکه کار نمی کند. لطفاً در یک درایو محلی (C:، D: یا غیره) نصب کنید.
 • این ابزار را می توان در حالت عادی استفاده کرد اما برای پایداری مطلق هنگام استفاده از DDU، Safemode همیشه بهترین است.
 • اگر از DDU در حالت عادی استفاده می کنید، بایستی Clean، راه اندازی مجدد، دوباره تمیز کردن، راه اندازی مجدد را انجام دهید.
 • یک نسخه پشتیبان یا بازیابی سیستم تهیه کنید (اما معمولاً باید کاملاً ایمن باشد).
 • بهتر است پوشه DDU را به طور کامل از هر نرم افزار امنیتی مستثنی کنید تا مشکلی ایجاد نشود.
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]

System Requirement:

 • Supported OS: Windows 11, Windows 10, Windows 8.1, Windows 7
 • RAM (Memory): 2 GB RAM (4 GB recommended)
 • Free Hard Disk Space: 200 MB or more

پسورد فایل فشرده : yekdown.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.