.
DiskGenius Pro 5.5.0.1488 + Portable مدیریت پارتیشن و بازیابی اطلاعات

DiskGenius که قبلاٌ PartitionGuru  نامیده می شد، راه حل حرفه ای همه در یک برای بازیابی اطلاعات، مدیریت پارتیشن، پشتیبان گیری و بازیابی با ابزارهای دیسک اضافی است. این نرم افزار توسط متخصصان فناوری اطلاعات، تکنسین ها و ارائه دهندگان خدمات ترجیح داده می شود.

پارتیشن های روی دیسک های خود را مدیریت کنید

این ابزار دارای یک رابط کاربری ساده است که باید برای همه کاربران آسان باشد. تمام پارتیشن های شناسایی شده را در پنجره اصلی خود نمایش می دهد. همانطور که گفته شد، این برنامه نه تنها برای مدیریت پارتیشن ها، بلکه برای بازیابی اطلاعات، قالب بندی، ایجاد و حذف پارتیشن ها نیز قابل استفاده است. همچنین می‌تواند فایل‌های از دست رفته، پارتیشن‌های از دست رفته، شبیه‌سازی پارتیشن‌ها و دیسک‌ها را به فایل‌های تصویری و همچنین بسیاری از کارهای دیگر بازیابی کند. علاوه بر این، تغییر اندازه و تقسیم پارتیشن ها و همچنین مخفی کردن و تغییر نام آنها نیز در لیست کار قرار دارد.

شما می توانید جزئیات مختلفی را در مورد هر یک از پارتیشن ها مشاهده کنید، مانند سیستم فایل، شناسه، سیلندرهای شروع و پایان، و همچنین ظرفیت کلی. اطلاعات پیشرفته در مورد برچسب حجم نیز قابل مشاهده است.

اگر بخش های بدی روی هارد دیسک وجود داشته باشد، برنامه می تواند آنها را تعمیر کند. این می تواند تا حدودی از خرابی هارد دیسک در آینده جلوگیری کند. علاوه بر این، DiskGenius می تواند دیسک را برای خطاهای موجود در جدول پارتیشن بررسی کند.یک RAID مجازی بسازد و دیسک های USB را فرمت کند.

مدیریت فایل و بازیابی اطلاعات

جدا از مدیریت پارتیشن و قابلیت‌های تعمیر دیسک، DiskGenius همچنین دارای چند ابزار مدیریت فایل است. که به شما امکان می‌دهد فایل‌ها را از یک مکان به مکان دیگر منتقل یا کپی کنید. نام آنها را تغییر دهید و حذف کنید، همه با چند کلیک. علاوه بر این، می توانید از آن برای بازیابی اطلاعاتی که به طور تصادفی گم شده اند استفاده کنید.

در نتیجه

در مجموع، DiskGenius ابزار خوبی است که مطمئناً به کارتان می آید. کاربران بی تجربه به دلیل چیدمان بصری، نباید با نصب و کار با این برنامه مشکلی داشته باشند.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]

System Requirements and Technical Details

  • Supported OS: Windows 11,10,8,7
  • Processor: Pentium IV or above
  • RAM: 1 GB RAM
  • Free Hard Disk Space: 100 MB or more

آموزش فعال سازی نرم افزار

  • فایل را از حالت فشرده خارج کنید.
  • نرم افزار را نصب کنید ، اما اجرا نکنید.
  • بر اساس 32 بیتی و یا  64 بیتی بودن سیستم عامل اتان، فایل موجود در پوشه Crack را انتخاب کنید و سپس در مسیری که نرم افزار نصب شده است کپی کنید و جایگزین فایل قبلی کنید.
  • نرم افزار را اجرا کنید.

پسورد فایل فشرده : yekdown.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.