.
Disk Pulse Pro 15.0.32 + Ultimate + Enterprise + Portable مدیریت و نظارت هارد دیسک

Disk Pulse Ultimate یک راه حل نظارت بر تغییرات در زمان واقعی است که به شما امکان می دهد یک یا چند درایو یا دایرکتوری را نظارت کنید. تغییرات سیستم فایل را شناسایی کنید. اعلان های ایمیل ارسال کنید. یا هنگام شناسایی یک یا چند تغییر شکسته، دستورات سفارشی را اجرا کنید. علاوه بر این، یک نسخه سرور برای مشتریان شرکتی برای کنترل چندین سرور و ذخیره گزارش ها در یک پایگاه داده متمرکز SQL در دسترس است.

 

برای رویدادهای خود فیلتر ایجاد کنید

این نرم افزار هر زمان که بخواهید فعالیت سایر کاربران را روی رایانه خود نظارت کنید. برای اطلاع از اینکه ابزارهای مبتنی بر وب شما در حال دانلود بی سر و صدا هستند یا حتی نظارت بر فایل های نصب برنامه و شناسایی موارد باقی مانده پس از حذف، به کارتان می آید.

رابط کاربر پسند با یک پنجره استاندارد با دکمه‌های نوار ابزار متعدد نشان داده می‌شود. که در آن می‌توانید یک نمایه جدید با گنجاندن دایرکتوری‌ها و انتخاب نوع فایل‌ها و پوشه‌ها برای نظارت (ایجاد، اصلاح، تغییر نام، حذف شده) ایجاد کنید.

علاوه بر این، می‌توانید رویدادهای نظارت‌شده را فیلتر کنید (مانند نام فایل، اندازه، امنیت یا تغییرات ویژگی)، فهرستی از حذف فهرست ایجاد کنید. گزارش‌هایی بسازید. و همچنین تعداد کل تغییرات را برای حفظ در سیستم مشخص کنید.

عملیات فایل و هشدار

تغییرات بر اساس پسوند، نوع تغییر، نام کاربری، اندازه یا نوع فایل مرتب شده اند. می‌توانید یک فایل یا مکان آن را در Windows Explorer باز کنید. تغییرات را بر اساس پسوند یا مکان در موارد انتخاب شده حذف کنید. ویژگی‌های فایل (مانند مالک، ویژگی‌ها، حداکثر عمق، اندازه کل) را مشاهده کنید. و همچنین نمودار دایره‌ای یا نمودار میله‌ای را بررسی کنید. کل فایل های تغییر یافته یا فضای دیسک در هر پسوند (تصویر را می توان چاپ یا در کلیپ بورد کپی کرد).

علاوه بر این، می‌توان اعلان‌های صوتی را فعال کرد، برای خطاها یا پیام‌های دیگر با کنسول مشورت کرد، پیکربندی را برای پروژه‌های آینده صادر کرد، از Disk Pulse درخواست کرد تا تغییرات تکراری سیستم فایل را حذف کند، کلیدهای میانبر را دوباره پیکربندی کند و همچنین از پراکسی‌ها استفاده کند.

نسخه حرفه‌ای و بالاتر برنامه ویژگی‌های اضافی مانند گزارش‌ساز، اعلان‌های ایمیل و قوانین نظارت بر فایل‌های مطابق با معیارهای خاص را ارائه می‌دهد.

در نتیجه

Disk Pulse به طرز شگفت انگیزی روی منابع سیستم کمرنگ است. زمان پاسخ دهی عالی دارد و به نرمی کار می کند، بدون هنگ کردن، خراب شدن یا ظاهر شدن دیالوگ های خطا. در مجموع، Disk Pulse با گزینه‌های بصری و در عین حال پیشرفته برای راهنمایی دیسک‌ها و فهرست‌ها همراه است و باید همه کاربران را خوشحال کند.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

Technical Details and System Requirements

  • Supported OS:Windows 11,10,8.1,8,7,Vista,XP,Server 2003,2008,2008R2,2012,2012R2,2016,2019
  • RAM (Memory): 2 GB RAM (4 GB recommended)
  • Free Hard Disk Space: 200 MB or more
آموزش نصب و فعال سازی نرم افزار
  • فایل را از حالت فشرده خارج کنید.
  • نرم افزار را نصب کنید، اما اجرا نکنید.
  • فایل Patch را در مسیر ی که نرم افزار نصب شده است، قرار دهید و سپس آن اجرا کنید و در آخزر  روی دکمه Activate کلیک کنید.
  • فعال ساز از شما فایلی با نام diskpl.flx که در مسیر نصب نرم افزار قرار دارد را میخواهد ، فایل را انتخاب کرده و Open بزنید.
  • سیستم را ری استارت کنید.
  • نرم افزار را بصورت Run as administrator اجرا کنید.

پسورد فایل فشرده : yekdown.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.