.
Merriam Webster Dictionary v5.3.14 دیکشنری پیشرفته وبستر اندروید

Merriam Webster Dictionary در بین هزاران برنامه فرهنگ لغت انگلیسی، به دلیل راحتی به طور مداوم مورد اعتماد کاربران سراسر جهان قرار گرفته است. با انتخاب این برنامه فرهنگ لغت، از بهترین تجربه در یادگیری واژگان لذت خواهید برد. این برنامه از آزمون های سریع در سطوح مختلف پشتیبانی می کند. علاوه بر این، ویژگی Quick Definitions نیز وجود دارد که به شما کمک می کند واژگان را سریعتر بیاموزید.

تست های سریع

 اگر از روش معمول یادگیری واژگان مانند نوشتن آن روی کاغذ و تکرار آن خسته شده اید، می توانید از روش های نوین تر بهره ببرید. شما غالباً کلمات آموخته شده را با وجود وقت و تلاش زیاد، فراموش می کنید. Merriam Webster Dictionary یک بازی جدید را پیشنهاد می کند که زمان کمتری می برد اما فراتر از انتظار عمل می کند.

 مهارت های خود را بهبود بخشید

 آیا در تلفظ کلمات ضعف دارید؟ Merriam Webster Dictionary به شما کمک می کند تا این مهارت را از طریق جستجوی صوتی کلمات بهبود بخشیده و تقویت کنید. نیازی به نوشتن و تایپ حروف در نوار جستجو ندارید. تنها کاری که باید انجام دهید این است که میکروفون را روشن کرده و مستقیماً به سمت دستگاه تلفن همراه خود صحبت کنید. این به شما کمک می کند تا بدانید تلفظ شما صحیح است یا خیر. اگر برنامه صدای شما را تشخیص دهد و نتایج دقیقی ارائه دهد، سطح شما بالاتر از حد متوسط ​​است.

هر روز یک واژگان جدید

  با استفاده از Merriam-Webster  هر روز یک کلمه جدید را به صورت منفعل دریافت خواهید کرد. هر روز یک موضوع جدید!  پس از مدتی با مرور ایام گذشته، شگفت زده خواهید شد. زیرا مجموعه واژگان منفعل شما به تعداد قابل توجهی افزایش یافته است.

مترادف و متضاد

وقتی کلمه جدیدی را جستجو می کنید، فقط آن کلمه را به تنهایی یاد نمی گیرید. Merriam-Webster شما را با افزودن مترادف و متضاد به سطح پیشرفته تری می برد. بنابراین شما همیشه مشتاق دریافت واژگان بیشتر مربوط به موضوع مورد علاقه خود خواهید بود. از این رو دایره واژگان شما بیشتر و متنوع تر و ارزشمندتر خواهد شد. حتی اگر تلفن همراه شما به اینترنت متصل نیست، می توانید آنها را بصورت آفلاین مشاهده کنید زیرا همیشه در فرهنگ لغت موجود است. 

مثال های مرتبط 

اگر زبان آموزان فقط معنای ابتدایی کلمات را از زبان انگلیسی به زبان مادری خود یا بالعکس بیاموزند، هنگام استفاده در موقعیت های مختلف، اتفاقات خنده داری پیش خواهد آمد. این امر ناشی از این واقعیت است که بسیاری از کلمات مترادف هستند، اما در هر موقعیت خاص کاربرد متفاوتی خواهد داشت. بنابراین این برنامه زمینه مناسب برای کلمات را نشان می دهد و از ایجاد سوء تفاهم جلوگیری می کند.

 مجموعه واژگان مورد علاقه

در فرآیند استفاده از این فرهنگ لغت الکترونیکی می توانید خیلی زود صاحب گنجینه ای از واژگان مورد علاقه خود شوید. این ویژگی به شما امکان می دهد کلماتی را که شخصاً برای شما ضروری یا جالب هستند اضافه یا حذف کنید. این به شما کمک می کند تا سریعتر واژگان را جستجو کرده و سریعتر مرور کنید و در وقت و انرژی خود صرفه جویی کنید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

پسورد فایل فشرده : yekdown.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید

یک پاسخ به “Merriam Webster Dictionary v5.3.14 دیکشنری پیشرفته وبستر اندروید”

  1. کریم گفت:

    با تشکر از شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.