.
Device Info v3.3.3.7 MOD (Premium Unlocked) نمایش اطلاعات گوشی های اندرویدی

Device Info برنامه ای است که به شما کمک می کند تمام پارامترها و اطلاعات را از سخت افزار گرفته تا برنامه های داخل دستگاه مشاهده کنید. تنوع اطلاعات، از کلی ترین تا اطلاعات دقیق هر جنبه، شما را تحت تاثیر قرار می دهد. در عین حال، این برنامه همچنین تست های زیادی را برای بررسی اینکه آیا برخی از قسمت های دستگاه به طور پایدار کار می کنند یا خیر، ادغام می کند. مطمئناً برای انجام این کار نیازی به یافتن برنامه های کاربردی زیادی نخواهید داشت.

یک بررسی کلی ساده

اولین ویژگی که کاربران در Device Info تجربه خواهند کرد، ارائه اطلاعات مربوط به برنامه است. اینها می توانند به عنوان اطلاعات کلی در مورد تمام جنبه های یک دستگاه اندرویدی دیده شوند. بنابراین می‌توانید نحوه بهینه‌سازی آن را بهتر بشناسید یا به بررسی سایر جنبه‌های دستگاه ادامه دهید. شما ممکن است به RAM، CPU، باتری و بسیاری از پارامترهای عمومی دیگر علاقه مند باشید.

اطلاعات دقیق را از دستگاه بیابید

در Device Info، کاربران شروع به رفتن به ویژگی های دقیق تری می کنند که می تواند برای شما انجام دهد. به طور خاص، شما با پارامترهای مربوط به دستگاه، سازنده آن، نوع شبکه ای که می تواند استفاده کند و موارد دیگر شروع می کنید. همچنین می توانید اثر انگشت را بررسی کنید و پارامترهای USB را اضافه کنید تا کاربران بتوانند مشکلات مربوط به این عوامل را پیدا کنند. این ویژگی‌ها را می‌توان به عنوان ویژگی‌های خوبی که توسط بسیاری از افراد استفاده می‌شود و برای کاربرانی که در صورت مواجهه با مشکلات خاص بهینه‌سازی می‌شوند، مشاهده کرد.

CPU دستگاه و آمار سیستم را ببینید

دو عامل زیر که مورد نیاز بسیاری از افراد خواهد بود، CPU و پارامترهای سیستم ارائه شده توسط Device Info هستند. در مورد CPU، کاربران به پارامترهای عملیاتی و پردازشی دستگاه اهمیت خواهند داد. شما می توانید پارامترهای سیستم عامل دستگاه را با برنامه های در حال استفاده مشاهده کنید. هنگامی که یک دید کلی از سخت افزار و سیستم عامل دستگاه خود داشتید، چند فاکتور دیگر مانند ارتقاء برنامه و استفاده بهینه از آن را در نظر خواهید گرفت.

عمر برنامه را در نظر بگیرید

با گذشت زمان با استفاده از دستگاه، به ناچار متوجه خرابی باتری دستگاه خواهید شد و Device Info نمای جامع تری را در اختیار شما قرار می دهد. شما پارامترهای زیادی مانند وضعیت فعلی، دما، ظرفیت انرژی و بسیاری از عوامل دیگر را خواهید شناخت. از آنجا، اگر درک خاصی از فناوری داشته باشید، به طور کامل متوجه خواهید شد که باتری چقدر آسیب دیده است. شما می توانید تصمیم بگیرید که آیا آن را تعویض کنید یا نه.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

Android 6.0 and up

پسورد فایل فشرده : yekdown.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.