.
DesktopDigitalClock 4.83 + Portable ساعت دیجیتال برای ویندوز

برنامه DesktopDigitalClock یک ساعت دیجیتال رومیزی تزئینی است که زمان و تاریخ محلی را روی دسکتاپ با سفارشی سازی برای تمامی سیستم های ویندوز نمایش می دهد.
نویسنده آن را به درخواست بسیاری از کاربران ساخته است و به ساعت قفل صفحه که در ویندوز  ظاهر می شود فکر می کند و زمان و تاریخ را هنگام ورود به سیستم در گوشه سمت چپ نشان می دهد. DesktopDigitalClock طوری طراحی شده است که روی دسکتاپ ویندوز ظاهر شود.

یک ساعت دیجیتال ساده برای ویندوز

DesktopDigitalClock چیز زیادی ارائه نمی دهد و همین سادگی نقطه قوت آن است. زمان و تاریخ دقیق را از طریق یک ویجت کوچک روی دسکتاپ به شما نشان می دهد.

مزیت بزرگ این است که می توانید نحوه نمایش این متن ساده را کاملاً سفارشی کنید. و سپس آن را به هر نقطه از دسکتاپ خود منتقل کنید. در حقیقت. احتمالاً می خواهید این کار را درست پس از نصب ساعت دیجیتال رومیزی انجام دهید. زیرا به محض شروع برنامه، با فلاش بک مقالات پر از WordArt خود از کلاس پنجم مواجه خواهید شد.

برای کسانی از شما که خیلی جوان هستند که نمی توانند آن مرجع را بگیرند (یا برای کسانی که حافظه را خیلی عمیق در ورطه ناخودآگاه خود سرکوب کرده اند). WordArt ابزاری در برخی از نسخه‌های قدیمی مایکروسافت ورد بود که به شما اجازه می‌داد عناوین را به رنگارنگ‌ترین، بی‌نظیرترین و ترسناک‌ترین شکل بنویسید. به بیان ساده، WordArt زیبا نبود، و ساعت دیجیتال رومیزی هم زمانی که برای اولین بار روی صفحه نمایش شما ظاهر می شود، زیبا نخواهد بود.

به آسانی به عنوان یک ویرایشگر کلمه سفارشی می شود

خوشبختانه، می توانید بلافاصله با ظاهر ساعت خود بازی کنید. شما می توانید اندازه متن، شفافیت یا حتی فونت را تغییر دهید. (طرفداران Comic Sans، خوشحال باشید!). این ساعت دارای یک سری تم های از پیش تعریف شده است. و همه آنها اصرار دارند که شما را به سرزمین عجایب شیب دار ببرند، اما شما می توانید با انتخاب رنگ های زمینی بیشتر، و با حذف طرح متن، از آن عبور کنید.

پس از مراقبت از بخش زیبایی شناختی، فقط یک ساعت مفید دریافت می کنید که می توانید در اطراف صفحه نمایش خود به هر جایی که بیشتر به آن نیاز دارید حرکت دهید. هنگامی که آن نقطه مناسب را پیدا کردید. می توانید آن را در آن موقعیت سنجاق کنید تا به طور تصادفی آن را حرکت ندهید. و می توانید آن را “همیشه در بالا” قرار دهید تا استفاده از آن با نرم افزارهای دیگر راحت تر باشد.

در نتیجه

DesktopDigitalClock می تواند به دوست محجوب شما تبدیل شود. با این حال، از آنجایی که کاملا رایگان است و به هیچ وجه رم شما را سنگین نمی کند. اگر می خواهید یک ابزار ردیابی زمان روی دسکتاپ خود داشته باشید، دلیلی وجود ندارد که آن را نداشته باشید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

Technical Details and System Requirements

  • Supported OS: Windows XP/Vista/7/8/10/11
  • Processor: Pentium IV or higher
  • RAM: 1 GB RAM (2 GB recommended)
  • Free Hard Disk Space: 200 MB or more

پسورد فایل فشرده : yekdown.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.