.
Microsoft Defender Control v2.1 غیر فعال کردن آنتی ویروس

از زمان ویستا، Microsoft Defender Control شامل ویندوز است. این یک نرم افزار کوچک است که در پس زمینه اجرا می شود تا از سیستم شما در برابرنرم افزارهای مخرب مانند ویروس ها ، جاسوس افزارها و سایر نرم افزارهای ناخواسته محافظت کند. برخی از محافظت از نرم افزارهای جاسوسی بهتر از هیچ است و داخلی و رایگان است! اما اگر شما آنتی ویروسی دیگری در سیستم اتان نصب کرده اید که محافظت خوبی در برابر بدافزارها ارائه می دهد، در این صورت نیازی به اجرای همزمان بیش از یک برنامه آنتی ویروس نیست. بنابراین یک نرم افزار رایگان کوچک قابل حمل است بنام Defender Control به شما معرفی می گردد. با این ابزار می توانید Windows Defender را در ویندوز ۱۱ نیز بطور کامل غیرفعال کنید.

می توانید وضعیت Microsoft Defender Control خود را در رابط برنامه مشاهده کنید:

۱. سبز – Microsoft Defender در حال اجرا است.

۲. قرمز – Microsoft Defender خاموش است.

۳. نارنجی-Entweder Microsoft Defender را نمی توان اجراء کرد یا Real-Time protection خاموش است.

برای غیرفعال کردن – فعال کردن Microsoft Defender Control لطفا روی دکمه مناسب کلیک کنید ، همچنین می توانید تنظیمات Microsoft Defender یا Microsoft Defender (در زیر دکمه منو) را با یک کلیک اجرا کنید.

توجه: در صورت فعال بودن Tamper Protection برنامه Microsoft Defender ، ابزار Defender Control به سرویس TrustedInstaller نیاز دارد تا حفاظت را دور زده و مدافع را خاموش کند. بنابراین اگر مشکلی در سرویس TrustedInstaller وجود دارد، گاهی اوقات برنامه باید ۳-۵ ثانیه منتظر بماند تا Microsoft Defender روشن یا خاموش شود

توجه: برنامه، Microsoft Defender را خاموش می کند ، بنابراین ؛ ممکن است موارد مثبت کاذب در Virustotal وجود داشته باشد. اگر از برنامه به طور مداوم استفاده می کنید ، لطفاً از منو – ویژگی “Add it to the Exclusion List” برای افزودن “Defender control” به لیست سفید استفاده کنید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]

Technical Details and System Requirements

  • Supported OS: Windows 11,10, 8.1,8,7,Vista (32 and 64-bit).
  • RAM (Memory): 2 GB RAM (4 GB recommended)
  • Free Hard Disk Space: 200 MB or more

پسورد فایل فشرده : yekdown.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.