.
CyberLink MakeupDirector Ultra 2.0.2817.67535 ابزار آرایش زیبایی

CyberLink MakeupDirector Ultra یک ابزار کوچک است که به هر کسی که علاقه زیادی به آرایش دارد و مایل است ظاهری منحصر به فرد ایجاد کند. که بتواند در رویدادها و شرایط مختلف بپوشد را مورد خطاب قرار می دهد.

شامل یک رابط کاربری بصری است که دارای حالت های مختلف نمایش است

در حالی که راه‌اندازی سریع است، باید مشخص کنید که آیا می‌خواهید در برنامه بهبود محصول شرکت کنید. یا خیر و از این رو، به برنامه اجازه دهید اطلاعات مربوط به استفاده از ابزار را جمع‌آوری کند.

CyberLink MakeupDirector Ultra دارای یک رابط بصری است. و به دو بخش اصلی تقسیم می شود، یعنی ابزار آرایش و ناحیه دید. شما خوشحال خواهید شد که بدانید این ابزار دارای چندین حالت نمایش است که می تواند گردش کار شما را روان تر کند. بنابراین، برای بررسی کارآمدتر نتایج، می‌توانید بین حالت عادی، پهلو به پهلو و تقسیم چپ به راست یا بالا به پایین سوئیچ کنید.

در یک یادداشت جانبی، برنامه تنها با تعداد کمی از فرمت های فایل کار می کند. بنابراین، در حالی که می توانید تصاویر RAW، TIFF، JPEG و PNG را وارد کنید، می توانید ایده آرایش خود را در سه گزینه آخر صادر کنید.

مجموعه ای از ابزارهای آرایشی و تقویت کننده های زیبایی را در اختیار شما قرار می دهد

نکته برجسته این برنامه از وسائلی که بسته بندی می کند ناشی می شود، ابزارهایی که اگر می خواهید بفهمید ظاهر جدید مد روز با ویژگی های صورت شما به خوبی کار می کند، می تواند مفید باشد.

برای شروع، می توانید از ویژگی هایی مانند فرم دهنده صورت، تقویت بینی، رفع لک، از بین بردن درخشش، فونداسیون و نرم کننده پوست برای بهبود ظاهر کلی استفاده کنید. علاوه بر این، به شما این امکان را می‌دهد که اشکال مختلف چشم و دهان را آزمایش کنید، گزینه‌ای که اگر قصد جراحی پلاستیک را دارید می‌تواند مفید باشد.

پس از آن، می توانید از ابزار آرایشی متعدد استفاده کنید تا سبک های مختلف را با چشم، دهان و موهای خود امتحان کنید. در صورتی که الهام‌بخش نیستید، می‌توانید ظاهرهای مختلف از پیش تعیین شده را در برنامه بررسی کنید. از طرف دیگر، می‌توانید ایده‌هایی را از «دایره زیبایی»، که جامعه‌ای متشکل از علاقه‌مندان به زیبایی از سراسر جهان است، دریافت کنید.

یک ابزار سرگرم کننده که به شما امکان می دهد آرایش را آزمایش کنید

صرف نظر از اینکه می‌خواهید تعیین کنید آیا تغییر ظاهری که می‌خواهید به زودی انجام دهید. با ویژگی‌های صورت شما مطابقت دارد. یا فقط دوست دارید آرایش را تمرین و آزمایش کنید، CyberLink MakeupDirector Ultra می‌تواند مفید باشد.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]

System Requirements and Technical Details

  • Supported OS: Windows 7/8/8.1/10
  • Processor: Intel Core i3 or AMD A6
  • RAM: 2 GB RAM (4 GB recommended)
  • Hard Disk Space: 2GB for product installation
  • Graphics Processor (GPU): 128 MB VGA VRAM or higher
  • Display Device: 1024 X 768 pixels, 16-bit color

پسورد فایل فشرده : yekdown.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.