.
Cumulative Update for Windows 11 May10, 2023 آپدیت آفلاین ویندوز ۱۱

 Cumulative Update بروز رسانی تجمعی هستند که بروزرسانی های کیفی نیز شناخته می شوند، برای طرف کردن مشکلات امنیتی و قابلیت اطمینان سیستم می باشند. معمولاً به روزرسانی های تجمعی هر سه شنبه دوم هر ماه که به Patch Tuesday نیز معروف است، منتشر می شوند. اما ممکن است گاهی شاهد انتشارات خارج از برنامه هم باشید. به‌روزرسانی‌های کیفی شامل امکانات جدید، تغییرات بصری یا بهبود قابل توجهی نیستند. بلکه‌ شامل به‌روزرسانی‌های نگه‌داری برای رفع باگ‌ها، خطاها، آسیب‌پذیری‌های امنیتی و بهبود قابلیت اطمینان نسخه‌ی فعلی ویندوز ۱۱ هستند.

اندازه‌ی Cumulative Update معمولا هر ماه به خاطر ماهیت تجمعی آن‌ها افزایش می‌یابد و این یعنی هر به‌روزرسانی شامل تغییراتی است که در به‌روزرسانی‌های قبلی دردسترس هستند. درنتیجه، روش تجمعی منجر به کاهش خطاها و به‌روزرسانی‌های مورد نیاز می‌شود.

در ویندوز ۱۱، چهار نوع quality update شامل B، C، D و out of band وجود دارند: به‌روزرسانی نوع B، در به‌روزرسانی‌های Path Tuesday اجرا می‌شود و شامل مهم‌ترین بسته‌های به‌روزرسانی موردنیاز سیستم در یک ماه مشخص است. این نسخه‌، به‌روزرسانی منظمی برای برطرف کردن آسیب‌پذیری‌های امنیتی بسته‌ی به‌روزرسانی است.

به‌روزرسانی نوع C در هفته‌ی سوم ماه و نوع D در طول هفته‌ی چهارم ماه اجرا می‌شوند. برخلاف به‌روزرسانی‌ B، نسخه‌های D و C شامل پیش‌نمایش بیت‌های نگه‌داری هستند که قرار است در طول Patch Tuesday منتشر شوند و شامل به‌روزرسانی‌های امنیتی نیستند. در آخر، به‌روزرسانی‌های out of band شامل رفع آسیب‌پذیری‌‌های متعدد هستند که معمولا منتظر برنامه‌ی رسمی ماه بعدی نمی‌مانند.

کاهش اندازه بسته

اندازه Cumulative Update در ویندوز ۱۱ تقریباً ۴۰ درصد کوچک‌تر از همان مجموعه به‌روزرسانی‌های کیفی و امنیتی است که برای ویندوز ۱۰ بسته‌بندی می‌شود.  تا به کاربران کمک کند جدیدترین به‌روزرسانی‌های امنیتی و با کیفیت را سریع‌تر و مطمئن‌تر نصب کنند.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 6 میانگین: 4.5]

پسورد فایل فشرده : yekdown.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید

2 پاسخ به “Cumulative Update for Windows 11 May10, 2023 آپدیت آفلاین ویندوز ۱۱”

 1. ارش گفت:

  دو ساعته زدم اپدیت بشه تموم نمیشه /:

  • LaseR گفت:

   درود
   یکی از دلایل عدم نصب بروزرسانی ویندوز وجود ویروس یا نوعی نرم افزار جاسوسی است که این روند را مسدود و یا کند می‌کند. سعی کنید یک Full Scan با برنامه آنتی ویروس خود انجام دهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.