.
CSR Racing 2 v4.3.2 بازی سی اس آر ۲ اندروید

با  CSR Racing 2 لذت یک مسابقه ی واقعی ماشین سواری را احساس خواهید کرد. این بازی یک گالری از انواع اتومبیل های مسابقه ای را به موبایل اندرویدی شما می آورد. تا کنون هیچ بازی مسابقه ای را تا این حد واقعی ندیده اید. شما می توانید با اتومبیل های سفارشی خود مانند لافراری ، مک لارن ، کوئینیگزگ  و غیره به رقابت با حریفان بپردازید. اتومبیل های سواری خود را برای حداکثر سرعت تنظیم کرده و آنها را سفارشی کنید و خود را برای یک رقابت جهانی آماده کنید.

Forza Street v40.0.5 بازی فورتزا استریت اندروید

معرفی

بازی  CSR Racing 2 آنچه را که شما در بازی های مسابقه اتومبیلرانی در دستگاه های تلفن همراه خود دیده اید بازبینی کرده است. با استفاده از تکنیک های فوق العاده رندر سه بعدی، این بازی فوق العاده زیبا و معتبر از تمامی بازی های سبک خود برتر می باشد. بازی های مسابقه ای هیچ وقت تا این حد واقعی نبوده اند!

در CSR Racing 2 می توانید به صورت بسیار حرفه ای خودروهای خود را ارتقاء دهید. تا بتوانید نهایت توان آنها را به کار بگیرید و از آنها استفاده کنید. در ابتدای بازی تنها برخی از ماشین هایی که در آن وجود دارند قابل انتخاب خواهند بود. اما به مرور که در مسابقات پیروز شدید و توانستید پول بیشتری به دست بیاورید، امکان خریداری کردن ماشین های قدرتمندتر و بهتر را نیز خواهید داشت.

شما در CSR Racing 2 رقیب هایی بسیار قدرتمند خواهید داشت. نباید از این نکته غافل شوید که رقیب های شما نیز به دنبال پیروز شدن و کسب رتبه اول هستند و غفلت شما در مسیرها و حتی کوچک ترین حواس پرتی می تواند آنها را به هدفشان نزدیک کند. بخش مالتی پلیر در بازی نیز قابلیت انجام بازی با کسانی که بازی را آنلاین فراهم کرده و شما می توانید مهارت هایتان را به رخ سایر افراد بکشانید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]

Android 4.4 and up

پسورد فایل فشرده : yekdown.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.