.
CrystalDiskInfo 9.0.0 + CrystalDiskMark 8.0.4c + Portable مدیریت هارد دیسک

CrystalDiskInfo – اگر واقعاً به ذخیره کردن چیزها در خارج از هارد دیسک خود اعتقاد ندارید، بهتر است هر کاری که در توان دارید برای حفظ سلامت آن انجام دهید، زیرا اگر پایین بیاید، همه چیز را به گور دیجیتال می برد.

خوشبختانه برای شما، مجموعه گسترده ای از راه حل های نرم افزاری مانند CrystalDiskInfo وجود دارد که برای کمک به شما در انجام این کار طراحی شده است: مراقب وضعیت درایو دیسک سخت خود باشید و همچنین آن را در حالت خوب نگه دارید.

نصب بدون دردسر

استقرار این برنامه در رایانه شما علم موشکی نیست. شما فقط باید بسته راه اندازی را اجرا کنید، شرایط توافقنامه مجوز کاربر نهایی را بپذیرید و دستورالعمل های روی صفحه ارائه شده توسط جادوگر را دنبال کنید.

با توجه به اینکه یک نسخه قابل حمل نیز وجود دارد که فقط باید یک بایگانی را باز کنید و یک فایل اجرایی را راه اندازی کنید، می توانید از کل فرآیند نصب صرفنظر کنید. یک تکه کیک.

جزئیات دقیق درایو خود را مشاهده کنید

هنگامی که برنامه را اجرا می کنید، متوجه خواهید شد که پنجره اصلی به شما امکان می دهد شروع به تجزیه و تحلیل درایو دیسک سخت خود کنید. برخی از اطلاعات اولیه، مانند سیستم عامل، شماره سریال، رابط، حرف درایو و اندازه بافر دستگاه شما از قبل در دسترس است.

جدول پایین مجموعه ای از جزئیات عمیق تر را نشان می دهد که برای کمک به کاربران با تجربه طراحی شده است. این موارد شامل نرخ خطای خواندن، تعداد شروع/توقف، خطای پایان به پایان، زمان پایان فرمان، تعداد رویدادهای تخصیص مجدد و موارد دیگر، همراه با آستانه، مقادیر خام، فعلی و بدترین برای هر ویژگی است.

درایو دیسک خود را در وضعیت خوبی نگه دارید

علاوه بر این، شما می توانید در CrystalDiskInfo تمام ویژگی های ذکر شده در بالا و همچنین چند ویژگی دیگر را در یک نمودار قابل تنظیم مشاهده کنید. این به شما امکان می دهد عملکرد را در دوره های زمانی طولانی بدون عرق کردن تجزیه و تحلیل کنید.

علاوه بر این، برنامه را می توان روی یک مقدار نرخ تازه سازی سفارشی تنظیم کرد تا همیشه به روز باشد. زمانی که هارد دیسک شما به عنوان وسیله ای ثابت برای جریان حجم زیادی از داده ها استفاده می شود، این کار مفید است.

وضعیت سلامت در پنجره اصلی نشان داده شده است و اگر می‌خواهید تعداد بخش‌های تخصیص مجدد، تعداد بخش‌های معلق فعلی و تعداد بخش‌های غیرقابل اصلاح را تنظیم کنید، فقط باید لغزنده‌ها را جابه‌جا کنید.

ابزار قدرتمند تجزیه و تحلیل هارد دیسک

به طور خلاصه، CrystalDiskInfo یک ابزار قدرتمند مدیریت دیسک سخت است که برای مبتدیان و متخصصان مفید است. می توان آن را به راحتی نصب کرد، به منابع ارزشمند شما آسیبی وارد نمی کند. و داده های روشنگری زیادی در اختیار شما قرار می دهد.


CrystalDiskMark

ارزیابی عملکرد اجزای سخت افزاری مختلف یک کار برای ابزارهای نرم افزاری تخصصی است که می توانند چندین پارامتر را قبل از رسیدن به یک نتیجه واجد شرایط به طور کامل آزمایش کنند. برای درایوهای دیسک سخت، یکی از گزینه های ممکن CrystalDiskMark است.

استقرار سریع و آسان

برنامه از طریق فرآیند راه اندازی بسیار سریع اجرا می شود. به جز فهرست مقصد، چیز دیگری برای پیکربندی وجود ندارد. با این حال، در هر مرحله به آن توجه کنید، زیرا ممکن است صفحه اصلی متفاوتی داشته باشید و همچنین برنامه های دیگری را نصب کنید.

هارد دیسک خود را زیر محدوده قرار دهید

این نرم افزار برای کمک به شما در شناخت هارد دیسک توسعه یافته است. بنابراین این قدرت را دارد که سرعت خواندن/نوشتن متوالی و تصادفی را اندازه گیری کند. و در عین حال تمام جزئیات را با کمک یک رابط کاربری ساده به کاربر نمایش دهد. کل ظاهر به گونه ای طراحی شده است که برنامه را بسیار کاربرپسند می کند. بنابراین تمام اطلاعاتی که پس از انجام تست ها به دست می آورید در پنجره اصلی نمایش داده می شود.

کار را سریع انجام می دهد

در مورد تست، CrystalDiskMark فقط چند دقیقه زمان نیاز دارد تا همه معیارها را انجام دهد. برای به دست آوردن دقیق ترین نتایج، توصیه می شود قبل از زدن دکمه شروع، همه برنامه های دیگر را ببندید.

از منابع سیستم کمی استفاده می کند

این ابزار پردازنده و رم شما را تحت فشار شدیدی قرار نمی‌دهد. اما بهتر است در زمانی که CrystalDiskMark آزمایش انجام می‌دهد، هیچ سندی باز نباشد، چه خواندن یا نوشتن متوالی یا خواندن یا نوشتن تصادفی ۴KB/512KB.

شما می توانید به صورت دستی تعداد اجرای آزمایشی، اندازه تست و درایوی مورد تجزیه و تحلیل را انتخاب کنید. و سپس دکمه مربوطه را فشار دهید تا تمام تست ها شروع شود.

در نتیجه

با در نظر گرفتن همه موارد، CrystalDiskMark عملکرد مناسبی را ارائه می دهد و به خوبی به هدف خود عمل می کند. این نرم افزار به دانش اضافی نیاز ندارد و هر کاربری می تواند از ویژگی های آن استفاده کند و قابلیت هارد دیسک خود را بررسی کند.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]

Technical Details and System Requirements

  • Supported OS: Windows 11,10,8,7,Vista,XP ,Windows Server 2003/2008/2012/2016/2019
  • RAM (Memory): 2 GB RAM (4 GB recommended)
  • Free Hard Disk Space: 200 MB or more

پسورد فایل فشرده : yekdown.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید

یک پاسخ به “CrystalDiskInfo 9.0.0 + CrystalDiskMark 8.0.4c + Portable مدیریت هارد دیسک”

  1. Karim گفت:

    بسیار کاربردی بود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.