.
Cover Fire v1.24.2 MOD + OBB بازی آتش پنهان اندروید

Cover Fire یک بازی است که در آن بازیکنان در نبردهای کاملاً سریع برای از بین بردن دشمنان شرکت می کنند. این بازی بر روی کمک به بازیکنان برای نشان دادن مهارت های خود با سلاح های مناسب برای هر سطح تمرکز دارد. در عین حال، بازیکنان حالت ها و رویدادهای زیادی را با گیم پلی هیجان انگیز و پاداش های غیرمنتظره تجربه خواهند کرد. این پاداش ها در نبردهای شما سودمند خواهند بود.

مهارت های تیراندازی

در Cover Fire، بازیکنان تعداد بسیار متنوعی از ماموریت‌ها را با الزامات مختلف پیدا می‌کنند که باید آنها را تکمیل کنند. شما در هر مکانی ظاهر می شوید، روند کشتار خود را شروع می کنید و به کارهای دیگر در بازی ادامه می دهید. در عین حال، این بازی بر روی مهارت های تیراندازی بازیکن تمرکز می کند. بنابراین برخی از عناصر به حداقل می رسد تا بازیکنان به راحتی به آن دسترسی پیدا کنند. دشمنان شما در بازی کاملاً متنوع هستند.

وقتی بازیکنان با موفقیت هدف را شکست دهند، می توانند وارد دنیای سه بعدی الهام بخش شوند. موقعیت بازیکن، همانطور که در بالا ذکر شد، بسته به سطوح مختلف تغییر می کند و شما شخصیت را کنترل خواهید کرد. در عین حال، بازیکنان به راحتی دشمنان را شناسایی خواهند کرد.

دشمنان شما در بازی

شما در Cover Fire در حالت ها و رویدادهای مختلفی شرکت خواهید کرد و الزامات آنها نیز به مرور زمان تغییر می کند. به طور مشخص، در حالت کمپین، بازیکنان داستان را در بازی تجربه خواهند کرد و هر ماموریت مکان جدیدی را برای شما به ارمغان می آورد که به راحتی می توانید آن را ببینید. علاوه بر این، الزامات به وضوح بیان شده است که بازیکنان باید به آنها توجه کنند و آنها را به درستی تکمیل کنند. زیرا بر تعداد پاداش هایی که می توانید دریافت کنید تأثیر می گذارد.

زامبی های ترسناک

اگر عاشق بازی های زامبی هستید، این بازی نیز این تجربیات را در اختیار شما قرار می دهد. زامبی های ترسناکی پیدا خواهید کرد که مدام به سمت شما حرکت می کنند و قبل از شکست باید آنها را شکست دهید. در عین حال، هر سطح به شما اجازه می دهد تا تعداد معینی آیتم را حمل کنید تا در موقعیت های دشوار به شما کمک کند. مانند نارنجک یا مواردی که سلامتی را برای ادامه سطح افزایش می دهد.

بسته به مهارت های خود پاداش دریافت کنید

نکته جالبی که بازیکنان می توانند در Cover Fire پیدا کنند این است که بسته به اینکه سطح را به خوبی کامل کرده باشید، جوایزی دریافت خواهید کرد. اگر به حداکثر تعداد ستاره‌هایی که صفحه دارد برسید، هر پنج جایزه را دریافت خواهید کرد. در عین حال، جوایز متنوعی هستند که می‌توانید از کارت‌های مهارت شخصیت یا کارت‌هایی برای احضار شخصیت‌های جدید به تیم خود بیابید. هر شخصیت دارای ویژگی های مختلفی است که می توانید آنها را کشف کنید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

Android 5.0 and up

پسورد فایل فشرده : yekdown.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.