جستجو

CorelDRAW Technical Suite 2024 v25.1.0.269 + Extras Filles نرم افزارهای طراحی کورل

CorelDRAW Technical Suite راه حل یک مرحله ای شما برای ایجاد تصاویر فنی دقیق با کنترل و دقت مطلق است، از ایجاد پروژه ها و اسناد تا انتشار اسناد فنی شما. مجموعه فنی CorelDRAW که به دقت برای متخصصان ارتباطات فنی و کاربران گرافیک فنی طراحی شده است، مجموعه یکپارچه شما برای دستیابی به ارتباطات بصری فنی شما است.

دقیق و کارآمد باشید، ابزارهای طراحی و تصویرسازی برای تولید مستندات فنی که دقیقاً مشخصات خواسته شده را ارائه می دهد، داشته باشید. گردش کار ساده شما، از باز کردن فایل های منبع دوبعدی و سه بعدی گرفته تا تولید و انتشار ارتباطات فنی، به شما این امکان را می دهد که تمام وظایف خود را با دقت تخصصی انجام دهید.

از تصویرسازی فنی گرفته تا طراحی گرافیکی تا تغییر کاربری سه بعدی، هیچ محدودیتی برای توسعه کتابچه راهنمای کاربر یا تصاویر دقیق وجود ندارد. این مجموعه کامل از اپلیکیشن های حرفه ای تمامی نیازهای شما را از نظر ارتباط بصری برآورده می کند.

چرا CorelDRAW Technical Suite را انتخاب کنید؟
ابزارهای گرافیکی غنی برای طراحی فنی

به ابزارهای طراحی و تصویرسازی اختصاصی دسترسی داشته باشید که نقشه های ایزومتریک دقیق، توضیحات دقیق، ابعاد پیشرفته و موارد دیگر را ارائه می دهند. ویژگی‌ها و عملکردهایی را بیابید که تصویرگران فنی، نویسندگان و طراحان گرافیک را قادر می‌سازد تقریباً هر چیزی را خلق کنند – از نمودارهای دقیق و نقشه‌های طبقه گرفته تا دستورالعمل‌های تعمیر و نگهداری پیچیده و صفحات قطعات یدکی. مطابقت با استانداردهای پیشرفته

از انطباق با انواع سیستم های استاندارد صنعتی با پشتیبانی جامع از استانداردهای انتشار فنی اطمینان حاصل کنید. با پشتیبانی از سیستم‌های حافظه ترجمه (TMS) برای مخاطبان جهانی ایجاد کنید، مطالب IETP مطابق با مشخصات S1000D (از جمله نسخه 5.0) و ATA iSpec 2200 را منتشر کنید و مستندات فنی از جمله فایل‌های PDF و PDF/A را طراحی کنید.

استفاده مجدد از منابع کلیدی

استفاده مجدد از مدل های سه بعدی با XVL Studio Corel Edition یکپارچه با افزونه اختیاری XVL Studio 3D CAD Corel Edition برای توسعه فرمت های مونتاژ پیشرفته 3D CAD. بهبودهای تجسم سه بعدی به شما این امکان را می دهد که مدل های سه بعدی را به عنوان اشیاء متصل یا جاسازی شده در فایل های طراحی Corel DESIGNER برای دسترسی، اشتراک گذاری و مرجع فوری وارد کنید. سازگاری گسترده فایل

متخصصان گرافیک فنی می‌توانند به داده‌های مرتبط از منابع مختلف دسترسی داشته باشند و فایل‌های فنی را با فرمت‌های قابل خواندن با پشتیبانی از فرمت‌های فایل رایج از جمله CGM، WebCGM، 3D PDF و SVG با قابلیت‌های تعاملی جدید تحویل دهند. به لیست گسترده ای از فرمت های فایل از جمله EPS، DWG، TIFF، PNG، JPEG، WebP و غیره وارد و صادر کنید.

سازگاری گسترده فایل
متخصصان گرافیک فنی می‌توانند به داده‌های مرتبط از منابع مختلف دسترسی داشته باشند و فایل‌های فنی را با فرمت‌های قابل خواندن با پشتیبانی از فرمت‌های فایل رایج از جمله CGM، WebCGM، 3D PDF و SVG با قابلیت‌های تعاملی جدید تحویل دهند. به لیست گسترده ای از فرمت های فایل از جمله EPS، DWG، TIFF، PNG، JPEG، WebP و غیره وارد و صادر کنید.
ابزارهایی برای ارتباط تصویری موثر
ویژگی‌های جدید تصویرسازی صرفه‌جویی در زمان و ابزارهای پیشرفت، بهره‌وری بیشتر در تولید، مهندسی، معماری و الکترونیک را ممکن می‌سازد.
ویژگی های CorelDRAW Technical Suite
 • ایجاد تصاویر فنی
 • ابزارهای تصویرسازی و طراحی
 • مدل سازی سه بعدی
 • پشتیبانی از چندین فرمت فایل
 • به اشتراک گذاری آسان پروژه
 • پشتیبانی فنی جامع
 • تنظیم هوشمند ضخامت خط
 • تبدیل بیت مپ به وکتور
از همه برنامه های Corel زیر لذت ببرید:
 • CorelDRAW : با این برنامه پیشرفته و جامع می توانید هر چیزی را که می خواهید ایجاد کنید: گرافیک برداری، طرح بندی صفحه و بسیاری از مواد و آثار دیگر.
 • Corel Font Manager:کتابخانه فونت خود را در مدیریت ساده و شهودی Corel Font Manager سازماندهی و مدیریت کنید. همچنین می توانید از فونت های مورد علاقه خود بدون نیاز به نصب آنها استفاده کنید.
 • Corel PHOTO-PAINT: از پردازش تصویر کارآمد با Corel PHOTO-PINT پیشرفته با راهکارهای هوش مصنوعی لذت ببرید. و از گردش‌های کاری ادغام شده با CorelDRAW استفاده کنید.
 • AfterShot™ HDR: اصلاحات و بهبودهای حرفه ای در عکس های RAW یا JPEG انجام دهید. و با AfterShot HDR به عکس هایی با محدوده دینامیکی بالا (HDR) برسید.
 • Corel DESIGNER : با طراحی فنی و ابزارهای تصویرسازی پیشرفته به نتایج دقیق برسید.
 • CAPTURE: با یک کلیک از صفحه کامپیوتر خود (کل صفحه، پنجره های جداگانه یا فهرست منوها) عکس بگیرید و ذخیره کنید.
 • XVL Studio Corel Edition: با استفاده از نماها و مدل های سه بعدی در تصاویر خود زمینه را به طرح های فنی خود اضافه کنید.
 • PowerTRACE، نقشه برداری بیت مپ بهینه شده با هوش مصنوعی
 • CorelDRAW.app: تصویر برداری آنلاین و طراحی گرافیکی از یک مرورگر وب
در نتیجه

CorelDRAW® Technical Suite  با دقت برای متخصصان درگیر در ایجاد اسناد و گرافیک فنی توسعه یافته است و یک راه حل کامل برای تهیه مواد در زمینه ارتباطات فنی گرافیکی است. شما می توانید همه چیز را از نقشه های فنی دقیق در Corel DESIGNER™ گرفته تا مواد بازاریابی جذاب در CorelDRAW ایجاد کنید. در Corel PHOTO-PAINT™، عکس‌ها را برای مستندسازی ویرایش کنید و اسکرین‌شات‌های ایجاد شده با CAPTURE™ را اضافه کنید. با استفاده از برنامه مرورگر CorelDRAW.app™ به راحتی فایل ها را برای بررسی و تایید مشترک به اشتراک بگذارید تا فرآیند دریافت بازخورد از شرکا را ساده کنید.

محل تبلیغ متنی شما

yekdown.com
آموزش تعمیر فایل دانلود شده از سایت
راهنمای استفاده از فایل‌های سایت
نحوه اجرای کرک , Patch , keygen

System Requirements

 • Windows 11 or Windows 10 (Version 21H1 or later), 64-bit, with latest Updates
 • Intel Core i3/5/7/9 or AMD Ryzen 3/5/7/9/Threadripper, EPYC
 • OpenCL 1.2-enabled video card with 3+ GB VRAM
 • 8 GB RAM
 • 9 GB hard disk space for application and installation files
 • Mouse, tablet or multi-touch screen
 • 1280 x 720 screen resolution at 100% (96 dpi)
 • For optimal performance, ensure you have the latest device drivers provided by the manufacturer.
 • Full System Requirements

محتوای زبانه

سوالی دارید؟ درج نظر در هر بخش، سریع‌ترین راه حل شماست

1. پسورد فایل فشرده yekdown.com میباشد.
2. جهت مطرح کردن سوال و حل مشکلات خود در بخش نظرات ارسال کنید.
3. نظرات به صورت فینگلیش تایید نخواهد شد.
4. درخواست قرار دادن فعال ساز جدا رسیدگی نخواهد شد.

آموزش تعمیر فایل فشـرده ( ارور CRC یا پسورد یا damaged و یا The file is corrupt و No archives found )

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عضویت در سایت
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟

به yekdown خوش آمدید، مقصد نهایی شما برای دانلود نرم افزار با کیفیت بالا. ما به ارائه یک پلتفرم جامع که طیف وسیعی از نرم افزارهای کاربردی را برای پاسخگویی به نیازهای متنوع کاربرانمان ارائه می دهد، اختصاص داده ایم.

ماموریت ما:

هدف ما در yekdown ساده کردن یافتن و دسترسی به نرم افزارهای ضروری است. ما درک می کنیم که جستجو برای نرم افزار قابل اعتماد می تواند زمان بر و چالش برانگیز باشد. به همین دلیل است که ما یک پلتفرم کاربرپسند ایجاد کرده‌ایم که مجموعه گسترده‌ای از نرم‌افزارها را در دسته‌های مختلف ترکیب می‌کند و کشف و دانلود ابزارهای مناسب برای نیازهای شما را آسان‌تر می‌کند.

پایگاه داده نرم افزاری گسترده:

وب سایت ما دارای یک پایگاه داده نرم افزاری گسترده و دائما در حال گسترش است که عناوین محبوب، برنامه های کاربردی تخصصی، ابزارهای کمکی، بازی ها و موارد دیگر را در بر می گیرد. ما در تلاش هستیم تا دسته‌های مختلفی از جمله بهره‌وری، چند رسانه‌ای، امنیت، توسعه و غیره را پوشش دهیم. با انتخاب متنوع خود، هدف ما برآوردن نیازهای حرفه‌ای، علاقه‌مندان و کاربران معمولی است.

دانلودهای تایید شده و ایمن:

ما کیفیت و امنیت نرم افزار موجود در پلتفرم خود را در اولویت قرار می دهیم. تیم ما به طور کامل هر نرم افزار را قبل از فهرست کردن در وب سایت خود ارزیابی می کند تا مطمئن شود که استانداردهای کیفیت ما را برآورده می کند. ما در تلاش هستیم تا دانلودهای تأیید شده، تمیز و بدون بدافزار را ارائه دهیم و از تجربه ایمن و قابل اعتماد کاربران خود اطمینان حاصل کنیم.

تجربه کاربر محور:

در yekdown، کاربران ما در مرکز هر کاری که انجام می‌دهیم قرار دارند. ما به طور مداوم برای بهبود تجربه کاربر کار می کنیم و پیمایش در پلت فرم خود را یکپارچه و شهودی می کنیم. عملکرد جستجوی ما به شما امکان می‌دهد تا نرم‌افزار مورد نیاز خود را به سرعت پیدا کنید، و توضیحات دقیق، اسکرین‌شات‌ها و نظرات کاربران، بینش‌های ارزشمندی را ارائه می‌دهند تا به شما در تصمیم‌گیری آگاهانه کمک کنند.

تعامل جامعه:

ما به قدرت یک جامعه پر رونق اعتقاد داریم و مشارکت فعال کاربران را تشویق می کنیم. می‌توانید با گذاشتن نظرات، رتبه‌بندی نرم‌افزارها و به اشتراک گذاشتن تجربیات خود با دیگران، به FileCR کمک کنید. بازخورد شما به ما کمک می‌کند تا جامعه‌ای پر جنب و جوش و مفید داشته باشیم که در آن کاربران می‌توانند دانش، توصیه‌ها و اطلاعات بینش را تبادل کنند.

همکاری توسعه دهنده:

ما از توسعه دهندگان استقبال می کنیم تا نرم افزار خود را در yekdown به نمایش بگذارند. پلتفرم ما فرصت ارزشمندی را برای توسعه دهندگان فراهم می کند تا به مخاطبان بیشتری دست یابند و با کاربرانی که فعالانه به دنبال راه حل های نرم افزاری هستند ارتباط برقرار کنند. فرآیند ارسال ساده ما تضمین می کند که توسعه دهندگان می توانند به راحتی آثار خود را با جامعه ما به اشتراک بگذارند.

ما متعهد هستیم که به طور مداوم در حال تکامل و افزایش yekdown باشیم تا نیازهای نرم افزاری شما را بهتر برآورده کنیم. رضایت و اعتماد شما برای ما بسیار مهم است و ما به ارائه تجربه دانلود نرم افزار قابل اعتماد و لذت بخشی متعهد هستیم.

از اینکه yekdown را به عنوان منبع مورد اعتماد خود برای دانلود نرم افزار انتخاب کردید متشکریم. ما خوشحالیم که شما را در سفر نرم افزاری خود همراهی می کنیم و به شما کمک می کنیم ابزارهایی را که دنیای دیجیتال شما را قدرتمند می کنند کشف کنید.

اگر سؤال یا پیشنهادی دارید یا نیاز به کمک دارید، لطفاً با تیم پشتیبانی ما تماس بگیرید. ما برای کمک اینجا هستیم!

 
تیم yekdown
 • برای راحتی در دانلود فایل ها و دانلود با سرعت بالا ، از نرم افزار های مدیریت دانلود مانند FDM یا IDM استفاده کنید.
 • جهت قطع موقت دسترسی به اینترنت میتوانید از نرم افزار InternetOff استفاده کنید.
 • برای استفاده از کرک ، باید فایل‌های موجود در فولدر Crack را در مسیری که نرم افزار نصب شده است قرار داده و جایگزین فایل قبلی کنید.
 • برای استفاده از Patch ، باید فایل Patch را در مسیری که نرم افزار نصب شده است قرار داده و به روی فایل Patch  کلیک راست کرده و روی گزینه Run as administrator کلیک کنید و سپس به روی دکمه Patch کلیک کنید.
 • برای استفاده از Loader باید فایل Loader را در مسیری که نرم افزار نصب شده است قرار بدید و برای هر بار استفاده از نرم‌افزار باید فایل Loader را اجرا کنید.
 • برای استفاده از Keygen باید نرم‌افزار را اجرا کنید ، سپس به پنجره فعال سازی نرم‌افزار واردشوید ، فایل Keygen را اجرا کنید و سریال تولید شده را در پنجره فعال سازی نرم افزار و قسمت مربوطه وارد نماید و در صورت درخواست نام و ایمیل ، قسمت های مورد نظر را به دلخواه تکمیل کنید.
 
 

سایت و سرور دانلود این سایت در داخل کشور و در دیتاسنتر آسیاتک میزبانی می شود و در سامانه ثبت دامنه های اینترنتی با میزبانی داخلی ثبت و تایید شده است. ( در قسمت نشانی وب سایت،  yekdown را جستجو کنید ) جهت اطلاع از نیم بها بودن ترافیک دانلودی از یکداون با شرکتی که اشتراک اینترنت تهیه کرده‌اید تماس بگیرید و در صورت نیم بها نبودن در سامانه https://195.cra.ir شکایت خود را ثبت کنید.

نوع شکایت : مشکلات مالی و تعرفه
موضوع شکایت : عدم رعایت تعرفه ترافیک داخل و بین المللی

محل نصب نرم‌افزار کجاست ؟

 • فولدری است که در درایوی که ویندوز را نصب کردید و داخل فولدر Program Files قرار دارد.

محل نصب نرم‌افزار در ویندوز 7 و 8.1 و 10 و 11 کجاست ؟

 • به روی آیکون نرم‌افزار در دسکتاپ یا در منوی استارت کلیک راست کرده و روی گزینه Open File Location کلیک کنید.

محل نصب نرم‌افزار در ویندوز XP کجاست ؟

 • به روی آیکون نرم‌افزار در دسکتاپ یا در منوی استارت کلیک راست کرده و روی گزینه Properties و سپس گزینه Find Target کلیک کنید.
 • جهت قطع موقت دسترسی به اینترنت میتوانید از نرم افزار InternetOff استفاده کنید.
 • برای استفاده از کرک ، باید فایل‌های موجود در فولدر Crack را در مسیری که نرم افزار نصب شده است قرار داده و جایگزین فایل های قبلی کنید.
 • برای استفاده از Patch ، باید فایل Patch را در مسیری که نرم افزار نصب شده است قرار داده و به روی فایل Patch  کلیک راست کرده و روی گزینه Run as administrator کلیک کنید و سپس بر روی دکمه Patch کلیک کنید.
 • برای استفاده از Loader باید فایل Loader را در مسیری که نرم افزار نصب شده است قرار دهید و برای هر بار استفاده از نرم‌افزار باید فایل Loader را اجرا کنید.
 • برای استفاده از Keygen باید نرم‌افزار را اجرا کنید ، سپس به پنجره فعال سازی نرم‌افزار وارد شوید ، فایل Keygen را اجرا کنید و سریال تولید شده را در پنجره فعال سازی نرم افزار و قسمت مربوطه وارد نماید و در صورت درخواست نام و ایمیل ، قسمت های مورد نظر را به دلخواه تکمیل کنید.

فایل های که پسوند آنها rar یا zip یا 7z هست را چگونه باز کنم؟

 • توسط نرم افزار Winrar فایل را از حالت فشرده خارج کنید و بعد برای نصب اقدام کنید

نرم افزار هایی که روبروی آن ها نوشته شده 32 بیتی یا 64 بیتی چیست ؟

 • نرم افزارهایی هستند که فقط به روی سیستم عامل 32 بیتی یا 64 بیتی قابل اجرا هستند. ابتدا از نوع سیستم عامل خود مطلع شوید و سپس دانلود کنید.

نرم افزار هایی که روبروی آنها Portable نوشته شده چیست؟

 • نرم افزارهایی هستند که  نیاز به نصب ندارند و از قبل رجیستر شده اند و حتی با انتقال آنها به روی حافظه USB ، امکان استفاده از آن در سایر سیستم ها وجود دارد.

فایل هایی که بصورت چند Part قرار داده شده چیست؟

 • برخی نرم افزار ها که حجم آنها زیاد میباشد جهت سهولت در دانلود به صورت Part های چند گیگابایتی در سایت قرار داده شده است و باید همه Part ها را دانلود کنید و بعد از دانلود به روی Part 1 کلیک راست کنید و Extract Here را بزنید تا نرم افزار به صورت خودکار تمام پارت ها را به یکدیگر متصل کند.

نرم افزارها را چگونه فعال کنم؟

 • در سایت سعی شده نرم افزارهایی که نحوه فعال سازی پیچیده ای دارند به همراه آموزش فعال سازی قرار داده شوند. در مورد نوع نحوه فعال سازی به گزینه نحوه استفاده از کرک ، Patch , keygen مراجعه کنید.

فایل فشرده ای را دانلود کردم اما بعد از دانلود باز نشد ، چکار باید کرد ؟

 • به آموزش تعمیر فایل فشرده مراجعه کنید و در صورت رفع نشدن مشکل از طریق تلگرام در ارتباط باشد

در صورت مشاهده ارور فایل های MSVCP120.dll و MSVCP140.dll چه کار باید کرد ؟

 • باید نرم افزار Microsoft Visual C نسخه ای که شامل تمام ورژن ها میشود را دانلود و نصب کنید

نکته : تمام فایل‌های قرار داده شده به روی سایت سالم هستند و این مشکل یا از طرف ISP شما ( بعلت کش کردن فایل ها ) یا آنتی ویروس و بیشتر مواقع زمانی بوجود میاد که شما از دانلود منیجر کرک شده استفاده کردید ، آخرین نسخه IDM را از سایت دانلود کنید.

اگر فایلی را از سایت ما دانلود کردید و با مشکل اکسترکت مواجه شدید ( ارور CRC یا پسورد یا damaged و یا The file is corrupt ) :

1- ابتدا آخرین نسخه Winrar موجود در سایت را دانلود و نصب کنید و مجدد فایل را تست کنید.
 
2-  در صورت مشاهده پیام No archives found از نرم افزار 7zip استفاده کنید
 
3-  در فایل‌هایی که بصورت چند پارت قرار داده شده ، دقت کنید ورژن نرم افزار در فایل‌ها یکی باشد و شماره پارت‌ها به ترتیب باشد. انتهای فایل 1_ یا (1) نباشد، در غیر اینصورت ارور Next volume is required دریافت خواهید کرد.
 
اگر مشکل حل نشد ، نرم‌افزار Winrar را اجرا نموده ، به محلی که فایل‌های فشرده را دانلود کرده اید مراجعه کنید ، و تمامی پارت‌ها را انتخاب کرده و گزینه Repair که در قسمت بالایی نرم‌افزار موجود هست را بزنید. سپس محلی مناسب برای ذخیره سازی آن‌ها انتخاب کنید. پس از اتمام کار ، به محلی که برای ذخیره سازی انتخاب کردید مراجعه نموده و فایل‌های جدید را Extract کنید..

– اگر در هنگام ریکاوری پیام sector recovered نمایش داده شد ، یعنی فایل به درستی تعمیر شده است.
– اگر پیام recover failed نمایش داده شد ؛ یعنی امکان ریکاور کردن وجود ندارد! پس باید فایل را دوباره دانلود کنید.
 
 
 • دانلود فایل ها تنها با آی پی ایران امکانپذیر است .
 • ( جهت اطلاع از فعال بودن پروکسی به این سایت مراجعه کنید ).
 • پسورد فایل های دانلود شده از سایت این  میباشد
 • برای دانلود در تلفن همراه ، روی لینک دانلود نگه دارید و در منو باز شده save link یا download link را انتخاب کنید
 • در صورت مشاهده پیغام خطا یا پسورد هنگام اکسترکت کردن فایل فشرده، به گزینه تعمیر فایل فشرده مراجعه کنید
 • در صورت مشکل در خرابی فایل و لینک دانلود از طریق  تلگرام یا سامانه آنلاین گفتگو و یا تکمیل فرم زیر در ارتباط باشید