.
CorelDRAW Graphics Suite 2022 v24.4.0.625 Win/Mac + Lite + Content + Portable طراحی گرافیکی

 

CorelDRAW Graphics Suite مجموعه ای از ابزارهای تصویرسازی و رنگ آمیزی است که به کاربران اجازه می دهد عکس ها را ویرایش کنند، گرافیک های کامپیوتری خیره کننده ای ایجاد کنند و روی پروژه های چاپی کار کنند. اگرچه برای طراحان گرافیکی که طرح‌بندی مجلات و بنرهای تبلیغاتی را می‌سازند، به اندازه کافی قدرتمند است، اما استفاده از این بسته برای کسانی که تجربه زیادی ندارند، آسان است. این باعث می شود که برای صاحبان مشاغل کوچک به همان اندازه که ممکن است برای کسانی که شرکت های طراحی بزرگتر را اداره می کنند جذاب باشد.

یک طراح صرفا دیجیتال باید از این کارکردها نیز بهره مند شود. کنار هم قرار دادن طرح‌بندی‌های خیره‌کننده برای کتاب‌های الکترونیکی آنلاین و بروشورهای پی‌دی‌اف با بسته نرم افزاری به آسانی طراحی آنها برای چاپ است. از آنجایی که چندین سال است که نسخه‌های مختلف CorelDraw منتشر شده‌اند، این مجموعه کاملاً صیقلی است و نباید هیچ اشکال آشکاری داشته باشد. اگر به یک بسته ویرایش عکس نیاز دارید که با یک کتابخانه فونت رایگان و یک مجموعه کلیپ‌پارت نیز همراه باشد، ممکن است این بسته نرم‌افزار طراحی گرافیک برای شما باشد.

CorelDRAW Graphics Suite برای طراحی و ویرایش وکتور و همچنین چیدمان است. این یک نرم افزار محبوب جهانی است. با جذابیت غالب برای صنایع پوشاک، پوشاک و نساجی. قبلاً این برنامه فقط برای ویندوز بود، اما اکنون که برای کاربران macOS در دسترس است، مخاطبان آن در حال گسترش هستند. Corel با داشتن بزرگترین رقیب خود، Adobe Illustrator، که جایگاه قابل توجهی در میان جمعیت حرفه‌ای طراحی گرافیک دارد. تلاش می‌کند تا فضای بازار را به طور یکنواخت به اشتراک بگذارد. و اطمینان حاصل کند که نیازمندی‌های مدرن مانند همکاری متمرکز تسهیل شده، سازگاری گسترده، و موارد اضافی مبتنی بر اشتراک را در بر می‌گیرد.

رابط کاربری

رابط کاربری CorelDRAW از الگوی نسبتاً استاندارد برنامه‌های ویرایش گرافیک پیروی می‌کند. یک پنجره کار اصلی که توسط ابزارهایی در سمت چپ و بالا احاطه شده است. با گزینه‌های سفارشی‌سازی و تنظیم که در سمت راست در یک منطقه قابل تنظیم به نام پانل “docker” ظاهر می‌شوند.

کورل تعدادی طرح‌بندی رابط سفارشی به نام فضاهای کاری را شامل می‌شود. یکی برای کاربران جدیدی است که خواهان یک رابط کاربری ساده شده هستند. اما فضاهای کاری سفارشی نیز برای کارهای تصویرسازی، وظایف طرح‌بندی صفحه و سخت‌افزار مبتنی بر لمس طراحی شده است، همچنین فضای کاری ساده شده Lite برای کاربران جدیدی که نمی‌خواهند طراحی شده است. تا فوراً با ویژگی ها غرق شوید.

جالب اینجاست که Corel فعالانه تلاش می‌کند تا انتقال را برای کاربرانی که از Adobe Illustrator تغییر می‌دهند. با ارائه یک فضای کاری سفارشی که به طور خاص برای تقلید از طرح‌بندی Illustrator طراحی شده است، آسان کند – اگرچه حتی پیش‌فرض هم از قبل تقریباً مشابه است. اگر می‌خواهید آن را حتی بیشتر شبیه‌تر کنید. می‌توانید رنگ پس‌زمینه برنامه را به رنگ خاکستری تیره آرامش‌بخشی که Adobe اخیراً از آن استفاده کرده است، تنظیم کنید.

سفارشی کزدن رابط کاربری

همچنین می‌توان طرح‌بندی برخی از جنبه‌های رابط کاربری مانند انتخابگر رنگ و محتویات پانل داکر در سمت راست را سفارشی کرد. اما نوار ابزارها تا زمانی که برای باز کردن قفل آن‌ها وارد گزینه‌های سفارشی‌سازی نشوید، ثابت هستند. من مطمئن نیستم که دلیل این مرحله اضافی را بفهمم. زیرا به اندازه کافی ساده است که همه آنها را باز بگذاریم.

هنگامی که در سوراخ خرگوش سفارشی‌سازی فرو رفتید، معلوم می‌شود که می‌توانید تقریباً همه جنبه‌های رابط را از رنگ گرفته تا مقیاس عناصر مختلف رابط کاربری سفارشی کنید. حتی می‌توانید نحوه ترسیم مسیرها، دسته‌ها و گره‌ها را برای شکل‌های برداری سفارشی کنید و اطمینان حاصل کنید که رابط دقیقاً همانطور که می‌خواهید کار می‌کند.

موثر برای تمام وظایف اصلی

به طور کلی این رابط برای تمام وظایف اصلی CorelDRAW Graphics Suite بسیار مؤثر است و گزینه های سفارشی سازی عالی هستند. با این حال، یک چیز عجیب وجود دارد که مرا آزار می دهد: میانبرهای صفحه کلید برای ابزارهای رایج ترکیبی عجیب از کلیدهای QWERTY و کلیدهای عملکردی (F1، F2 و غیره) است که باعث کندتر از تغییر ابزار معمولی می شود.

اکثر مردم هنگام تایپ کردن روی صفحه کلید راحت هستند. اما کلیدهای عملکردی آنقدر به ندرت در برنامه های دیگر استفاده می شوند که حتی انگشتان من که با صفحه کلید سازگار هستند. هنگام دست زدن به آنها بدون نگاه کردن، دقت زیادی ندارند. همه این‌ها را می‌توان مجدداً ترسیم کرد. اما به نظر می‌رسد کمی فکر اضافی می‌توان به گزینه‌های پیش‌فرض پرداخت – از جمله افزودن یک میانبر پیش‌فرض برای ابزار اصلی Pick، که به طور منظم برای انتخاب و جابجایی اشیا در اطراف بوم استفاده می‌شود.

وکتور طراحی

ابزارهای ترسیم برداری در CorelDRAW Graphics Suite بدون توجه به اینکه از چه میانبرهای صفحه کلید برای دسترسی به آنها استفاده می کنید، بسیار خوب طراحی شده اند. شما می‌توانید مسیرهای برداری را به روش‌های بی‌شماری ایجاد کنید، و ابزارهای موجود برای دستکاری و تنظیم آن‌ها به راحتی جزو بهترین‌هایی هستند که من با آنها کار کرده‌ام، اما جالب‌ترین آنها باید LiveSketch باشد.

LiveSketch

LiveSketch یک ابزار طراحی جدید و چشمگیر است که در نسخه فعلی CorelDRAW Graphics Suite به طور برجسته ای از ویژگی های آن برخوردار است. این برنامه برای تبدیل سریع طرح های ترسیم شده در برنامه به بردار در زمان واقعی، “بر اساس آخرین پیشرفت ها در هوش مصنوعی و یادگیری ماشین” طراحی شده است. Corel در مورد نحوه استفاده از این کلمات بزرگ در استفاده از ابزار در رایانه های شخصی ما کمی مبهم است، اما نمی توان انکار کرد که ابزار جالبی برای استفاده است.

خطوط طرح فردی شما صاف می شوند و به طور میانگین در یک مسیر برداری قرار می گیرند. اما می توانید به عقب برگردید و روی همان خط بکشید تا جنبه های کوچکی از خط را تنظیم کنید، اگر کاملاً با انتظارات شما مطابقت ندارد. کورل یک ویدیوی سریع منتشر کرده است که عملکرد این ابزار را بسیار بهتر از هر اسکرین شات دیگری نشان می دهد، بنابراین آن را اینجا ببینید!

LiveSketch در واقع به من الهام داد تا بالاخره تبلت طراحی خود را روی رایانه جدیدم راه اندازی کنم، اگرچه همه این کارها این بود که به من یادآوری کنند که من زیاد یک هنرمند دست آزاد نیستم. شاید چند ساعت دیگر بازی کردن با این ابزار بتواند نظر من را در مورد تصویرسازی دیجیتال تغییر دهد!

سرویس وب WhatTheFont

برای کسانی از شما که به طور منظم با متن در کورل دراو طراحی می‌کنید. ممکن است خوشحال باشید که می‌بینید که با سرویس وب WhatTheFont در برنامه ادغام مستقیم وجود دارد. اگر تا به حال مشتری داشته اید که به نسخه برداری از لوگوی خود نیاز دارد اما آنها فقط تصاویر JPG از آن دارند. از قبل می دانید که این سرویس چقدر می تواند برای شناسایی فونت مفید باشد. فرآیند ضبط و آپلود داخلی صفحه نمایش باعث می‌شود که فونت مناسب را به‌طور باورنکردنی سریع پیدا کنید!

نکته ای سریع درباره حالت تبلت

CorelDRAW Graphics Suite  دارای یک فضای کاری ویژه است که به طور خاص برای تبلت های صفحه لمسی طراحی شده است. که برای کار با ابزار جدید LiveSketch راه اندازی بسیار جذاب خواهد بود. متأسفانه، من فقط یک تبلت اندرویدی دارم و هیچ مانیتور لمسی برای رایانه شخصی خود ندارم، بنابراین نتوانستم این ویژگی را آزمایش کنم. اگر می‌خواهید طرح‌های دیجیتالی باورنکردنی را در جریان کار طراحی و تصویرسازی خود بگنجانید، این گزینه قطعا ارزش کاوش را دارد.

صفحه آرایی

برنامه های طراحی برداری نیز برنامه های عالی صفحه آرایی هستند. و CorelDRAW Graphics Suite نیز از این قاعده مستثنی نیست. از آنجا که آنها برای قرار دادن سریع و دقیق اشیاء در یک تصویر طراحی شده اند، برای چیدمان عناصر مختلف برای کارهای چاپی نیز عالی هستند – اما معمولاً فقط در یک طرح بندی صفحه. CorelDRAW این مفهوم را با ترکیب گزینه های خاص برای اسناد چند صفحه ای، همانطور که می توانید با جابجایی به فضای کاری “Page Layout” مشاهده کنید، بیشتر کرده است.

به طور کلی ابزارهای صفحه آرایی بسیار خوب هستند. و تقریباً هر چیزی را که ممکن است برای ایجاد یک سند تک یا چند صفحه ای نیاز داشته باشید پوشش می دهند. خوب است که بتوانید کار با همه صفحات خود را به طور همزمان مشاهده کنید، اما CorelDRAW Graphics Suite شما را مجبور می کند با استفاده از برگه های پایین فضای کاری صفحه بندی، بین صفحات جابجا شوید. استفاده از صفحات فهرست شده در شیء منیجر به عنوان ناوبری نیز افزوده خوبی خواهد بود، اما این موضوع بیشتر با سرعت مشکل دارد تا قابلیت.

تنها چیزی که کمی عجیب است نحوه استفاده از تایپوگرافی است. زیرا عناصری مانند فاصله خطوط و ردیابی با استفاده از درصد به جای اندازه گیری های استاندارد بیشتر تنظیم می شوند. تایپوگرافی حوزه‌ای از طراحی است که بسیاری از مردم آن را در اولویت قرار نمی‌دهند، اما یکی از آن چیزهایی است که وقتی از تفاوت‌های ظریف آگاه می‌شوید شما را دیوانه می‌کند. یک وب کمیک عالی در مورد آن وجود دارد، اما جدا از همه شوخی ها، خوب است که از نظر واحدهای کاری در یک برنامه صفحه آرایی یکدست و واضح باشد.

 

Adobe Illustrator در مقابل CorelDRAW:

هر دو برنامه دارای ویژگی های عالی برای توسعه کار مبتنی بر برداری هستند که نتایج قانع کننده ای را ایجاد می کند.
CorelDRAW وقتی صحبت از همکاری به میان می آید، گزینه بهتری است. زیرا ابزارهای همکاری آن شما را مجبور نمی کند که برنامه را ترک کنید. و در مورد طرح یک همکار نظر دهید. این به شما امکان می دهد پیوندی را به اشتراک بگذارید. و سایر همکاران را در پلتفرم بخواهید تا کار شما را بررسی کنند. Adobe Illustrator در این زمینه کمبود دارد. زیرا عملکرد همکاری درون برنامه ای را اجرا نمی کند.

CorelDRAW یک برنامه وب آنلاین دارد که به شما امکان می‌دهد بدون نیاز به دانلود نرم‌افزار در هر مکان و هر زمان به پروژه دسترسی داشته باشید. ویرایش کنید و روی آن نظر بدهید. Adobe Illustrator با یک اپلیکیشن آیپد عرضه شده است که به شما امکان می دهد در حال حرکت نیز کار کنید.

این دو برنامه دارای ویژگی های عالی هستند و هم برای حرفه ای ها و هم برای علاقه مندان کار می کنند. CorelDRAW در مورد سهولت استفاده از مزیت کمی برخوردار است، زیرا یادگیری و کار با آن بسیار ساده‌تر است و به دانش، مهارت یا آموزش خاصی نیاز ندارد. اما Adobe Illustrator با توجه به اینکه به عنوان استاندارد صنعتی رتبه بندی شده است، ترجیح حرفه ای ها را دارد.

شاید اگر CorelDRAW به طور مداوم به افزودن ویژگی‌های بیشتر و ارائه پیشرفت‌ها ادامه دهد، روزی به گزینه بهتری تبدیل شود و Adobe Illustrator را از جایگاه خود به عنوان استاندارد صنعتی حذف کند.

Adobe Illustrator در مقابل CorelDRAW: در نهایت چه کسی برنده می شود؟

Illustrator و CorelDRAW هر دو برنامه های قوی مبتنی بر برداری هستند. که نتایج حرفه ای را برای طراحان ایجاد می کنند. انتخاب شما عمدتاً به ترجیحات شخصی و سطح مهارت شما بستگی دارد.

خانواده Adobe بهترین ابزار استاندارد صنعتی برای ویرایش و تصویر برداری است. اگر ترجیح می دهید معامله بهتری داشته باشید و خود را به عنوان یک تازه کار به جای یک حرفه ای ببینید، CorelDRAW بهترین است. همچنین، اگر کاربر Adobe نیستید و هیچ ارتباطی با آن خانواده از ابزارها ندارید. می‌توانید آن را همینطور نگه دارید و CorelDRAW را انتخاب کنید.

ویژگی های متمایز کننده CorelDRAW

چندین ویژگی CorelDraw را از رقبای خود متمایز می کند.  علاوه بر نمونه های زیر از ویژگی هایی که انتظار دارید در یک برنامه کاربردی سطح حرفه ای پیدا کنید.براش ها و خطوط قابل تنظیم؛ ترکیب شکل؛ عملیات مسیر بولی؛ گزینه های پر کردن پیشرفته مانند بافت، فواره، پست اسکریپت و مش (پاکت)؛ فضاهای رنگی برای چاپ و صفحه نمایش (CMYK، نقطه، پنتون، RGB، HSB، و مقیاس خاکستری)؛ پلاگین ها و اسکریپت ها

موارد اضافی جالب

برخی از موارد اضافی خوشمزه شامل ایجاد کد QR سفارشی، طراحی، و اعتبار سنجی هستند که برای افزودن این دستگاه بسیار کم رتبه به طرح های خود مفید است. کدهای QR ابزاری عالی برای اتصال مخاطبان تلفن هوشمند شما به وب سایت ها، ویدیوها، اطلاعات تماس و حتی پیام های مخفی هستند. شما همچنین از تشخیص شکل هوشمند (مانند Adobe Fresco) لذت خواهید برد که به صورت خودکار اشکال دست آزاد را به اشکال اولیه تمیز با خطوط مستقیم و زوایای مناسب تبدیل می‌کند.

در ترکیب، یک ابزار تقارن و گزینه ای برای انعکاس تغییرات در اشیاء منحنی (که در لیست آرزوهای Illustrator من است) وجود دارد. هر دوی اینها ایجاد هنر ماندالای مد روز را سرگرم کننده و ساده تر از انجام دستی می کند. اگر کار شما شامل ساختن فلوچارت ها، نقشه های ذهنی یا فراخوانی است. ابزارهای خط پیشرفته CorelDRAW را با گزینه هایی مانند اتصال دهنده، فراخوانی و اندازه گیری که این کار دستی خسته کننده را برای شما انجام می دهند را دوست خواهید داشت.

Absent from Illustrator یک ابزار مارپیچی است که هر دو مارپیچ لگاریتمی و ارشمیدسی می سازد. اما شما آن را در CorelDRAW پیدا خواهید کرد. ابزار LiveSketch هوشمند این برنامه به شما امکان می‌دهد با یک قلم طراحی کنید.در حالی که برنامه کار خط شما را با استفاده از تنظیم ضربه‌ای هوشمند به منحنی‌های Bézier تبدیل می‌کند.

چند مورد مورد علاقه آخر من یک تعریف کننده بیضی سه نقطه ای، انبوهی از اشکال رایج قابل تنظیم هوشمند و یک ابزار متن جدول سازی است.

در نتیجه

CorelDRAW Graphics Suite از سال ۱۹۹۲ در قالب‌های مختلف وجود داشته است. و این آخرین نسخه ابزارهای عالی را برای تقریباً هر کار طراحی برداری، طراحی یا طرح‌بندی صفحه ارائه می‌دهد. ویژگی جدید LiveSketch یک ابزار جدید و چشمگیر است که طراحی مبتنی بر برداری را به واقعیت تبدیل می‌کند. که برای ترغیب هر هنرمند دیجیتال یا کاربر تبلت کافی است تا آن را امتحان کند. ابزارهای صفحه‌آرایی نیز مناسب هستند. اگرچه در مقایسه با میزان توسعه‌دهی ابزارهای ترسیم برداری وکتور، کمی بعد از تفکر به نظر می‌رسند.

همه از تصویرگران حرفه ای گرفته تا هنرمندان آماتور می توانند آنچه را که نیاز دارند در CorelDRAW پیدا کنند. و آموزش های داخلی عالی یادگیری برنامه را آسان می کند. چه در حال انتقال از یک برنامه طراحی برداری متفاوت باشید یا برای اولین بار شروع به استفاده از آن کنید، یکی از بسیاری از فضاهای کاری قابل تنظیم با سبکی که با آن راحت هستید مطابقت دارد.

 

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]

System Requirements and Technical Details for Windows

 • Windows 11 or Windows 10 (Version 21H1 or later), 64-bit, with latest Updates
 • Intel Core i3/5/7/9 or AMD Ryzen 3/5/7/9/Threadripper, EPYC
 • OpenCL 1.2-enabled video card with 3+ GB VRAM
 • ۸ GB RAM
 • ۵.۵ GB hard disk space for application and installation files
 • Mouse, tablet or multi-touch screen
 • ۱۲۸۰ x 720 screen resolution at 100% (96 dpi)
 • DVD drive optional (for box installation);
 • Installation from DVD requires a download of up to 900 MB
 • Internet connection is required to install and authenticate CorelDRAW Graphics Suite and access some of the included software components, online features and content.

Technical Details and System Requirements for Mac

 • macOS 10.12 or later (Apple Silicon compatible)
آموزش فعال سازی نرم افزار نسخه ۲۰۲۲
 • فایل را از حالت فشرده خارج کنید.
 • فایل ایزو را توسط نرم افزار باز کرده و یا آن را اکسترکت کنید.
 • نرم افزار را نصب کنید و توسط Keygen سریال ایجاده کرده و آن را در activation window قرار دهید.
 • – پس از اتمام نصب، دسترسی برنامه را به اینترنت با استفاده از فایروال مسدود کنید یا از آن به صورت آفلاین استفاده کنید
 • فایل  موجود در پوشه Crack را در مسیر C:Program FilesCorelCorelDRAW Graphics Suite 2022Programs64 کپی و جایگزین فایل های قبلی کنید.

پسورد فایل فشرده : yekdown.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.