جستجو

CorelDRAW Graphics Suite 2024 v25.1.0.269 Win/Mac + Lite + Content + Portable طراحی گرافیکی

CorelDRAW Graphics Suite مجموعه ای از ابزارهای تصویرسازی و رنگ آمیزی است که به کاربران اجازه می دهد عکس ها را ویرایش کنند، گرافیک های کامپیوتری خیره کننده ای ایجاد کنند و روی پروژه های چاپی کار کنند. اگرچه برای طراحان گرافیکی که طرح‌بندی مجلات و بنرهای تبلیغاتی را می‌سازند، به اندازه کافی قدرتمند است، اما استفاده از این بسته برای کسانی که تجربه زیادی ندارند، آسان است. این باعث می شود که برای صاحبان مشاغل کوچک به همان اندازه که ممکن است برای کسانی که شرکت های طراحی بزرگتر را اداره می کنند جذاب باشد.

یک طراح صرفا دیجیتال باید از این کارکردها نیز بهره مند شود. کنار هم قرار دادن طرح‌بندی‌های خیره‌کننده برای کتاب‌های الکترونیکی آنلاین و بروشورهای پی‌دی‌اف با بسته نرم افزاری به آسانی طراحی آنها برای چاپ است. از آنجایی که چندین سال است که نسخه‌های مختلف CorelDraw منتشر شده‌اند، این مجموعه کاملاً صیقلی است و نباید هیچ اشکال آشکاری داشته باشد. اگر به یک بسته ویرایش عکس نیاز دارید که با یک کتابخانه فونت رایگان و یک مجموعه کلیپ‌پارت نیز همراه باشد، ممکن است این بسته نرم‌افزار طراحی گرافیک برای شما باشد.

CorelDRAW Graphics Suite برای طراحی و ویرایش وکتور و همچنین چیدمان است. این یک نرم افزار محبوب جهانی است. با جذابیت غالب برای صنایع پوشاک، پوشاک و نساجی. قبلاً این برنامه فقط برای ویندوز بود، اما اکنون که برای کاربران macOS در دسترس است، مخاطبان آن در حال گسترش هستند. Corel با داشتن بزرگترین رقیب خود، Adobe Illustrator، که جایگاه قابل توجهی در میان جمعیت حرفه‌ای طراحی گرافیک دارد. تلاش می‌کند تا فضای بازار را به طور یکنواخت به اشتراک بگذارد. و اطمینان حاصل کند که نیازمندی‌های مدرن مانند همکاری متمرکز تسهیل شده، سازگاری گسترده، و موارد اضافی مبتنی بر اشتراک را در بر می‌گیرد.

رابط کاربری

رابط کاربری CorelDRAW از الگوی نسبتاً استاندارد برنامه‌های ویرایش گرافیک پیروی می‌کند. یک پنجره کار اصلی که توسط ابزارهایی در سمت چپ و بالا احاطه شده است. با گزینه‌های سفارشی‌سازی و تنظیم که در سمت راست در یک منطقه قابل تنظیم به نام پانل “docker” ظاهر می‌شوند.

کورل تعدادی طرح‌بندی رابط سفارشی به نام فضاهای کاری را شامل می‌شود. یکی برای کاربران جدیدی است که خواهان یک رابط کاربری ساده شده هستند. اما فضاهای کاری سفارشی نیز برای کارهای تصویرسازی، وظایف طرح‌بندی صفحه و سخت‌افزار مبتنی بر لمس طراحی شده است، همچنین فضای کاری ساده شده Lite برای کاربران جدیدی که نمی‌خواهند طراحی شده است. تا فوراً با ویژگی ها غرق شوید.

جالب اینجاست که Corel فعالانه تلاش می‌کند تا انتقال را برای کاربرانی که از Adobe Illustrator تغییر می‌دهند. با ارائه یک فضای کاری سفارشی که به طور خاص برای تقلید از طرح‌بندی Illustrator طراحی شده است، آسان کند – اگرچه حتی پیش‌فرض هم از قبل تقریباً مشابه است. اگر می‌خواهید آن را حتی بیشتر شبیه‌تر کنید. می‌توانید رنگ پس‌زمینه برنامه را به رنگ خاکستری تیره آرامش‌بخشی که Adobe اخیراً از آن استفاده کرده است، تنظیم کنید.

سفارشی کزدن رابط کاربری

همچنین می‌توان طرح‌بندی برخی از جنبه‌های رابط کاربری مانند انتخابگر رنگ و محتویات پانل داکر در سمت راست را سفارشی کرد. اما نوار ابزارها تا زمانی که برای باز کردن قفل آن‌ها وارد گزینه‌های سفارشی‌سازی نشوید، ثابت هستند. من مطمئن نیستم که دلیل این مرحله اضافی را بفهمم. زیرا به اندازه کافی ساده است که همه آنها را باز بگذاریم.

هنگامی که در سوراخ خرگوش سفارشی‌سازی فرو رفتید، معلوم می‌شود که می‌توانید تقریباً همه جنبه‌های رابط را از رنگ گرفته تا مقیاس عناصر مختلف رابط کاربری سفارشی کنید. حتی می‌توانید نحوه ترسیم مسیرها، دسته‌ها و گره‌ها را برای شکل‌های برداری سفارشی کنید و اطمینان حاصل کنید که رابط دقیقاً همانطور که می‌خواهید کار می‌کند.

موثر برای تمام وظایف اصلی

به طور کلی این رابط برای تمام وظایف اصلی CorelDRAW Graphics Suite بسیار مؤثر است و گزینه های سفارشی سازی عالی هستند. با این حال، یک چیز عجیب وجود دارد که مرا آزار می دهد: میانبرهای صفحه کلید برای ابزارهای رایج ترکیبی عجیب از کلیدهای QWERTY و کلیدهای عملکردی (F1، F2 و غیره) است که باعث کندتر از تغییر ابزار معمولی می شود.

اکثر مردم هنگام تایپ کردن روی صفحه کلید راحت هستند. اما کلیدهای عملکردی آنقدر به ندرت در برنامه های دیگر استفاده می شوند که حتی انگشتان من که با صفحه کلید سازگار هستند. هنگام دست زدن به آنها بدون نگاه کردن، دقت زیادی ندارند. همه این‌ها را می‌توان مجدداً ترسیم کرد. اما به نظر می‌رسد کمی فکر اضافی می‌توان به گزینه‌های پیش‌فرض پرداخت – از جمله افزودن یک میانبر پیش‌فرض برای ابزار اصلی Pick، که به طور منظم برای انتخاب و جابجایی اشیا در اطراف بوم استفاده می‌شود.

وکتور طراحی
ابزارهای ترسیم برداری در CorelDRAW Graphics Suite بدون توجه به اینکه از چه میانبرهای صفحه کلید برای دسترسی به آنها استفاده می کنید، بسیار خوب طراحی شده اند. شما می‌توانید مسیرهای برداری را به روش‌های بی‌شماری ایجاد کنید، و ابزارهای موجود برای دستکاری و تنظیم آن‌ها به راحتی جزو بهترین‌هایی هستند که من با آنها کار کرده‌ام، اما جالب‌ترین آنها باید LiveSketch باشد.
LiveSketch

LiveSketch یک ابزار طراحی جدید و چشمگیر است که در نسخه فعلی CorelDRAW Graphics Suite به طور برجسته ای از ویژگی های آن برخوردار است. این برنامه برای تبدیل سریع طرح های ترسیم شده در برنامه به بردار در زمان واقعی، “بر اساس آخرین پیشرفت ها در هوش مصنوعی و یادگیری ماشین” طراحی شده است. Corel در مورد نحوه استفاده از این کلمات بزرگ در استفاده از ابزار در رایانه های شخصی ما کمی مبهم است، اما نمی توان انکار کرد که ابزار جالبی برای استفاده است.

خطوط طرح فردی شما صاف می شوند و به طور میانگین در یک مسیر برداری قرار می گیرند. اما می توانید به عقب برگردید و روی همان خط بکشید تا جنبه های کوچکی از خط را تنظیم کنید، اگر کاملاً با انتظارات شما مطابقت ندارد. کورل یک ویدیوی سریع منتشر کرده است که عملکرد این ابزار را بسیار بهتر از هر اسکرین شات دیگری نشان می دهد، بنابراین آن را اینجا ببینید!

LiveSketch در واقع به من الهام داد تا بالاخره تبلت طراحی خود را روی رایانه جدیدم راه اندازی کنم، اگرچه همه این کارها این بود که به من یادآوری کنند که من زیاد یک هنرمند دست آزاد نیستم. شاید چند ساعت دیگر بازی کردن با این ابزار بتواند نظر من را در مورد تصویرسازی دیجیتال تغییر دهد!

سرویس وب WhatTheFont

برای کسانی از شما که به طور منظم با متن در کورل دراو طراحی می‌کنید. ممکن است خوشحال باشید که می‌بینید که با سرویس وب WhatTheFont در برنامه ادغام مستقیم وجود دارد. اگر تا به حال مشتری داشته اید که به نسخه برداری از لوگوی خود نیاز دارد اما آنها فقط تصاویر JPG از آن دارند. از قبل می دانید که این سرویس چقدر می تواند برای شناسایی فونت مفید باشد. فرآیند ضبط و آپلود داخلی صفحه نمایش باعث می‌شود که فونت مناسب را به‌طور باورنکردنی سریع پیدا کنید!

نکته ای سریع درباره حالت تبلت

CorelDRAW Graphics Suite  دارای یک فضای کاری ویژه است که به طور خاص برای تبلت های صفحه لمسی طراحی شده است. که برای کار با ابزار جدید LiveSketch راه اندازی بسیار جذاب خواهد بود. متأسفانه، من فقط یک تبلت اندرویدی دارم و هیچ مانیتور لمسی برای رایانه شخصی خود ندارم، بنابراین نتوانستم این ویژگی را آزمایش کنم. اگر می‌خواهید طرح‌های دیجیتالی باورنکردنی را در جریان کار طراحی و تصویرسازی خود بگنجانید، این گزینه قطعا ارزش کاوش را دارد.

صفحه آرایی

برنامه های طراحی برداری نیز برنامه های عالی صفحه آرایی هستند. و CorelDRAW Graphics Suite نیز از این قاعده مستثنی نیست. از آنجا که آنها برای قرار دادن سریع و دقیق اشیاء در یک تصویر طراحی شده اند، برای چیدمان عناصر مختلف برای کارهای چاپی نیز عالی هستند – اما معمولاً فقط در یک طرح بندی صفحه. CorelDRAW این مفهوم را با ترکیب گزینه های خاص برای اسناد چند صفحه ای، همانطور که می توانید با جابجایی به فضای کاری “Page Layout” مشاهده کنید، بیشتر کرده است.

به طور کلی ابزارهای صفحه آرایی بسیار خوب هستند. و تقریباً هر چیزی را که ممکن است برای ایجاد یک سند تک یا چند صفحه ای نیاز داشته باشید پوشش می دهند. خوب است که بتوانید کار با همه صفحات خود را به طور همزمان مشاهده کنید، اما CorelDRAW Graphics Suite شما را مجبور می کند با استفاده از برگه های پایین فضای کاری صفحه بندی، بین صفحات جابجا شوید. استفاده از صفحات فهرست شده در شیء منیجر به عنوان ناوبری نیز افزوده خوبی خواهد بود، اما این موضوع بیشتر با سرعت مشکل دارد تا قابلیت.

تنها چیزی که کمی عجیب است نحوه استفاده از تایپوگرافی است. زیرا عناصری مانند فاصله خطوط و ردیابی با استفاده از درصد به جای اندازه گیری های استاندارد بیشتر تنظیم می شوند. تایپوگرافی حوزه‌ای از طراحی است که بسیاری از مردم آن را در اولویت قرار نمی‌دهند، اما یکی از آن چیزهایی است که وقتی از تفاوت‌های ظریف آگاه می‌شوید شما را دیوانه می‌کند. یک وب کمیک عالی در مورد آن وجود دارد، اما جدا از همه شوخی ها، خوب است که از نظر واحدهای کاری در یک برنامه صفحه آرایی یکدست و واضح باشد.

 
Adobe Illustrator در مقابل CorelDRAW:

هر دو برنامه دارای ویژگی های عالی برای توسعه کار مبتنی بر برداری هستند که نتایج قانع کننده ای را ایجاد می کند. CorelDRAW وقتی صحبت از همکاری به میان می آید، گزینه بهتری است. زیرا ابزارهای همکاری آن شما را مجبور نمی کند که برنامه را ترک کنید. و در مورد طرح یک همکار نظر دهید. این به شما امکان می دهد پیوندی را به اشتراک بگذارید. و سایر همکاران را در پلتفرم بخواهید تا کار شما را بررسی کنند. Adobe Illustrator در این زمینه کمبود دارد. زیرا عملکرد همکاری درون برنامه ای را اجرا نمی کند.

CorelDRAW یک برنامه وب آنلاین دارد که به شما امکان می‌دهد بدون نیاز به دانلود نرم‌افزار در هر مکان و هر زمان به پروژه دسترسی داشته باشید. ویرایش کنید و روی آن نظر بدهید. Adobe Illustrator با یک اپلیکیشن آیپد عرضه شده است که به شما امکان می دهد در حال حرکت نیز کار کنید.

این دو برنامه دارای ویژگی های عالی هستند و هم برای حرفه ای ها و هم برای علاقه مندان کار می کنند. CorelDRAW در مورد سهولت استفاده از مزیت کمی برخوردار است، زیرا یادگیری و کار با آن بسیار ساده‌تر است و به دانش، مهارت یا آموزش خاصی نیاز ندارد. اما Adobe Illustrator با توجه به اینکه به عنوان استاندارد صنعتی رتبه بندی شده است، ترجیح حرفه ای ها را دارد.

شاید اگر CorelDRAW به طور مداوم به افزودن ویژگی‌های بیشتر و ارائه پیشرفت‌ها ادامه دهد، روزی به گزینه بهتری تبدیل شود و Adobe Illustrator را از جایگاه خود به عنوان استاندارد صنعتی حذف کند.

Adobe Illustrator در مقابل CorelDRAW: در نهایت چه کسی برنده می شود؟

Illustrator و CorelDRAW هر دو برنامه های قوی مبتنی بر برداری هستند. که نتایج حرفه ای را برای طراحان ایجاد می کنند. انتخاب شما عمدتاً به ترجیحات شخصی و سطح مهارت شما بستگی دارد.

خانواده Adobe بهترین ابزار استاندارد صنعتی برای ویرایش و تصویر برداری است. اگر ترجیح می دهید معامله بهتری داشته باشید و خود را به عنوان یک تازه کار به جای یک حرفه ای ببینید، CorelDRAW بهترین است. همچنین، اگر کاربر Adobe نیستید و هیچ ارتباطی با آن خانواده از ابزارها ندارید. می‌توانید آن را همینطور نگه دارید و CorelDRAW را انتخاب کنید.

ویژگی های متمایز کننده CorelDRAW

چندین ویژگی CorelDraw را از رقبای خود متمایز می کند.  علاوه بر نمونه های زیر از ویژگی هایی که انتظار دارید در یک برنامه کاربردی سطح حرفه ای پیدا کنید.براش ها و خطوط قابل تنظیم؛ ترکیب شکل؛ عملیات مسیر بولی؛ گزینه های پر کردن پیشرفته مانند بافت، فواره، پست اسکریپت و مش (پاکت)؛ فضاهای رنگی برای چاپ و صفحه نمایش (CMYK، نقطه، پنتون، RGB، HSB، و مقیاس خاکستری)؛ پلاگین ها و اسکریپت ها

موارد اضافی جالب

برخی از موارد اضافی خوشمزه شامل ایجاد کد QR سفارشی، طراحی، و اعتبار سنجی هستند که برای افزودن این دستگاه بسیار کم رتبه به طرح های خود مفید است. کدهای QR ابزاری عالی برای اتصال مخاطبان تلفن هوشمند شما به وب سایت ها، ویدیوها، اطلاعات تماس و حتی پیام های مخفی هستند. شما همچنین از تشخیص شکل هوشمند (مانند Adobe Fresco) لذت خواهید برد که به صورت خودکار اشکال دست آزاد را به اشکال اولیه تمیز با خطوط مستقیم و زوایای مناسب تبدیل می‌کند.

در ترکیب، یک ابزار تقارن و گزینه ای برای انعکاس تغییرات در اشیاء منحنی (که در لیست آرزوهای Illustrator من است) وجود دارد. هر دوی اینها ایجاد هنر ماندالای مد روز را سرگرم کننده و ساده تر از انجام دستی می کند. اگر کار شما شامل ساختن فلوچارت ها، نقشه های ذهنی یا فراخوانی است. ابزارهای خط پیشرفته CorelDRAW را با گزینه هایی مانند اتصال دهنده، فراخوانی و اندازه گیری که این کار دستی خسته کننده را برای شما انجام می دهند را دوست خواهید داشت.

Absent from Illustrator یک ابزار مارپیچی است که هر دو مارپیچ لگاریتمی و ارشمیدسی می سازد. اما شما آن را در CorelDRAW پیدا خواهید کرد. ابزار LiveSketch هوشمند این برنامه به شما امکان می‌دهد با یک قلم طراحی کنید.در حالی که برنامه کار خط شما را با استفاده از تنظیم ضربه‌ای هوشمند به منحنی‌های Bézier تبدیل می‌کند.

چند مورد مورد علاقه آخر من یک تعریف کننده بیضی سه نقطه ای، انبوهی از اشکال رایج قابل تنظیم هوشمند و یک ابزار متن جدول سازی است.

در نتیجه

CorelDRAW Graphics Suite از سال 1992 در قالب‌های مختلف وجود داشته است. و این آخرین نسخه ابزارهای عالی را برای تقریباً هر کار طراحی برداری، طراحی یا طرح‌بندی صفحه ارائه می‌دهد. ویژگی جدید LiveSketch یک ابزار جدید و چشمگیر است که طراحی مبتنی بر برداری را به واقعیت تبدیل می‌کند. که برای ترغیب هر هنرمند دیجیتال یا کاربر تبلت کافی است تا آن را امتحان کند. ابزارهای صفحه‌آرایی نیز مناسب هستند. اگرچه در مقایسه با میزان توسعه‌دهی ابزارهای ترسیم برداری وکتور، کمی بعد از تفکر به نظر می‌رسند.

همه از تصویرگران حرفه ای گرفته تا هنرمندان آماتور می توانند آنچه را که نیاز دارند در CorelDRAW پیدا کنند. و آموزش های داخلی عالی یادگیری برنامه را آسان می کند. چه در حال انتقال از یک برنامه طراحی برداری متفاوت باشید یا برای اولین بار شروع به استفاده از آن کنید، یکی از بسیاری از فضاهای کاری قابل تنظیم با سبکی که با آن راحت هستید مطابقت دارد.

محل تبلیغ متنی شما

System requirements:
 • Windows 11 or Windows 10 (Version 21H2 or later), 64-bit, with latest Updates
 • Intel Core i3/5/7/9 or AMD Ryzen 3/5/7/9/Threadripper, EPYC
 • OpenCL 1.2-enabled video card with 3+ GB VRAM
 • 8 GB RAM
 • 5.5 GB hard disk space for application and installation files
 • Mouse, tablet or multi-touch screen
 • 1280 x 720 screen resolution at 100% (96 dpi)
 • Full System Requirements
 
Mac System requirements:
 • macOS Catalina 10.15 and higher
 • Multi-core Intel or Apple M1 processor
 • OpenCL 1.2 compatible video card with 3+ GB of video memory
 • 4 GB RAM (8 GB or more recommended)
 • 4 GB of free hard drive space for application files (SSD recommended); Case-sensitive file systems are not supported
 • Monitor with 1280 x 800 resolution (1920 x 1080 resolution recommended)
 • Mouse or tablet
 • A web connection is required to activate CorelDRAW Graphics Suite and access online content and some features and components
 • included with the software.

محتوای زبانه

سوالی دارید؟ درج نظر در هر بخش، سریع‌ترین راه حل شماست

1. پسورد فایل فشرده yekdown.com میباشد.
2. جهت مطرح کردن سوال و حل مشکلات خود در بخش نظرات ارسال کنید.
3. نظرات به صورت فینگلیش تایید نخواهد شد.
4. درخواست قرار دادن فعال ساز جدا رسیدگی نخواهد شد.

آموزش تعمیر فایل فشـرده ( ارور CRC یا پسورد یا damaged و یا The file is corrupt و No archives found )

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عضویت در سایت
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟

به yekdown خوش آمدید، مقصد نهایی شما برای دانلود نرم افزار با کیفیت بالا. ما به ارائه یک پلتفرم جامع که طیف وسیعی از نرم افزارهای کاربردی را برای پاسخگویی به نیازهای متنوع کاربرانمان ارائه می دهد، اختصاص داده ایم.

ماموریت ما:

هدف ما در yekdown ساده کردن یافتن و دسترسی به نرم افزارهای ضروری است. ما درک می کنیم که جستجو برای نرم افزار قابل اعتماد می تواند زمان بر و چالش برانگیز باشد. به همین دلیل است که ما یک پلتفرم کاربرپسند ایجاد کرده‌ایم که مجموعه گسترده‌ای از نرم‌افزارها را در دسته‌های مختلف ترکیب می‌کند و کشف و دانلود ابزارهای مناسب برای نیازهای شما را آسان‌تر می‌کند.

پایگاه داده نرم افزاری گسترده:

وب سایت ما دارای یک پایگاه داده نرم افزاری گسترده و دائما در حال گسترش است که عناوین محبوب، برنامه های کاربردی تخصصی، ابزارهای کمکی، بازی ها و موارد دیگر را در بر می گیرد. ما در تلاش هستیم تا دسته‌های مختلفی از جمله بهره‌وری، چند رسانه‌ای، امنیت، توسعه و غیره را پوشش دهیم. با انتخاب متنوع خود، هدف ما برآوردن نیازهای حرفه‌ای، علاقه‌مندان و کاربران معمولی است.

دانلودهای تایید شده و ایمن:

ما کیفیت و امنیت نرم افزار موجود در پلتفرم خود را در اولویت قرار می دهیم. تیم ما به طور کامل هر نرم افزار را قبل از فهرست کردن در وب سایت خود ارزیابی می کند تا مطمئن شود که استانداردهای کیفیت ما را برآورده می کند. ما در تلاش هستیم تا دانلودهای تأیید شده، تمیز و بدون بدافزار را ارائه دهیم و از تجربه ایمن و قابل اعتماد کاربران خود اطمینان حاصل کنیم.

تجربه کاربر محور:

در yekdown، کاربران ما در مرکز هر کاری که انجام می‌دهیم قرار دارند. ما به طور مداوم برای بهبود تجربه کاربر کار می کنیم و پیمایش در پلت فرم خود را یکپارچه و شهودی می کنیم. عملکرد جستجوی ما به شما امکان می‌دهد تا نرم‌افزار مورد نیاز خود را به سرعت پیدا کنید، و توضیحات دقیق، اسکرین‌شات‌ها و نظرات کاربران، بینش‌های ارزشمندی را ارائه می‌دهند تا به شما در تصمیم‌گیری آگاهانه کمک کنند.

تعامل جامعه:

ما به قدرت یک جامعه پر رونق اعتقاد داریم و مشارکت فعال کاربران را تشویق می کنیم. می‌توانید با گذاشتن نظرات، رتبه‌بندی نرم‌افزارها و به اشتراک گذاشتن تجربیات خود با دیگران، به FileCR کمک کنید. بازخورد شما به ما کمک می‌کند تا جامعه‌ای پر جنب و جوش و مفید داشته باشیم که در آن کاربران می‌توانند دانش، توصیه‌ها و اطلاعات بینش را تبادل کنند.

همکاری توسعه دهنده:

ما از توسعه دهندگان استقبال می کنیم تا نرم افزار خود را در yekdown به نمایش بگذارند. پلتفرم ما فرصت ارزشمندی را برای توسعه دهندگان فراهم می کند تا به مخاطبان بیشتری دست یابند و با کاربرانی که فعالانه به دنبال راه حل های نرم افزاری هستند ارتباط برقرار کنند. فرآیند ارسال ساده ما تضمین می کند که توسعه دهندگان می توانند به راحتی آثار خود را با جامعه ما به اشتراک بگذارند.

ما متعهد هستیم که به طور مداوم در حال تکامل و افزایش yekdown باشیم تا نیازهای نرم افزاری شما را بهتر برآورده کنیم. رضایت و اعتماد شما برای ما بسیار مهم است و ما به ارائه تجربه دانلود نرم افزار قابل اعتماد و لذت بخشی متعهد هستیم.

از اینکه yekdown را به عنوان منبع مورد اعتماد خود برای دانلود نرم افزار انتخاب کردید متشکریم. ما خوشحالیم که شما را در سفر نرم افزاری خود همراهی می کنیم و به شما کمک می کنیم ابزارهایی را که دنیای دیجیتال شما را قدرتمند می کنند کشف کنید.

اگر سؤال یا پیشنهادی دارید یا نیاز به کمک دارید، لطفاً با تیم پشتیبانی ما تماس بگیرید. ما برای کمک اینجا هستیم!

 
تیم yekdown
 • برای راحتی در دانلود فایل ها و دانلود با سرعت بالا ، از نرم افزار های مدیریت دانلود مانند FDM یا IDM استفاده کنید.
 • جهت قطع موقت دسترسی به اینترنت میتوانید از نرم افزار InternetOff استفاده کنید.
 • برای استفاده از کرک ، باید فایل‌های موجود در فولدر Crack را در مسیری که نرم افزار نصب شده است قرار داده و جایگزین فایل قبلی کنید.
 • برای استفاده از Patch ، باید فایل Patch را در مسیری که نرم افزار نصب شده است قرار داده و به روی فایل Patch  کلیک راست کرده و روی گزینه Run as administrator کلیک کنید و سپس به روی دکمه Patch کلیک کنید.
 • برای استفاده از Loader باید فایل Loader را در مسیری که نرم افزار نصب شده است قرار بدید و برای هر بار استفاده از نرم‌افزار باید فایل Loader را اجرا کنید.
 • برای استفاده از Keygen باید نرم‌افزار را اجرا کنید ، سپس به پنجره فعال سازی نرم‌افزار واردشوید ، فایل Keygen را اجرا کنید و سریال تولید شده را در پنجره فعال سازی نرم افزار و قسمت مربوطه وارد نماید و در صورت درخواست نام و ایمیل ، قسمت های مورد نظر را به دلخواه تکمیل کنید.
 
 

سایت و سرور دانلود این سایت در داخل کشور و در دیتاسنتر آسیاتک میزبانی می شود و در سامانه ثبت دامنه های اینترنتی با میزبانی داخلی ثبت و تایید شده است. ( در قسمت نشانی وب سایت،  yekdown را جستجو کنید ) جهت اطلاع از نیم بها بودن ترافیک دانلودی از یکداون با شرکتی که اشتراک اینترنت تهیه کرده‌اید تماس بگیرید و در صورت نیم بها نبودن در سامانه https://195.cra.ir شکایت خود را ثبت کنید.

نوع شکایت : مشکلات مالی و تعرفه
موضوع شکایت : عدم رعایت تعرفه ترافیک داخل و بین المللی

محل نصب نرم‌افزار کجاست ؟

 • فولدری است که در درایوی که ویندوز را نصب کردید و داخل فولدر Program Files قرار دارد.

محل نصب نرم‌افزار در ویندوز 7 و 8.1 و 10 و 11 کجاست ؟

 • به روی آیکون نرم‌افزار در دسکتاپ یا در منوی استارت کلیک راست کرده و روی گزینه Open File Location کلیک کنید.

محل نصب نرم‌افزار در ویندوز XP کجاست ؟

 • به روی آیکون نرم‌افزار در دسکتاپ یا در منوی استارت کلیک راست کرده و روی گزینه Properties و سپس گزینه Find Target کلیک کنید.
 • جهت قطع موقت دسترسی به اینترنت میتوانید از نرم افزار InternetOff استفاده کنید.
 • برای استفاده از کرک ، باید فایل‌های موجود در فولدر Crack را در مسیری که نرم افزار نصب شده است قرار داده و جایگزین فایل های قبلی کنید.
 • برای استفاده از Patch ، باید فایل Patch را در مسیری که نرم افزار نصب شده است قرار داده و به روی فایل Patch  کلیک راست کرده و روی گزینه Run as administrator کلیک کنید و سپس بر روی دکمه Patch کلیک کنید.
 • برای استفاده از Loader باید فایل Loader را در مسیری که نرم افزار نصب شده است قرار دهید و برای هر بار استفاده از نرم‌افزار باید فایل Loader را اجرا کنید.
 • برای استفاده از Keygen باید نرم‌افزار را اجرا کنید ، سپس به پنجره فعال سازی نرم‌افزار وارد شوید ، فایل Keygen را اجرا کنید و سریال تولید شده را در پنجره فعال سازی نرم افزار و قسمت مربوطه وارد نماید و در صورت درخواست نام و ایمیل ، قسمت های مورد نظر را به دلخواه تکمیل کنید.

فایل های که پسوند آنها rar یا zip یا 7z هست را چگونه باز کنم؟

 • توسط نرم افزار Winrar فایل را از حالت فشرده خارج کنید و بعد برای نصب اقدام کنید

نرم افزار هایی که روبروی آن ها نوشته شده 32 بیتی یا 64 بیتی چیست ؟

 • نرم افزارهایی هستند که فقط به روی سیستم عامل 32 بیتی یا 64 بیتی قابل اجرا هستند. ابتدا از نوع سیستم عامل خود مطلع شوید و سپس دانلود کنید.

نرم افزار هایی که روبروی آنها Portable نوشته شده چیست؟

 • نرم افزارهایی هستند که  نیاز به نصب ندارند و از قبل رجیستر شده اند و حتی با انتقال آنها به روی حافظه USB ، امکان استفاده از آن در سایر سیستم ها وجود دارد.

فایل هایی که بصورت چند Part قرار داده شده چیست؟

 • برخی نرم افزار ها که حجم آنها زیاد میباشد جهت سهولت در دانلود به صورت Part های چند گیگابایتی در سایت قرار داده شده است و باید همه Part ها را دانلود کنید و بعد از دانلود به روی Part 1 کلیک راست کنید و Extract Here را بزنید تا نرم افزار به صورت خودکار تمام پارت ها را به یکدیگر متصل کند.

نرم افزارها را چگونه فعال کنم؟

 • در سایت سعی شده نرم افزارهایی که نحوه فعال سازی پیچیده ای دارند به همراه آموزش فعال سازی قرار داده شوند. در مورد نوع نحوه فعال سازی به گزینه نحوه استفاده از کرک ، Patch , keygen مراجعه کنید.

فایل فشرده ای را دانلود کردم اما بعد از دانلود باز نشد ، چکار باید کرد ؟

 • به آموزش تعمیر فایل فشرده مراجعه کنید و در صورت رفع نشدن مشکل از طریق تلگرام در ارتباط باشد

در صورت مشاهده ارور فایل های MSVCP120.dll و MSVCP140.dll چه کار باید کرد ؟

 • باید نرم افزار Microsoft Visual C نسخه ای که شامل تمام ورژن ها میشود را دانلود و نصب کنید

نکته : تمام فایل‌های قرار داده شده به روی سایت سالم هستند و این مشکل یا از طرف ISP شما ( بعلت کش کردن فایل ها ) یا آنتی ویروس و بیشتر مواقع زمانی بوجود میاد که شما از دانلود منیجر کرک شده استفاده کردید ، آخرین نسخه IDM را از سایت دانلود کنید.

اگر فایلی را از سایت ما دانلود کردید و با مشکل اکسترکت مواجه شدید ( ارور CRC یا پسورد یا damaged و یا The file is corrupt ) :

1- ابتدا آخرین نسخه Winrar موجود در سایت را دانلود و نصب کنید و مجدد فایل را تست کنید.
 
2-  در صورت مشاهده پیام No archives found از نرم افزار 7zip استفاده کنید
 
3-  در فایل‌هایی که بصورت چند پارت قرار داده شده ، دقت کنید ورژن نرم افزار در فایل‌ها یکی باشد و شماره پارت‌ها به ترتیب باشد. انتهای فایل 1_ یا (1) نباشد، در غیر اینصورت ارور Next volume is required دریافت خواهید کرد.
 
اگر مشکل حل نشد ، نرم‌افزار Winrar را اجرا نموده ، به محلی که فایل‌های فشرده را دانلود کرده اید مراجعه کنید ، و تمامی پارت‌ها را انتخاب کرده و گزینه Repair که در قسمت بالایی نرم‌افزار موجود هست را بزنید. سپس محلی مناسب برای ذخیره سازی آن‌ها انتخاب کنید. پس از اتمام کار ، به محلی که برای ذخیره سازی انتخاب کردید مراجعه نموده و فایل‌های جدید را Extract کنید..

– اگر در هنگام ریکاوری پیام sector recovered نمایش داده شد ، یعنی فایل به درستی تعمیر شده است.
– اگر پیام recover failed نمایش داده شد ؛ یعنی امکان ریکاور کردن وجود ندارد! پس باید فایل را دوباره دانلود کنید.
 
 
 • دانلود فایل ها تنها با آی پی ایران امکانپذیر است .
 • ( جهت اطلاع از فعال بودن پروکسی به این سایت مراجعه کنید ).
 • پسورد فایل های دانلود شده از سایت این  میباشد
 • برای دانلود در تلفن همراه ، روی لینک دانلود نگه دارید و در منو باز شده save link یا download link را انتخاب کنید
 • در صورت مشاهده پیغام خطا یا پسورد هنگام اکسترکت کردن فایل فشرده، به گزینه تعمیر فایل فشرده مراجعه کنید
 • در صورت مشکل در خرابی فایل و لینک دانلود از طریق  تلگرام یا سامانه آنلاین گفتگو و یا تکمیل فرم زیر در ارتباط باشید