.
Copy Text On Screen v2.5.9 استخراج متن از تصویر در اندروید

Copy Text On Screen محبوب ترین برنامه برای استخراج متن از صفحه یا تصویر است. این یک برنامه کاملاً رایگان با ویژگی های خاص، ظرفیت دانلود پایین و استفاده مستقیم است. بنابراین برای هر کاربری که به آن نیاز دارد مناسب است. ۱ میلیون دانلود کمی پس از انتشار برنامه همراه با ده ها هزار بازخورد مثبت از کاربران، کارایی این برنامه را نشان می دهد.

با استفاده از این برنامه می توانید هر نوع متنی را که روی صفحه تلفن شما ظاهر می شود استخراج و کپی کنید. حتی متن موجود در تصویر را می توان به راحتی استخراج کرد. این برنامه همچنین به شما امکان می دهد متن را از هر برنامه ای مانند Facebook ، Youtube، Twitter، Tumblr ، Instagram ، News Republic کپی کنید. علاوه بر این می توانید URL ها، اطلاعات ایمیل یا شماره تلفن را نیز استخراج کنید.

Inshot (Pro Unlocked) v1.864.1378 ویرایشگر قدرتمند ویدئو در اندروید

 ۵ گام اساسی برای شما

تنها با پنج مرحله ساده می توانید به راحتی متن را از هر صفحه ای استخراج کنید. ابتدا از اطلاعات مورد نیاز برای استخراج، اسکرین شات بگیرید. بسته به نوع دستگاه، روش های مختلفی برای ضبط صفحه وجود دارد. سپس عکسی را که به تازگی با برنامه گرفته اید باز کنید. متن مورد نظر برای استخراج را انتخاب کرده و گزینه OCR را انتخاب کنید. چند ثانیه صبر کنید تا OCR متن را استخراج کند. در نهایت، متن استخراج شده را در کلیپ بورد کپی کرده و در هر جایی که می خواهید ذخیره کنید.

چند زبانه

 Copy Text On Screen می تواند تا ۹۲ زبان مختلف را تشخیص دهد. با استفاده از فناوریOptical Character Recognition (OCR) ، برنامه می تواند متون را با دقت ۹۹ درصد تشخیص دهد. مگر در مورد تصاویر با کیفیت پایین. پس از استخراج اسناد، آنها در پوشه سوابق ذخیره می شوند که به شما کمک می کند اسنادی را که قبلا تبدیل کرده اید به راحتی پیدا کنید.

Screen Master v1.8.0.8 APK تهیه عکس از صفحه و ویرایشگر در اندروید

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

Android 4.1 and up

پسورد فایل فشرده : yekdown.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.