.
CoolUtils PDF Combine 7.5.0.47 + Pro + Portable ترکیب فایل های PDF

PDF و سایر اسناد از این دست به ابزار خاصی برای انجام عملیات مختلف نیاز دارند. همانطور که ویرایشگرهای متن معمولی و پردازشگرهای کلمه از اسناد PDF پشتیبانی نمی کنند. CoolUtils PDF Combine عملیات ادغام مختلفی را برای اسناد PDF و همچنین اسناد مشابه دیگر در یک سند واحد فراهم می کند. این می تواند هر سندی باشد، چه یک فاکتور یا یک کتاب الکترونیکی کامل.

CoolUtils PDF Combine یک برنامه حیاتی برای کسانی است که نیاز دارند فایل های PDF، DOC، TXT، DOCX، HTML، XLS، تصاویر (TIFF، JPEG، PNG) و ایمیل ها را در یک PDF ترکیب کنند.

اکنون برای دریافت یک پی دی اف نیازی به استفاده از چندین برنامه و مبدل ندارید. PDF Combine Pro همه این کارها را یکجا انجام می دهد. فایل های آفیس، فکس ها، ایمیل ها – یک پی دی اف ترکیبی را در چند ثانیه دریافت کنید. کاربران قانونی از گزینه مهر زنی بیتس قدردانی خواهند کرد.

فرمت های ورودی پشتیبانی شده عبارتند از DOC، DOCX، RTF، TXT، XLS، XLSX، HTML، HTM، MHT، PS، EPS، PRN، PDF، TIFF، JPEG، PNG، PST، EML، MSG.

رابط کاربری گرافیکی کلاسیک و گزینه های ساده

رابط CoolUtils PDF Combine در بخش بصری برجسته نیست، زیرا برنامه ظاهر کلاسیک و چیدمان سازمان یافته را انتخاب می کند. فایل‌های PDF را می‌توان تنها با استفاده از مرورگر فایل به فهرست کار وارد کرد، زیرا روش کشیدن و رها کردن پشتیبانی نمی‌شود.

می توانید مسیر کامل هر مورد را مشاهده کنید و به جای پردازش کل اسناد، صفحاتی را که می خواهید ادغام کنید، مشخص کنید. علاوه بر این، امکان تنظیم مجدد موارد در لیست و همچنین تعیین دایرکتوری ذخیره هنگام ادغام فایل های PDF وجود دارد. هیچ گزینه قابل توجه دیگری در اینجا موجود نیست.

در نتیجه

این ابزار در منابع سیستم بسیار سبک است و از CPU و حافظه کم استفاده می کند. ما در طول ارزیابی خود با هیچ مشکلی مواجه نشدیم، زیرا پیام‌های خطا هنگ، خراب یا ظاهر نشد. از طرفی در CoolUtils PDF Combine Pro تنظیمات پیشرفته ای در آن وجود ندارد. به عنوان مثال، به کاربران امکان ویرایش فراداده PDF خروجی (مانند نویسنده، کلمات کلیدی) را نمی دهد. با این وجود، هدف اصلی خود را برآورده می کند.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]

Technical Details and System Requirements

  • Supported OS: 2000/2003/XP/Vista/7/8/10/11
  • RAM (Memory): 2 GB RAM (4 GB recommended)
  • Free Hard Disk Space: 200 MB or more
آموزش فعال سازی نرم افزار
  • فایل را از حالت فشرده خارج کنید.
  • نرم افزار را نصب کنید ، اما اجرا نکنید.
  • بر اساس 32 بیتی و یا 64 بیتی بودن سیستم اتان فایل موجود در پوشه Crack را در مسیری که نرم افزار نصب شده است کپی کنید و جایگزین فایل قبلی کنید.
  • نرم افزار را اجرا کنید.

پسورد فایل فشرده : yekdown.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.