.
Construction Calculator v2.0.1.3 MOD محاسبه مصالح ساخت و ساز در اندروید

Construction Calculator نرم افزاری است که به شما کمک می کند مصالح ساختمانی مورد نیاز برای ساخت یک ساختمان را به بهترین نحو و دقیق محاسبه کنید. ممکن است شما روزی تصمیم به تعمیر بسیاری از آپارتمان‌ها یا خانه‌های خود بگیرید. اما نمی‌دانید چقدر مواد و مصالح نیاز دارید. پس حتما این برنامه مفید را نصب کرده و از آن لدت ببرید.

اگر پیمانکار ساخت و ساز هستید یا کسی که قصد ساخت خانه ای را دارد، حتما به این برنامه مراجعه کنید. علاوه بر این، می توانید دوباره بررسی کنید که آیا بیش از حد خرج می کنید یا خیر. شما مواد مورد نیاز خود را دقیقاً از طریق اطلاعات این برنامه خواهید دانست.

ارزش ملموس با دقت محاسبه شده است

وقتی به Construction Calculator می آیید، می دانید که برای انجام فونداسیون به چه مقدار بتن نیاز دارید. علاوه بر این، میزان خرید سیمان و شن و ماسه مصرفی را مشخص می کنید. شما به سرعت هزینه چیزهایی را که باید خرید کنید، با جزئی ترین روش دریافت خواهید کرد. علاوه بر این، شما همچنین حق دارید از ماشین حساب میلگرد برای محاسبه دقیق وزن آن استفاده کنید.

محاسبه تعداد آجرها برای دیوار

Construction Calculator به شما این امکان را می دهد که تعداد آجرهای مورد نیاز خود را از طریق ماشین حساب آجری محاسبه کنید. کافی است فقط اندازه و طول دیوار را وارد کنید و به سرعت نتایجی را که دوست دارید پیدا خواهید کرد. چه تعداد آجر برای ساخت مورد نیاز است و از آنجا تخمین دقیق تری از هزینه آنها خواهید داشت. علاوه بر این، می توانید از ماشین حساب جرم برای تعیین میزان بتن هوادهی، فوم بتن یا سایر انواع بتن استفاده کنید.

اندازه گیری فلز در جزئیات

هنگام استفاده از Construction Calculator ، کاربران می توانند وزن فلزات را به خاص ترین روش محاسبه کنند. شما اهمیت لوله های مربع، میله های مربع، میله های گرد یا فلزات لوله های مختلف را خواهید فهمید. به لطف پیچیدگی و هوشمندی این نرم افزار، قیمت و مقدار فلز مورد نیاز را به بهترین نحو می دانید.

 نتیجه

Construction Calculator یک برنامه کاربردی است که مورد اعتماد و استفاده بسیاری از افراد می باشد. این نرم افزار به بسیاری از پیمانکاران کمک کرده است تا در مورد اجزای سازنده بیشتر بدانند. در مورد محاسبه و چیدمان کارها در ساخت خانه بیشتر خواهید آموخت. به لطف آن، تصور بهتری از کل هزینه ای که باید به خاص ترین روش خرج کنید دارید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

Android 4.1 and up

پسورد فایل فشرده : yekdown.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.