.
Commando War Army v1.84 MOD (God Mode) بازی کماندویی اندروید

اکثر کسانی که به بازی ها علاقه دارند، همیشه عاشق بازی های اکشن هستند. به خصوص در Commando War Army می توانید به صورت آنلاین و آفلاین بازی کنید و به راحتی از گرافیک زنده لذت ببرید. بازیکنان به یکی از بهترین جنگجویان تبدیل می شوند و در نبردهای بقا برای ابراز وجود شرکت می کنند. علاوه بر این، زمانی که حریفان همیشه در اطراف هستند و مستقیماً به شما حمله می کنند، هیجان را تجربه خواهید کرد.

تجربه تیراندازی با دیدگاه اول شخص

Commando War Army شامل شگفتی های بسیاری است که باید آنها را کشف کنید. بنابراین این فرصتی برای شماست که خود را در نبردها غرق کنید. در این بازی، شما آن را از منظر اول شخص تجربه خواهید کرد تا به راحتی هر گوشه را مشاهده کنید. همچنین اگر قبلاً در سبک تیراندازی FPS بازی کرده باشید، می دانید که این زاویه بسیار رایج است.

داستان بازی

بازی یک شخصیت با زره کامل و آیتم های لازم را در اختیار شما قرار می دهد تا بتوانید در اولین شلیک ها شرکت کنید. اما باید عملیات را پشت سر بگذارید تا بفهمید چگونه این کار را سریع انجام دهید. بازی شما را به میدان نبرد می برد و بهترین تیراندازها در اینجا جمع می شوند. علاوه بر این، مکانی که در آن مبارزه می کنید محدود به یک مکان نخواهد بود. بلکه می توانید آزادانه در منطقه نبرد حرکت کنید و به دنبال مخالفانی با قدرت برابر خود باشید.

سلاح های متنوع

سلاح‌ها در اکثر بازی‌های اکشن مبارزه‌ای ضروری و حائز اهمیت هستند. بنابراین یکی از عواملی هستند که در صورت داشتن سلاح‌های متنوع و منحصربه‌فرد، بازیکنان را به خود جذب می‌کند. برای برنده شدن و زنده ماندن در Commando War Army ، باید اسلحه هایی را که بازی ارائه می دهد همراهی کنید و سپس از آنها به طور منطقی برای حمله به حریف استفاده کنید. این بازی زرادخانه عظیمی از سلاح های گرم جدید را در اختیار شما قرار می دهد تا در میدان جنگ به شما خدمت کنند.

علاوه بر این، شما فرماندهی خواهید بود که کماندوهای خود را هدایت می کند. بنابراین یک ذهنیت قوی برای کنترل همه چیز داشته باشید و هیچ دشمنی را دست کم نگیرید. برای هر تفنگ تعداد مشخصی گلوله در اختیار شما قرار می گیرد. بنابراین لازم است اهداف را به طور دقیق نشانه گیری کنید. اگر می خواهید پایگاه دشمن منفجر شود و همه آنها را شکست دهید، علاوه بر سلاح گرم، بمباران نیز انتخاب عاقلانه ای است.

سخن پایانی

غلبه بر چالش ها در Commando War Army آسان نیست. بنابراین در هر دوره یک سری اهداف را طی می کنید تا در سریع ترین زمان ممکن به خط پایان برسید. شگفتی‌ای که بازی به شما می‌دهد این است که وقتی یک دشمن را می‌کشید سکه‌های طلا دریافت می‌کنید و این کلید باز کردن زرادخانه‌های جدید و استفاده از آنها خواهد بود. علاوه بر این، هر چه دشمنان بیشتری را بکشید، پول شما بیشتر می شود و فرصتی برای گسترش سلاح های خود خواهید داشت.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

Android 5.0 and up

پسورد فایل فشرده : yekdown.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.